Jon Lajoie - Ukaž mi genitálie

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 216
Počet zobrazení:18 078

Jedno z Lajoieových nejostřejších videí musím označit nálepkou 18+ a počítám s tím, že především od žen bude mít hodně mizerné známky. Uvidíme...

Přepis titulků

Ženský jsou krávya vůbec si jich nevážím. Přesně tak.Jen si to s nima rozdávám. Ukaž mi genitálie...svoje genitálie. Co? Ukaž mi genitálie. Genitálie! Ukaž mi genitálie...svoje genitálie. Co?

Ukaž mi genitálie. Genitálie! Furt mi něco říkáš.Proč? Radši mi ukaž kozičky. Teď mi říkáš něco jinýho.Proč? Radši mi ukaž kozičky. Nemůžu si to rozdat s tvou osobností a nemůžu zasunout penisdo tvýho titulu.

Pěst nemůžu narvat do tvejch snů z dětství, tak proč mi o tom všem pořád vykládáš? Není na tom nic sexistickýho,protože to zpívám v písničce. Přesně tak, buchto.Tak už si sundej ty tanga... a ukaž mi genitálie...svoje genitálie. Ukaž mi genitálie. Genitálie! Ukaž mi genitálie...svoje genitálie.

Ukaž mi genitálie. Genitálie! Ťuk, ťuk.Kdo je tam? Přece já... a nechápu, proč nejseš nahá. Ťuk, ťuk.Kdo je tam? Zase já a furt nechápu,proč nejseš nahá. Chci vidět tvůj zadeka nezajímaj mě tvý řeči.

Ne, city nemám,protože jsou pro teplouše. Něco, něco...teď mi to vypadlo. Buchty milujou můj penis,protože je obrovskej. Holčičí mozky jsou mnohemblbější než mužský, takže by nás měly vždycky poslouchat,protože jsme chytrý. Ženský jsou dobrý jen na tři věci... Na vaření, uklízení... a vagíny.

Ukaž mi genitálie...svoje genitálie. Ukaž mi genitálie. Genitálie! Ukaž mi genitálie...svoje genitálie. Ukaž mi genitálie. Genitálie! Můžu ti dopřát skvělej sex... protože mi sex skvěle jde.

Můžu ti dopřát skvělej sex... protože mi sex skvěle jde. No jo. Přesně tak. Zavrťte zadkama. Mizím odsud. Musím si to jít rozdat se spoustou holek. Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pro mě je zaručeně nejlepší tahle:
Everyday Normal Guy 2

10

Odpovědět

WTF?!? co to jako má být?!?

15

Odpovědět

Tenhle song od něj, se mi nejmíň línil, nemělo to takový grády :D

198

Odpovědět

Mizerné známky? Vždyť je to jenom sranda.. I když je fakt, že to není humor, co sedí každému.

200

Odpovědět

Jsem žena a písničky od něj miluju!!!Tahle je pro mě samozřejmě klasa!:DVydržím si ji sama zpívat hodiny takže rozhodně palec nahoru!:D

241

Odpovědět

mě je jedno o čem zpívá.. teda.. zpívá? právě o to de. písnička se mě prostě nelíbila :D a nepodceňujte nás ženy, nejsme všechny zlatokopky ;)

1925

Odpovědět

Jon Lajoie je týpek jak sviňa :D :D

241

Odpovědět

To je BOREEC! :-D

191

Odpovědět

Takoví jsme...No ale ženy zajímaj zas prachy a tak jsme lepší!!!! Mi nejseme pijavice jak ženské!!!

1913

Odpovědět

ty si ale debil :D a jinak.. tahle písnička je pecka! :D

180

Odpovědět

Poriadne sexistické, no jednoznačne best of :D

191

Odpovědět

Nejklasičtější jeho video... A nejlepší! (též jsem žena:))

180

Odpovědět

ty si zas chytra co? zensky zas zajimaj prachy....

185

Odpovědět

Stojí jak prkno :)) Ale v podstatě se není čemu smát, protože takoví muži opravdu jsou :))) Zajímá je jen jedno...

1916

Odpovědět

2maxon: http://www.youtube.com/watch?v=8IyUG6orqBI tady to mas v cestine;)

180

Odpovědět


Další