Jon Lajoie - Každodenní obyčejnej chlap

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 181
Počet zobrazení:17 128

A máme tu další mistrovské dílo od Jona Lajoie. V tomto hudebním klipu si utahuje ze všech rádoby "drsných" rapperů a zpívá o tom, jak je průměrný. Snad se bude líbit...

Přepis titulků

JOHN LAJOIE UVÁDÍ... KAŽDODENNÍ OBYČEJNEJ CHLAP Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap. Nic zvláštního na mně není k vidění, ty hajzle. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap. Když se vydám na dízu, počkám si ve frontě, ty hajzle. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap. Na bankovním účtu mám šest set dolarů, ty hajzle.

Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap. A v posteli jsem dost průměrnej. Makám v zákaznickým centrutelefonní společnosti. Nese mi to jen dvanáct babek za hoďku,ale to mi úplně stačí. Mám malej byt v jedný tichý ulici. Ven skoro nechodím, protože rád sedím u bedny. Auto si nemůžu dovolit, takže jezdím emhádéčkem. Sednu si a čtu, dokud nedojedu tam, kam chci.

Někdy noviny, jindy zase knížku. Těch prachů, co za to ušetřím,je vážně dost. S ženskejma to moc neumím. Jsem dost nesměleja žádnej extra hezoun. Sex jsem měl naposledy v roce 2003. Nerad to přiznávám, ale nebylo to zadarmo. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap. Ve společenskejch situacích vždycky znervózním, ty hajzle.

Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap. Jednou za měsíc na mě přijde zácpa, ty hajzle. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap. A dělám dost dobrou omáčku na špagety, ty hajzle. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap. A když mám jít k zubaři, dostanu hroznej strach. Jsem Pauly Shore každodenního života. Lehce zapomenutelnej a ne moc oblíbenej.

Jsem jako postava z According to Jim. Jsem srandovní asi jako zkurvená kapavka. Jestli se do mě chceš pustit,tak směle do toho. Protože nemám žádný sebevědomía jsem docela slabej. Schoulím se na zem,zatímco mě budeš kopat do zad, jo. Asi se fakt ani nebudu bránit. Nemám ani moc kámarádů,co by ti to vrátili. Můj kámoš Steve by to udělal,ale není to zrovna drsňák.

Chceš si to rozdat, zmrde? Jestli se ti furt nedaří zasunout,ruce nahoru. Jestli skoro nic nevyděláváš,ruce nahoru. Jestli máš doma kočku,ruce nahoru. A jestli máš problémy se zádama,ruce nahoru. Hnul jsem si se zádama asi před dvěma lety při stěhování ledničkya od tý doby už to prostě není ono. Víte, docela dost...

Docela dost to bolí. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap. Mám strašně milý rodiče, ty hajzle. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap. Z nějakýho důvodu mám strach z vejšek, ty hajzle. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap. Rád sleduju Chirurgy, ty hajzle. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej chlap.

A umím skládat skvělý papírový vlaštovky. KAŽDODENNÍ OBYČEJNEJ CHLAPJON LAJOIE Klidně bych to vydržel celej den. Klidně bych to vydržel celej den. Klidně bych to vydržel celej den. Překlad: BugHer0vojtechtucek@gmail.com www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Best friend Steve bohužel před několika dny zemřel.

20

Odpovědět

pobavil

240

Odpovědět

Stát Vám peníze pořád bere, tak berte i Vy, když jednou dává.

http://www.StatniPrispevek.cz

Omluváme se za irelevantní příspěvek

1835

Odpovědět

Legendární :) Borec.

Btw nevím co se tu snažíte počítat... ale 12 babek je cca 250 na hoďku, tzn. 2 litry za den - na naše poměry to není tak špatný ;)

234

Odpovědět

na naše ne, ale když to srovnáme s USA tak je to docela mizerný. :-D

311

Odpovědět

A máme tu další mistrovské dílo od Jona Lajoie ... ?? :D je to prvni co ste tu prelozili :D

222

Odpovědět

Garf: 2000 ?? spocitej si to. dennse se pracuje asi 8 hodin ( 2000x8 = 16000 ) vyplata se dostane jednou za mesic ( 16000x28 = 448000 korun).. tolik neberou ani vyznamni politici hlupacku :) za dva mesice bys mel milion ;)

187

Odpovědět

Je to borec. ;-)

190

Odpovědět

Garf: Nauč se počítat :)

190

Odpovědět

Neříkám nic, ale 12 doláčů fakt 2000kč není :D:D

190

Odpovědět

[...] Jon si tu již získal řadu fanoušků i odpůrců a tohle dílko úzce souvisí s písněmi Každodenní obyčejnej chlap a Každodenní obyčejnej chlap 2, takže je doporučuju nejdříve zhlédnout. Jon si opět [...]

180

Odpovědět

Garf --> No, 2000 to asi nebude :-)

190

Odpovědět

roflmao-> nic proti, ale rikal 12 a to je zhruba 2000 Kč..
Ben-> nikdo to nechce protoze je to pravda x)
me se jeho pisnicky libi a vzdycky se zasmeju :)

1821

Odpovědět

Lajoie jde tak trochu (hodně) proti proudu hudebního průmyslu. V tomhle klipu si střílí z imbecilních rapperů, co si ve svejch klipech mastí ego, jak se topí v penězích, vozí si šunky v drahý káře, mají na každou noc novou děvku, a jsou děsný ranaři, kterejm není radno se připlést do rány, a jsou ztělesněním mužnosti (přičemž tento pohled je sám o sobě zvrhlý, protože být skutečným mužem obnáší mnohem podstatnější věci - zabezpečit rodinu, být oporou své manželce, dobře vychovat své děti...); v jiným klipu zase paroduje boys bands a doslova prozrazuje onu přetvářku, která v současné muzice (západního světa) panuje. Za jeho zádama žádný velký chlápky (nebo drobné ženy) nemá proto, že to, co dělá, je přesně to, co průmysl nechce, aby se k lidem dostávalo.

211

Odpovědět

Jediný problem Jona Lajoie je, že za jeho zádáma nejsou VELCÍ chlápci, který by tento úžásný song šířili napříč světadílama... to je škoda. Když to vidíte poprvý řeknete si jen:"ejch, to je teda LOSER....". A když to vidíte s odstupem řikáte si "ejch to je lucky loser nebo vlastně někdo jako já?!...". A řikáte si, že na tom nejte tak špatně, když se to podá tak geniálně... A mě to v repu chybí (=možná, proto ho tolik neposloucách).

197

Odpovědět

Jeho nejlepší vidko, so far =X

190

Další