Jon Lajoie - Umím tančit

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:680
Počet zobrazení:7 713

Od Jona Lajoie tu máme přeloženo už docela dost videí, ale ještě pořád ani zdaleka všechna. :-) Tuto vadu našich stránek se snažím pomalu odstraňovat, takže přidávám další z jeho hitů s českými titulky. Jon totiž umí tančit! Upozorňuji, že budu jeho další videa průběžně překládat, takže se prosím v komentářích neptejte pořád dokola na to, jestli tu od něj přibude něco dalšího.

Přepis titulků

Někteří muži to umí s ženami. Někteří muži se topí v penězích. Někteří muži nosí luxusní boty a kalhoty. Já mezi ně sice nepatřím, ale, kotě... umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit. Umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit. Umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit.

Umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit. Někteří muži mají kámoše, se kterými si plácají. Někteří muži mají rodiče ještě pořád naživu. Někteří muži si nesedají, a čůrají ve stoje. Já mezi ně sice nepatřím, ale, kotě... umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit. Umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit.

Umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit. Umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit. Teď se mnou pojďte všichni napočítat do deseti. Raz! Stačí když budete sledovat, jak tančím. Dva! Pořád sledujte, jak tančím. Tři!

Čtyři! Omlouvám se, ale pro tuhle pasáž nemám žádnej text. Nechal jsem se unést a napadlo mě, že by se tam šiklo počítání, ale... Moje chyba! Omlouvám se. Promiňte mi to. Mohli bysme to střihnout zpátky na ref... Tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit. Umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit.

Někteří muži utrácí peníze investováním. Někteří muži netrpěli sexuálním obtěžováním. Já tedy ano a... Ale... Musíš přestat osahávat děti! Musíš přestat osahávat děti! Katolická církev už si na tebe brousí zuby! Musíš přestat osahávat děti! Na nikoho neukazujeme prstem, ale tvé záznamy jsou dost zlé a neustále se zhoršují.

Musíš přestat osahávat děti! Spíš než Vatikán je to Staříci-osahávající-dětikán. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit. Umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit. Umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit. Umím tančit, tančit, tančit, tančit, tančit, tančit.

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

NJVETSI BOREC EVER FOREVER 50/10

200

Odpovědět

Právě to je to nejlepší :D že to nedává smysl :)) to že to nesouvisí :D jakoby do jedný písničky dá další :D a vubec to nemá nic společnýho s předešlim refrénem je nejlepší :D

220

Odpovědět

Roztomilé džínečky...

190

Odpovědět

Riz: To pochopil snad každej, ale co to má společnýho se zbytkem songu a tancováním?

190

Odpovědět

Jste to s tím osaháváním dětí asi nepochopili nebo nevím...Je to nejlepší z celé té písničky, to jak si dělá srandu z té aféry s knězama jak osahávaly ty děcka(i když to není úplně vhodné téma pro humor)...

181

Odpovědět

I ca dance,dance... a vedle reklama na tanecni podlozky :D

180

Odpovědět

U U A A je zas jeho originální bezkonkurenční pí*ovina, jak já ho zbožňuju, 10/10 :D

190

Odpovědět

To si jako dělá p***l z Freddieho? Knofr, pohyby.. Postoj.. Nevím no.

191

Odpovědět

UU AA UU AA :D

180

Odpovědět

Tohle je náhodou jeden z nejlepších ;)

180

Odpovědět

Leffi : přečti si popis :)

180

Odpovědět

Doopravdy jedno ze slabších :-)

180

Odpovědět

Tak ten jeho dance je proste EPIC WIN ^_^ Ja som sa nevedel prestat smiat

180

Odpovědět

Slabší kousek, ale první půle docela dobrá, to s těmi dětmi jsem úpa nepochopil, ale to se vsákne. Btw budou nějaká jeho další díla? ;)

180

Odpovědět

Slabší, ale první půlka pobavila. Ale ty žvásty o osahávání dětí jsou imho úplně mimo mísu, bez toho by to bylo lepší.

180

Další