Reklama na ruce

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 423
Počet zobrazení:19 040

Jona Lajoie jste si u nás na webu dá se říct oblíbili, takže nevidím důvod, proč vás připravovat i o jeho nehudební tvorbu. Dnes se podíváme na reklamu na ruce, která vypadá jak vystřižená z teleshoppingu.

Přepis titulků

Už vás nebaví tohle? A co tohle? A kolikrát se vám přihodilo tohle? Vaše trápení je u konce, protože jsme vytvořili produkt, navržený k odstranění těchto problémů a značnému zlepšení kvality vašeho života. Představujeme... ruce!

Ruce byly vytvořeny k usnadnění manuálních úkolů a k odstranění problémů spojených s absencí rukou. Jako například: Neschopnost si plácnout a potíže s prohlašováním, z jakého jste pobřeží. Westside... sakra! S rukama budete schopni... držet hrníček. Hrát na klávesy, napsat příběh ptačích prdech. Ukazovat na kečup, provozovat homo masturbaci.

Chci ti ho šoupnout do zadku! Hetero masturbaci. Chci ti ho šoupnout do zadku! Fláknout ledničce. Držet fotku Emilia Esteveze. Hádat se s žárlivým hamburgerem. - Přestaň očumovat moji holku! - Přísahám, že jsem se na ni nedíval! Štípat si bradavky, vést genocidu a spoustu dalších věcí! Poslechněte si, co si lidé myslí o rukách.

- Už vás nebaví tohle? - Mám rakovinu kůže. - S rukama budete schopni... - Pořád mám rakovinu kůže. Na co ještě čekáte? Buďte tak praktičtí, jako jste vždy chtěli. S rukama budete moct... psát SMSky. Házet baskeťákem, házet tygrem, opírat se, přehnaně se opírat. Napodobovat Číňany rukou.

Prstit vzduch, připínat. Předstírat, že jste fanouškem U2. Zbožňuju, jak každá písnička zní stejně! Zahradničit, rasisticky zahradničit. Pitomí židi! A mnoho, mnoho dalšího! Objednejte si ruku ještě dnes a druhou dostanete za včely! Dělat medík, dělat medík, dělat! Au!

Proč jsi mě postřelil? Čuměls na moji holku, tak jsem ti poslal kulku, nikdy si nezahrávej s žarlivým hamburgerem! Na co ještě čekáte? Přidejte ruku k dílu, nebo rovnou dvě. Objednejte si ruce ještě dnes. Stačí zavolat na číslo 1-800-AIDS-PRD Nebo jednoduše načůrejte do kýble a pošlete ho... Mýmu péru!

Může vyvolat vedlejší účinky: Výbuch prstů, vraždu, znásilnění pěstí, hrubého manžela, naser si, Šampióny 1 & 2 a smrt polknutím ruky. Nejradši mám jejich novější tvorbu. Líbí se mi, jak je to přeprodukovaný. Na co kurva vejráš, děvko? Překlad: bakeLit Korekce: BugHer0 www.VideaCesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

neverim ze je to uz 6 a pol roka :-O

40

Odpovědět

to je asi prva prakticka vec co sa da zohnat z teleshopingu.

280

Odpovědět

Smrt polknutím ruky :DDD

320

Odpovědět

tohle by se stalo,kdyby jsme neprošli evolucí skrz ryby.(prsta jsou pozůstatky ploutví)

2110

Odpovědět

Mě to též dostalo :DDDDD

230

Odpovědět

Čin Čon Čin Čon :DDDD Umírám vážení :DD

311

Odpovědět

přejí hezký den, bez rukou to prostě není tak snadné...

211

Odpovědět

oo prstit vzduch:-Dnee

251

Odpovědět

Něco pro Béma :D

221

Odpovědět

Damien:
Nepochopení pointy bývá problém :)

201

Odpovědět

Teda sorry, ale na to jak tady všichni píšou, jak je to supre, tak je tohle video je uplně o hovně. Vygenerovaný blbosti a prasárny. Ale když vás to baví.

2548

Odpovědět

pls mam dotaz .... kdy bude další video?:D nemůžu se dočkat xD

190

Odpovědět

to je síla :D perfektní, na to se budu koukat ještě hodněkrát!

211

Odpovědět

Amusing :D

180

Odpovědět

Jak to někdo zvládl přeložit, jen bych přeložil jednu větu už bych se hodinu řezal smíchy :D

210

Další