Jon Lajoie – Ruční balada

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:3 774

Jon Lajoie, legenda, s jehož písněmi a skeči se náš web rozjížděl, pokračuje a říká: „Změny ve vztahu jsou někdy náročné. Především, když jde o vztah k našim rukám během koronavirové krize. Má ruka o tom napsala píseň. Buďte silní, přátelé, a umývejte si ruce!“ 

Na konci videa je napsáno: Vztahy se mění, není to vždy lehké. Ale někdy je to tak pro všechny nejlepší. Myjte si ruce. Pořád.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Co jsem mu udělala? Proč se ke mně tak chová? Zničehonic mě snad stokrát za den umývá. Proč je tak chladný? Jako by se náš vztah změnil? Nevzpomenu si, kdy naposled se mnou svou tvář pohladil. Dokonce nehty mé neokousává. Nemůžu si nevšimnout, že místo mnou loktem dveře otvírá. Ani spolu nechodíme nikam ven.

A když už, tak rychle do obchodu jen. A pak mě umývá, jako bych byla ruka špinavá, že by se za mě styděl snad? Chci vrátit zpátky starý řád. Chybí mi šťourání v nose, chybí mi promnutí oka, chybí mi rýpání v zubech. Co si tam na později schoval? Čipsy? Chybí mi, že mé umývání jenom předstíral, opravdu vždycky, když se vyčůral.

- A někdy i po velké. - To je nechutné. Ale teď mě drhne vážně pokaždé.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jo, je dobrej

60