Jon Lajoie - Krvavé Vánoce

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 025
Počet zobrazení:13 310

Když už jsou ty Vánoce, vytahuji z archivu jednu klasiku od Jona Lajoie, která už upadla v zapomnění a dnes nás dokonce v požadavcích někdo prosil o to, abychom ji přeložili. Zajímavostí je, že jsem toto video nahrál na web v den jeho založení (28. ledna 2010) a je to 2. přeložené video, které se tu po spuštění stránek objevilo. Teďuž si ale užijte vánoční písničku s promyšleným textem, brutálním dějem a skvělou pointou v závěru. Přeji příjemnou zábavu. :-)

Přepis titulků

Štědrý den se chýlil ke konci, mně se zrovna zdálo o bílých závějích. Vzbudil mě hluk z místa,kde stál stromek. O co šlo,to jsem neměl tušení. Byl to Santa Clausa nesl mi nějaké dárky. To mi bohužel vůbec nedošlo. Potichu jsem se k němu zezadu připlížil a vyslal jsem mu do zad pět kulek.

Ozvalo se bác, bác, bác, bác, bác. On řekl jen: "Co to je, kurvadrát?" Pak jsem ho ještě třikrát střelil do hlavy. Z hlavy mu vylétly kousíčky mozkua bylo po něm. Pak jsem si všimnul jehokrví zmáčeného plnovousu a toho červeného oblekus dírami na zádech. Řekl jsem si:"Panebože, já jsem zabil Santu Clause!" "Přece nepůjdu kvůlitomu kreténovi do basy."

Tak jsem skočil do dílnya vzal jsem pilu a začal jsem dělat říz, říz, říz. Nejdřív ruce, potom nohy a hlava, ale hrudník mi dal pořádně zabrat. Krev dělala cák, cák, cák. Bylo to fakt těžký, těžký, těžký. Dost těžko se řezala páteř. Dokonce jsem se u toho šestnáctkrát pozvracel.

Všechny kousky těla jsem hodil do ohně. Zápach spalovaného lidského masazahltil můj nos. O jedenáct hodin pozdějiuž bylo všechno spáleno a najednou mi zazvonil telefon. Tetička Jean sháněla strýčka Boba. Řekla mi:"Odcházel z domu v kostýmu Santa Clause." "Ale včera vůbec nedorazil domů." "Neviděl jsi ho?Doufám, že se mu nic nestalo."

Vražda, které jste právě byli svědky bylaplánována a prováděna trénovaným odborníkem. Prosím, nepokoušejte se nikoho zabítbez adekvátního dohledu. Šťastné prožití svátků!

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

It went POW POW POW POW POW! he said What the f**k?! AU AU AU :D Genialni

250

Odpovědět

nema chybu

212

Odpovědět

BYlo to tezky:-Djak se rozbrecel a pak ta kosa:-Dja z neho nemuzu, to je drzka:-D

190

Odpovědět

PS: Prosím, používejte to ale jen na určitá slova (podtrhnout atd.) a NE!! na celé texty - to nechte překladatelům, správci,...

181

Odpovědět

ty odkazy atd??
...normalni xhtml tagy - tady je to bere
<a href...
..
.
.
.

180

Odpovědět

hla jak sa vytah , tieto pesnicky jak i ta predtim ktore ma hodnotenie nejak za 5 su vyborne a skvosti

180

Odpovědět

Hej, Tomas, jak to deláš?

Zkouška
http://videacesky.cz/" rel="nofollow">Zkouška 2

190

Odpovědět

...díky
a tady http://www.youtube.com/watch?v=5E-m2FIAcws" rel="nofollow">něco pro hokejové fanoušky - stačí přeskočit těch pár ukecaných reklam :D

180

Odpovědět

To Tomas: Ten překlad nemá být "Nerandi s holkama z naší divize!", ale něco ve stylu "Nikdy nerandi mezi divizemi", takže by to smysl dávat mohlo...

180

Odpovědět

Jak se to krásně rýmuje... 10/10

BTW, ono jde formátovat písmo?

180

Odpovědět

to Tomas - Boston a Montreal patria do Severovychodnej divizie,spolu s nimi tam patri aj Buffalo ,Ottawa a Toronto , vyber Montrealu bol pravdepodobne preto,lebo Montreal je najstarsim tymom a spolu s Bostonom patria do original six medzi ktorymi je najväcsia rivalita

GO HABS GO!

180

Odpovědět

pane bože! :D

180

Odpovědět

Jo koukal sem na to na uplně první stránce tohoto webu bylo to dobrý

180

Odpovědět

a ještě jeden dotaz k prvnímu videu - na konci je tam hláška: "nerandi s holkama z naší divize!"
...nějak to nechápu - ten kluk byl v dresu medvědů, ona v dresu montr.canadiens - proč tedy s holkama z "naší" divize? když patří do jiné..

Možná, že se v tom moc šťourám nebo, že jsem příliš hloupý na pochopení a nebo si dresy vyměnili... :D
Každopádně děkuji za jakoukoli odpověď..

180

Odpovědět

věta What the f**k ? au au au :DDDD

180

Další