Jon Lajoie - Nejste v tom sami

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 335
Počet zobrazení:13 301

Zoidy dnes bohužel kvůli školním povinnostem nestíhá připravit další díl Epické žranice, takže dáme seriálu týdenní pauzu a další díl uvidíte až příští pátek. Místo toho jsem si pro vás připravil žhavou novinku z dílny Jona Lajoie. Ten totiž nahrál včera na svůj YouTube účet svůj nejnovější počin. Tentokrát se nejedná o hudební videoklip, ale o dokonale vypointované video, které určitě potěší všechny jeho oddané fanoušky. Nebudu nic prozrazovat, takže se rychle sami podívejte, co si pro vás Jon připravil. ;)

Přepis titulků

Nikdy by mě nenapadlo, že se mi to stane. Seběhlo se to strašně rychle. Popíjel jsem se svými přáteli a... seznámil jsem se s jednou dívkou. Oba jsme byli strašně opilí. Měl jsem nám zavolat taxíka... ale nezavolal jsem. Rozhodl jsem se, že budu řídit.

Vůbec jsem nepřemýšlel. Jeli jsme po dálnici a byla hrozná tma. Když jsme najednou... připadalo mi to jako zlomek vteřiny... dojeli ve zdraví domů. V opilosti řídím skvěle. Nicméně...

Když jsme dorazili ke mně domů, zeptala se mě, jestli jsem pařil. Nevěděl jsem, jak to myslí. Zeptala se mě, jestli už jsem zkusil heroin. Nezkusil. Ale vždycky jsem... chtěl zkusit, jaký to je. Proč ne?

Jen jednou. Jedinkrát. Co by se tak mohlo stát? Chápete? Co... Co by se přinejhorším mohlo stát? Tak připravila jehlu. Obvázala mi ruku páskem. A... já jsem vycouval. Mám hrůzu z injekcí, takže jsem do toho nechtěl jít.

Ona si dala, já ne. Ani jsem na to nesáhnul. A po tom, co se sjela, jsme se začali líbat. Jedna věc následovala druhou a... já u sebe... neměl kondom. Ani mě to nenapadlo. Semlelo se to tak rychle. Jsem ale blbec.

Hroznej blbec. O šest měsíců později... mi zazvonil telefon. Byla to ona. Byla na testu kvůli HIV... a přišly jí výsledky. Srdce mi přestalo tlouct. Moc jsem nevnímal, co říkala.

Pamatuju si jen, že řekla... "Neboj se. Testy byly negativní. Jseš v pohodě," čímž se mi strašně ulevilo. Vážně moc. Měl jsem z toho takovou radost, že jsem se rozhodl vyrazit na dovolenou. Ještě ten večer jsem se sbalil a odletěl jsem... do Japonska. Byl jsem tam jen pár hodin, když mě zničehonic...

naprosto nečekaně... někdo znásilnil. Hrubě. Pokud se stanete obětí sexuálního násilí, tím posledním, co vás trápí, je rakovina plic. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (76)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zaujmave zvraty...:D:D:D...aj ked som akosi nepochopil o co teda nakoniec islo?..:D...reklama na marlboro?

251

Odpovědět

Dojeli jsme ve zdraví domů, v opilosti řídím dobře muhehe......skvělé

291

Odpovědět

tak to je mor.. ja cekal co z neho vyleze z blba :D

251

Odpovědět

chudák... *xDDDDDD*

212

Odpovědět

to je blázen :D

200

Odpovědět

Lol tak reklamu na Máčka bych nečekal xD

221

Odpovědět

dávejte více Jonů.....

231

Odpovědět

ahaaaaa xD

190

Odpovědět

škoda že mu pri tom neodpadol penis alebo niečo take :DDDD ale inak super

189

Odpovědět

Nezklamal ! :D

190

Odpovědět

To nemá chybu :-D

180

Odpovědět

Umřela jsem smíchy :-D

180

Odpovědět

mohli byste prosim prelozit http://www.youtube.com/watch?v=EbAJivTHPoQ dik

181

Odpovědět

Neskutečně to zabil :D

183

Odpovědět

roflmao :-))

181

Další