Jon Lajoie - Táta na mateřský

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:376
Počet zobrazení:5 716

Další videoklip z dílny Jona Lajoie. Tentokrát uvidíte hodného tatínka, který by pro svého synka udělal všechno...

Přepis titulků

NEJLEPŠÍ TÁTA NA SVĚTĚ TÁTA NA MATEŘSKÝJON LAJOIE Jsem táta na mateřský. Mám otcovskou dovolenou. Jsem táta na mateřský. Jen dítě a já. Jsem táta na mateřský. Když je žena v práci, držím v ruce flašku a na tričku mám slinty.

Dítě mě vždycky vzbudíkolem pátý ráno. Kope a řve tak,že mu zrudne obličej. Jídlo ho většinou trochu uklidní, takže mu dám flaškua manželka mezitím vstane. Chystám jí snídani,zatímco se chystá do práce. O-ou, o-ou,někomu smrdí plínka.

O-ou, o-ou,má to po celém bříšku. O-ou, o-ou,vypadá to jako puding s hořčicí. Dávám ženě pusu na rozloučenoua přitom mu utírám prdelku. Je čas na koupel.To bude určitě legrace. Snažím se,aby se mu mýdlo nedostalo do očí. Vůbec se mu to nelíbía hned začne plakat. Ale na jeho pláčznám jeden dobrý trik. Dělám pusou srandovní zvuky asi takhle...

Pak hrajeme na schovku.Vždycky ho to rozesměje. Jsem táta na mateřský. Je to práce na plnej úvazek. Jsem táta na mateřský. Ale dělám to rád. Jsem táta na mateřský. Když po obědě usne, koukám na soutěž v televizi a chystám si svačinu.

Sýr a krekry! Když musím odjet z domu,jedu velkým autem. Usadím ho do sedačky a pořádně ho přikryju. Vždycky se ujistím,že je dobře připásán. Bezpečí mého dítěteje důležité. Sámoška, zaplacení účtůa návštěva babičky.

Musím si dát pozor,abych byl zase do čtyř doma. Potřebuju si připravit večeřia u toho sledovat Oprah. Co si dneska udělám?Možná nějaký těstoviny. A césarův salát,ten manželka miluje. V pět hodin se vrací z práce. Zeptá se mě, jakej jsem měl dena já řeknu, že ušel. Je to moje práce,když jsem ten táta na mateřský. Jsem táta na mateřský.

Neberu drogy. Jsem táta na mateřský. Jsem závislej na objímání. Jsem táta na mateřský. Jsem jako Medvídek Pú, ale od Disneyho mám nejradši Lvího krále 2. Taky se mi líbí Doba ledová.

Je to tak,děti jsou pro mě všechno. Je to tak,děti jsou pro mě všechno. Je to tak,děti jsou pro mě všechno. Je to tak,děti jsou pro mě všechno. Je to tak,děti jsou pro mě všechno. Je to tak,děti jsou pro mě všechno. Je to tak,děti jsou pro mě všechno. Je to tak,děti jsou pro mě všechno.

TÁTA NA MATEŘSKÝJON LAJOIE Překlad: BugHer0Časování: Ota www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Konečně nějaká Rocková písnička :D Je pecka :D

190

Odpovědět

cheese and crackeeeeeeeeeers!! xD

190

Odpovědět

Uzasny metal cover a pece o dite. Kombinace pro nejlepsiho tatu na svete.

190

Odpovědět

hele nema nekdo stranku na to jak tam jsou ty slova anglicky :P?

180

Odpovědět

Máme:-D

180

Odpovědět

třeba konečně chlapi pochopí, jak se asi má ženská na mateřský a netvrďte, že na to máme od přírody patent..

190

Odpovědět

Mammoth: presne xD

180

Odpovědět

Mammoth: nezávisle na tobě mě napadlo to samý :D

180

Odpovědět

tak tohle je bezva :D jakože jeho songy nemusím tohle se povedlo :D

180

Odpovědět

poslední asi minuta zní jak od Rage Against The machine :D

210