The Axis Of Awesome - Jak se píše love song

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 571
Počet zobrazení:28 336

Všichni víme, že čtyřakorďák je jen jeden, takže počítám, že vás v komentářích bude hodně psát, že na něj tahle píseň nemá. To je sice zřejmě pravda, ale i tak jste si hodně dlouho psali o další videa od sympatické trojice jménem The Axis Of Awesome. A jelikož nedávno vypustili na internet ve spolupráci se serverem FunnyOrDie.com videoklip ke své písni How To Write a Love Song, rozhodl jsem se, že ji přeložím a dám ji na web. Tentokrát si dělá kapela srandu z milostných písní, které znějí často hodně podobně a využívají v klipech stejné prvky. Posuďte sami, jestli se vám The Axis Of Awesome opět trefili do vkusu. ;-)

Přepis titulků

Kytara s ocelovými strunami. Zvonkohra. Syntetické bicí. Zlatíčko... Chci ti ukázat, jak moc tě miluju. Jak moc tě miluju. Zlatíčko... Zavolal jsem si tě, abych ti ukázal, že má láska je vážně pravá.

Zlatíčko... Miluju tě tak moc, že jsem ti napsal tuhle písničku. A abych ti ukázal, jak moc mi na tobě záleží, zní stejně jako všechny ostatní. Nejdřív se spustí beat a já začnu zpívat trochu víc rytmicky. Aby to znělo smyslněji, budu zpívat v mollové tónině. - Teď hýbu rukama, jako bych někoho odstrkoval. - Uhni mi z cesty. To byla první sloka a teď přejdeme k mezihře.

Říkám něco o tom, že nechci žádný rozchod. Pak se otočím a zrýmuju to se slovem obchod. - Řeknu ti, že bychom měli zůstat spolu. - Jak dlouho? - Navždy. - To je dlouho. - Do smrti. - Hrozně dlouho. - Holka, už navždy zůstaneš v mém srdci. - V mém srdci. - Nikdy o tebe nechci přijít. - Nechci přijít. - Lásko, ty budeš vždycky má. - Lásko, buď má. Zlatíčko, přišel čas na refrén!

Takhle se píše love song. Jo, takhle se píše klišovitej love song. Takhle se píše love song. Jo, ubohej oldschoolovej r'n'b love song. - Tohle je můj pomocník, co zpívá dost dechově. - Dechově. - Bere si moje slova a pak je po mně opakuje. - Opakuje po mně. - Klade na ně větší důraz a zpívá s větším nasazením. - Zpívám s nasazením! Teď poslouchej, jak zpíváme bez doprovodu v harmonii.

Teď jsme zpátky u mezihry. Tady už mě nenapadal žádný text. Takže začnuuuuuu proooootahovaaat slooovaaaaaa! A budu opakovat všechno, co řeknu. - Než přijde. - Než přijde. - Než přijde.

- Než přijde. - Než přijde. - Než přijde. Jo, než přijde zase refrééééén! Takhle se píše love song. Jo, naprosto ubohej love song. A abych ukázal, jak tě mám rád, zvednu ruce nad hlavu! A teď ztlumte hudbu, protože zpívám dlouhý tóóóóóóón! Ahoj, holka. Zatím jsem se držel v pozadí a moc jsem toho nepředvedl.

To proto, že nejsem až tak nadaný. Ale to neznamená, že tě miluju míň. Vlastně je to přesně naopak. Jen machruju se svým hlasem. Strašně těžce se mi hledají slova, kterými bych vyjádřil, co k tobě cítím, holka. Obzvlášť, když se musím snažit napasovat ta slova do hudby. A musím dodržovat nějakou tu stavbu písně. Bezvýznamné zašeptání.

Vím, že nejsem moc dobrej textař, ale to mě netrápí. Protože si každou noc ustelu na velký hromadě peněz. Holka, možná je podle tebe, holka, divný, že tady tři kluci zpívaj jen o jedný holce, holka. Ale já ti něco řeknu, holka. Není to vůbec divný. Vlastně je to v týhle branži naprosto běžný a stává se to v jednom kuse. Stává se to v jednom kuse. No, holka, já už to radši zabalím, protože mě za chvíli přeruší ten...

Zlato, napsal jsem ti tenhle love song. Nebylo to těžký a ani mi to nezabralo moc času. Naprosto obyčejnej love song. - Mohl by být o libovolné osobě. - Ale tenhle patří tobě. Jo, tohle je tvůj love song... blíže nespecifikovaná dívko. Chceme ti dát najevo, že to s tebou myslíme vážně.

A teď sleduj, jak změníme tóninu. Když změníte v milostný písni tóninu... bude váš zpěv vášnivější. - Ale pořád ještě nejsme na konci. - Teď znova změníme tóninu! Dívej se, jak ti tady zpívám love song. Jo, ubohej love song dokáže zazpívat úplně každej. Naše láska je tak jedinečná, že jsem okopčil všechny ostatní ubohý love songy.

Holka. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Více videí najdete na www.funnyordie.com

Komentáře (111)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč mi jen připomněli Lunetic? :D

90

Odpovědět

awesome

310

Odpovědět

"Bezvýznamné zašeptání" :DDDDDD palec nahoru

583

Odpovědět

Meaningless whisper :-D :-D :-D

410

Odpovědět


Odpovědět

Nic moc, daleko lepší je jon Lajoie a jeho Radio Friendly Song

1926

Odpovědět

Včera jsem se vrátila z Londýna už ze třetího koncertu AoA, který se mi poštěstilo navštívit. Vidět tenhle song naživo, řeknu vám, to stojí za to. Vidět Bennyho, jak vrtí do rytmu zadkem, Jordana, který si na závěr rozhalí košili, to se prostě musí zažít v reálu. ;D
Od samotných AoA, se kterými se vždy po koncertu dá osobně mluvit, mám potvrzené, že když se mi podaří získat alespoň 100 lidí, kteří je pozvou do Prahy, tak přijedou. Už je nás 26, přidejte se a pozvěte je, protože slyšet je hrát a zpívat naživo je vážně awesome, a moct si s nimi i pokecat, kdy se vám to poštěstí? Jsou to vážně fajn kluci, vtipní a k fanouškům velmi vstřícní, takže prosím, pomozte mi je dostat sem k nám, ať za nima nemusím furt někde cestovat. :D I když i to umějí řádně ocenit, jak jsem zjistila. :D
http://eventful.com/performers/the-axis-of-awesome-/P0-001-000246813-7/demand

220

Odpovědět

To je nádhera! :D Dlouho jsem se tak nezasmála, kluci jsou... tady už mě nenapadl žádnej text, tak začnu protahovat slova... faaamooooznííí! :D

240

Odpovědět

užasný nic lepšího jsem neslyšela ;D :*

210

Odpovědět

skvělý :D!!!! fakt sranda! :)

241

Odpovědět

jsou úžasní :-) .. prostě awesome :-))

240

Odpovědět

Bezvýznamné zašeptání...:D

200

Odpovědět

Nezklamali... :D

200

Odpovědět

Lol

Naprosto úžasné a famózní. Pouštím si to asi po páté a pořád se mi to líbí.

200

Odpovědět

Zdravím lidi, nemohl byste mi někdo napsat link, kde bych si tenhle cool "love" song mohl stáhnout? Je zkrátka Awesome :D

211

Další