Jon Lajoie - Každodenní obyčejnej chlap 2

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:856
Počet zobrazení:11 196

Jon Lajoie se vrací a je pořád ve formě. Nedávno jsme zde zveřejnili jeho píseň Každodenní obyčejnej chlap a dnes pro vás máme nášup. Držte si ty svoje čepice s rovným kšiltem, Jon se s tím nepárá!

Přepis titulků

Chtěl bys něco, hajzle? Jako posledně. Můžem to klidně dělat celej rok. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl. Říkal jsem vám to minulea říkám vám to znova. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl. Nemám žádnou holku,mou milenkou je dlaň. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl.

Máma mi jednou týdně uvaří něco dobrýho k večeři. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl. A Michael Keaton byl můj nejoblíbenější Batman. Tuhle jsem si to pěkně kráčel po ulici, najednou jsem viděl dvě pěkný buchty,jak si to šinou proti mně. "Máte večer něco v plánu?"chtěl jsem se jich zeptat. Ale zpanikařil jsema začal se mi klepat hlas. Tak jsem pěkně sklopil hlavua rychle vypadnul pryč.

Stejně jsem musel na autobus,takže se mi to pěkně šiklo. Nastoupil jsem do busu,dal sluchátka do uší a zmáčknul play. Sheryl Crow, James Blunta zkurvený Ace of Base. Co na to říct?Tohle je můj běžnej den. Ráno brzo vstáváma po večerníčku jdu spát. Abych v práci za něco stál,musím mít dostatek spánku. Jo, ty jeden hajzle,slyšels mě dobře. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl.

Nemám rád margarín,mnohem víc mi chutná máslo. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl. Z filmů jsem měl jako malejnejradši Supermana a Krotitele duchů. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl. Neumím se pořádně potápět s otevřenejma očima. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl. A Nicholase Cage zrovna moc nemusím. Jsem z poměrně chudý rodiny.

Se sourozencema jsme si vždycky hráli akorát tak na schovku. Svoje dětství si moc dobře pamatuju, svině. Nejradši jsem si jezdil s hasičským náklaďákem, svině. S tím auťákem jsem trávil celý dny, dokud jsem z časáku Sears nezjistil,co je to sex. A pak jsem si hrál se svým náčiním celej den. Desetkrát denně, celej rok v jednom kuse. Můj oblíbenej song je,i když to nerad přiznávám, ten slaďák od Celine Dionz filmu Titanic.

"Každou noc tě vídám ve svých snech,já tě cítím." Pokaždý, když tu sračku někde slyším,začnou mi slzet oči. Proč musel ten zasranej DiCaprio umřít? Nestydím se přiznat, že jsem citlivej kluk. Klidně si do mě bušte,ale nejvíc mě rozbrečí mluvený slovo. Jako tenkrát ve třetí tříděmi jedna holka řekla pitomej ksichte. Strašně se mě to dotklo.Proč mi musela říkat pitomej ksichte?

Je snad můj ksicht pitomej? Jak je to vůbec možný? Člověk pitomej bejt může, ale obličej?To je kravina. Takový sviňárny se stávaj pořád,prostě se s tím musíte poprat. Normální, každodenní, obyčejný,zkurvený sračky. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl. Když se pustím do nějaký bitky,odnášej mě na nosítkách. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl.

Když už nevím o čem se dál bavit,začnu kecat o počasí. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl. Líbil se mi první Návrat do budoucnosti,ale druhej byl ještě lěpší. Jsem jenom normální každodenní obyčejnej hajzl. Červený papriky mám mnohem radši než ty zelený. Šetřím zrovna prachy,abych měl na novou myčku. Stará se mi asi před šesti měsícema rozbila. Ty jedna svině.

Hej, malej, dneska máš narozky. Tak to rozjeď,jak se na narozky patří. Mě nepozvali, ale to nevadí. Zůstanu doma a zapařím si nějaký videohry. Překlad: BugHer0vojtechtucek@gmail.com www.videacesky.cz Jestli něco chceš,tak se zastav!

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Yeah

190

Odpovědět

Chudák myčka :(

190

Odpovědět

to první bylo asi lepší ale tohle je taky dobrý ;)

180

Odpovědět

Hustý rap.

190

Odpovědět

shawty je slangove slovo pre sexy zensku :P

200

Odpovědět

Steven ..
o tom to je :D .. on totiž neni hoper :D .. jen si z nich dělá srandu :D ..

180

Odpovědět

Na to, že nesnášim hopery tak mi tohle vlezlo do palice ani nevíte jak :-D furt si to zpívam :-D

185

Odpovědět

josi: "go shawty", co to jako je? možná si myslel "go shorty" ale to mi nepříjde nejlepší na tomhle songu...

181

Odpovědět

heej on je skvělej :D ♥

180

Odpovědět

Nejvic me rozsekali posledni verse :D Go shawty :D 10/10

180

Odpovědět

Buhere do těch požadavků nebo co to je :-) sem zaslal odkaz na Jonovu novou tvorbu :-)

180

Odpovědět

BonyX3k: Díky moc. Jsem rád, že si někdo takovejch drobností všimne. :-)

180

Odpovědět

chodím spát po večerníčku, jaj bugu já ty tvoje překlady fakt hltám, máš hodně pestrou slovní zásobu, na slovíčka typu, štrádovat, šinout si to atd, bych si prostě při překladu nevzpomněl, fakt ten tvůj překlad tomu dává o hvězdičku navíc

200

Odpovědět

Lbnon: Brzy tu bude I Can Dance. ;-)

180

Odpovědět

tesim se na wtf collective 2 :))

180

Další