Jon Lajoie - Pop Song

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 882
Počet zobrazení:19 250

Konečně jsem se dočkal a Jon Lajoie asi před 8 hodinami nahrál na svůj YouTube kanál videoklip k písni Pop Song, která se mi z jeho debutového alba líbila asi nejvíce ze všech. Čekání se vyplatilo, protože na klipu je vidět plno práce a strčí do kapsy plno klipů nejrůznějších zpěváků a zpěvaček, které vidíte dennodenně na MTV. V této písni si Jon dělá srandu z toho, jak v dnešní době funguje hudební průmysl a prozradí vám recept, díky kterému můžete úspěšnou popovou hitovku nazpívat klidně i vy. :-)

Přepis titulků

Zlato, jsem velice přitažlivý muž. Díky tomu jsem tak skvělý zpěvák. Tohle je můj nový singl. Snad se ti bude líbit. Pár bohatých chlápků si mě najalo, abych nazpíval tuhle píseň, kterou pro mě napsali. Nasypali plno prachů do tohohle rádoby hudebního klipu a taky dostanou můj hit do rádia.

Do rádia. A prodaj ho milion. Milion. Jo, bude z toho platina. Protože tuhle píseň cílí na mladé, ovlivnitelné a nejisté teenagerky. Stačí v ní jen říct: "Kotě, já tě tak miluju," a: "Holka, chci tě mít u sebe." Jo, tuhle píseň cílí na mladé, ovlivnitelné a nejisté teenagerky.

Stačí sehnat přitažlivého chlapa, který si zapamatuje všechna slova. A teď přichází rapová sloka, která je úplně o ničem, ale zajistí nám větší podíl na hudebním trhu. Hej, kotě, kotě, na první pohled vidím, že jseš šáhlá, šáhlá. Zavrť zadkem, tohle rýmování mě pěkně zmáhá, zmáhá. Tyhle kraviny, co teď plácám, nemaj s tou písní nic společnýho, kotě. Ale to je fuk.

Radši mi rychle ukaž svoje tanga, kotě. Takhle to prostě v popovým průmyslu funguje. Rok 2010, zmrde, tak to prostě je! Protože tuhle píseň cílí na mladé, ovlivnitelné a nejisté teenagerky. Stačí v ní jen říct: "Kotě, já tě tak miluju," a: "Holka, chci tě mít u sebe." Jo, tuhle píseň cílí na mladé, ovlivnitelné a nejisté teenagerky. Stačí sehnat přitažlivého chlapa, který si zapamatuje všechna slova. Teď zpívám svým teplým hláskem, abys věděla, že jsem citlivý.

Jo, zpívám svým teplým hláskem, teenagerky citlivé kluky prostě milují. Citlivé kluky. Vždyť víš, že chci jen... Vydělat prachy, prachy. Vydělat prachy, prachy. Vydělat prachy. Vydělat prachy, prachy. Vydělat prachy, prachy.

Vydělat prachy. Vydělat... Těm bohatým chlápkům se vrací jejich investice. To je tak sexy, kotě. Zlato, já tě tak strašně miluju. Přál bych si, abychom spolu mohli být navždy, ale bohužel to nejde, protože jsem na rozdíl od tebe bohatý a slavný. Proč si aspoň nedojdeš koupit moje album? A řekni o něm kámoškám, aby si ho taky skočily koupit. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (106)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší je ta rapová sloka - úplně to tak bylo kolem toho roku 2010... Všude tlačili sračkozní rapové featy :-D

00

Odpovědět

Je to takovej každodenní obyčejnej chlap, ale já ho miluju.

20

Odpovědět

Proč má 99 % komentářů přesně 18 liků? :D

80

Odpovědět

Možná nějaká chyba tehdy na webu, možná při převodu, možná nějaký troll:)

00

Odpovědět

20 zhulenců

00

Odpovědět

Vtipné jak je to pravdivé :)

40

Odpovědět

Jo, legenda!

280

Odpovědět

Wow, dvě příjemná překvapení v jednom dni...

230

Odpovědět

No.. teda, musím Jonovi nechat, že je teda opravdu velmi přitažlivý muž, zvlášť v tomhle klipu.

230

Odpovědět

Sendrios: samozřejmě jen za předpokladu že jsi "opravdu atraktivní muž"

210

Odpovědět

silencio: a kdo rika ze to je verze Love song ?? V této písni si Jon dělá srandu z toho, jak v dnešní době funguje hudební průmysl a prozradí vám recept, díky kterému můžete úspěšnou popovou hitovku nazpívat klidně i vy. :-) CTI !! xD

210

Odpovědět

Vážně škoda že je všechno co tam zpívá pravda :( . Jděte někam s dnešní hudbou.....říká 13-ti leté nejistá teenagerka ;)

220

Odpovědět

o dost slabší verze "love song" od Axis... nic moc

2054

Odpovědět

taky sem si říkal :D US5 :D dokonalé video xD

211

Odpovědět

Proč mi to připomíná US5? :DD

210

Odpovědět

2:24-25 Že by Mc Vagina?

240

Odpovědět

Podľa mňa tam "která je úplně o ničem" sedí lepšie

200

Další