Reklama na léky

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 317
Počet zobrazení:13 104

Je tu Jon Lajoie a jeho super reklama na zbrusu nové léky, které jistě každý smrtelník potřebuje. Jestli jste u nás viděli jeho Reklamu na ruce, víte, co vás čeká. ;)

Přepis titulků

Zažíváte bolesti zad? Bolesti hlavy, horečku, nenávist kondomu, mrtvé rodiče, nedostatek větru nebo ránu do břicha? Trpěli jste někdy depresí? Spolkli jídlo? Praštili lesbu? Vylezli na strom? Vylezli na nestrom? Nebo si uprdli při breku? Jste bílé, černé nebo čínské barvy?

Polský Američan, americký ninja? Tiger Woods, tygr v lese? Nebo tygr v Jamesi Woodsovi? Jestli se u vás objevují všechny, některé, nebo některé z jiných příznaků, měli byste se zeptat svého doktora na retaphin. Retaphin. Au, moje dírka na penisu. Je prokázáno, že retaphin zvedne vlastnictví mazlíčků o 76 %, zatímco znatelně ubírá na barvě vlasů.

- Nefunguje to! - Kdo do prdele jseš, ty huřbuřte? Teda kuřbuřte. Sakra! Testy dokázaly, že retaphin léčí depresi a přihlouplá robotí tělíčka z 80. let u většiny pacientů a také vám pomůže se... soustředit, plavat za chůze, plavat za chůze po boku, zamilovat se, vymyslet slovo pro pokrývky hlavy, jako např.

klosbouk či palcero. Zvedat činky, zvedat Toma Waitse, Posiluji tvé bicepsy... Ladit kytaru, ladit člověka, předstírat cestování časem. Ty brďo, jsem v době dinosaurů. Úlet! A mnohem, mnohem víc! Už vás nebaví vypadat takhle?

Za méně než dva týdny budete díky Retaphinu mít knírky na bradavkách. Knírky na bradavkách... Jestli jste někdy museli přestat čůrat, protože jste si mysleli, že vám hoří obličej, - Můj obličej! - tak potřebujete retaphin. Jestli jste se někdy snažili svému kamarádovi popsat kolegu, aniž byste zmínili jeho barvu kůže ze strachu, že budete znít jako rasista, Je vysokej, má tmavý vlasy...

tak potřebujete retaphin. Jestli už jste vyzkoušeli retaphin, tak potřebujete retaphol. Varování: retaphol netlumí bolest dírky na penisu. - Sakra! - Na co ještě čekáte? - Na autobus? - To teda ne. - Ale jo. - Tak proč nemáte kalhoty? Kruci, jseš dobrej. Zastavte se v sobotu pro retaphin a užijte si muziku naživo s DJem Paraplegikem.

Pojďte všichni, přistupte blíže! Posaďte se na vozíček a ani hnout, ani hnout, ani hnout, jo, ani hnout, jo, ani hnout, tančíme nehybně! Poslechněte si, co říkají o retaphinu lidé zasažení pepřákem. Nemůžu myslet, moc mě pálí oči! Řekněte svým přátelům o retaphinu.

A jestli přátele nemáte, pusťte si DVD Přátel a pošleme vám kýchací tlačítko! K dostání je také tlačítko na vážení si P. Diddyho. Líbí se mi, jak si myslí, že je lepší než všichni ostatní. Zeptejte se svého doktora na retaphin. Retaphin. Au, co se to děje s mojí dírkou na penisu? A proměňte své sny v Pravdivé lži. A co bude s manžely?

Retaphin. Nyní k dostání ke každé koupi DVD nebo Blu-ray Pravdivých lží. Vedlejší účinky zahrnují výbuch srdce, trest smrti, oči z prsou a v některých případech i možnost uvěřit, že svědivá kůže je zbraň. - Strašně mě svědí ruka. - Prosím, nezabíjejte mě, mám děti. Ani hnout, zůstaňte nehybní, zůstaňte nehybní! Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Ani hnout, zůstaňte nehybní, zůstaňte nehybní!

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Koupil jsem si ty prášky.Nevím co mi je,ale jsem slepí a kolegové se mi smějou.šel jsem s tím za lékařem a když vejdu do jeho kanclu tak od zdravotní sestry uslyším:nechce te si pujčit podprsenku?Dál už se řechtá(jako kůŇ)smíchy.

(Opravdo řechtala jako kůŇ).

2010

Odpovědět

ííííííhahá brrrrr

195

Odpovědět

Marvin: nenapsal si to ke spatnemu videu ?? .. :)

190

Odpovědět

she said I can't process your order if you don't pick a size .I said Fine, I'll take a large but still don't give a f**k, all right?!

190

Odpovědět

Odkedy som prvýkrát videl reklamu na Retaphin, začal som počúvať Toma Waitsa :D Klobúk dole pred Jonom, má štýl :)

190

Odpovědět

Tohle má tak nízky hodnocení? Nechápu. Je to unikátní. To muselo dát děsnou práci.

183

Odpovědět

"What are you waiting for?"
"The bus?"
"No, you're not!"
"Yes, I am"
"Then why aren't you wearing any pants?"
"Damn, you're good" :D:D:D

221

Odpovědět

Don't moooveee... Retaphin a Hands jsou bezkonkurenční videa, pouštím si je každý den, abych se taky měla nad čím rozsekat smíchy.. :) :D

181

Odpovědět

hah BEST , :D neviem ako to môže mať také malé hodnotenie :D

180

Odpovědět

Nejlepší reklama od Jona

180

Odpovědět

donť move !!! :-D ...

190

Odpovědět

Ja ho milujem :D

180

Odpovědět

Kniry na bradavkach..?! :D:D:D:D:D to me rozesmalo snad nejvic ze vsech Lajoieho videi :D

180

Odpovědět

Přeložíte i WTF collective 2?? ten druhej díl sice není tak skvělý jako první ale zasloužil by si to :D

180

Odpovědět

Jon je legenda :)

180

Odpovědět

"tak na co čekáte?" "Na autobus" mě rozsekalo 10/10 xD

180

Další