Jon Lajoie na Kickstarteru

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:628
Počet zobrazení:7 934

V poslední době to Kickstarter rozjel ve velkém. Nevyužívají ho už jenom nezávislí tvůrci a herní vývojáři, ale také velké hollywoodské celebrity. Posledním příkladem je Zach Braff, který vybral 3,1 milionu na svůj nový celovečerní film, i když se proti jeho kampani zvedla vlna kritiků, kteří tvrdili, že by film mohl klidně zafinancovat sám a nemusel z fanoušků tahat peníze. Jon Lajoie se tedy nechal inspirovat a prosí vás o pomoc. .

Přepis titulků

Ahoj, já jsem Jon Lajoie. Možná mě znáte z mých populárních YouTube videí, televizního seriálu The League nebo mě prostě jen obdivujete, protože jsem boží a slavný. Fanoušci se mě v jednom kuse ptají: "Jone, kdy už konečně natočíš film?" Odpovídám na to vždycky stejně. "Ochranko, zmlaťte toho hnusnýho zevláka, co mě neoslovuje Sire Lajoie."

Druhá nejběžnější otázka od fanoušků je: "Sire Lajoie, jste ten nejúžasnější člověk, kterého znám. Proč ještě nejste super boháč?" Odpověď na tuhle otázku je složitá, ale když to zjednoduším: financování. Podle běžných měřítek jsem boháč, možná dokonce velký boháč. Kdybychom to brali podle příjmů, úplně dole by byli bezdomovci, pak uznávaní váleční veteráni, učitelé, doktoři, právníci a někde tady nahoře bych byl já.

Protože to, co dělám, je mnohem důležitější než všechno ostatní. Ukaž mi genitálie. Genitálie. Takže ano, jsem boháč, ale... posledních pár let mám chuť stát se super boháčem. Jako Jay-Z.

Bohužel to není taková hračka. A tady přichází na scénu Kickstarter. Když jsem viděl neuvěřitelnou reakci fanoušků Veronicy Mars a Zacha Braffa, hned mě napadla myšlenka, co kdybych místo toho, abych bohatl zažitými způsoby, zkusil něco jiného? Co kdybych o ty peníze požádal vás, moje fanoušky? Díky tomu, že mi dáte své těžce vydělané peníze, bych se mohl stát super boháčem bez veškerého toho tlaku a hnutí prstem.

Buďme upřímní. Životy většiny z vás za moc nestojí. Máte sotva na základní životní potřeby, jako je jídlo a přístřešek, takže si ani nemůžete dovolit luxus zdravotní péče, vzdělání a štěstí. Ale můj život je už teď boží. Přísahám! Dneska už jsem byl dvakrát na vodním skútru, a to je teprv 11 dopoledne. Kickstarter vám teď nabízí jedinečnou možnost, jak udělat můj život ještě lepším.

Řeknu vám plán. Rád bych vybral 500 milionů dolarů během 90 dnů. A pro každého, kdo přispěje, mám zajímavou odměnu. Pokud přispějete na Jonův super boháčský Kickstarter 20 dolarů, dostanete... velký kulový, protože s dvacetidolarovkou si může boháč jako já leda tak vytřít prdel. Pokud přispějete víc než 50 dolarů, pošlu vám fotografii, jak jedu na vodním skútru se zapálenou padesátidolarovkou v ruce.

Pokud přispějete víc než 500 dolarů, zpropaguji vaši firmu v jednom z mých videí. Když už jsme u toho... Tak jo. Chcete koupit skvělé hrábě své skvělé bábě? Wayne Spielberg vyrábí hrábě, které nezlomíte hravě. Hrábě Waynea Spielberga. Ano, ty hrábě můžete klidně i sníst.

Pokud přispějete víc než 1000 dolarů, pošlu vám video, jak si prohlížím váš profil na Facebooku a z vašeho ubohého života se mi dělá zle. Bože můj, ty bydlíš v bytě? Budu blejt. A konečně, pokud přispějete 10 000 dolarů a víc, dovolím vám říct vašim kamarádům, že jste se se mnou osobně setkali. To se ale ve skutečnosti nestane.

Fuj! Ale kámošům to klidně nakecat můžete. Prosím, pomozte mi dosáhnout mého snu být super boháčem, aniž bych musel překopat své životní hodnoty. Slibuju, že z těch peněz nedám nikomu ani dolar. A jakmile budu super boháč, už se nikdy nesnížím k tomu, abych zase promlouval k vám, nechutným chudým lidem. Máte mé slovo. Díky za pozornost.

DEJTE MI PENÍZE NA JONLAJOIE.COM HRÁBĚ WAYNEA SPIELBERGA KUPTE SI HRÁBĚ, KTERÉ MŮŽETE SNÍST

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

LaJoie je největší trotl z celýho YouTube! :DDD Miluju ho, škoda, že je nejenom trotl ale hlavně línej trotl, kterej upne jedno video za čtvrt roku. Takle (téměř) neaktivní youtuber s milionem odběratelů je docela unikát...

350

Odpovědět

Asi proto, že každé jeho video je prostě skvělé. Kdyby vydávál jedno video týdně stálo by to za prd.

320

Odpovědět

čo tak preložiť Michael Jackson is dead..viem že to neni aktualne ale je to pecka a hlavne je to pravdive.
Ja osobne mam radšej od Johna pesničky ale aj tieto videjka pobavia:)

200

Odpovědět

O kolko viac vtipne by bolo, keby si naozaj prenajal Kickstarter a urobil takuto nerealnu vyzvu.. skoda, napad dobry ale nedotiahnuty :D

194

Odpovědět

+1000$ za to, že použité písmo v úvodním snímku ve skutečnosti není Comic Sans.

181

Odpovědět

Mohli byste přeložit video ke kickstarter kampani Armikrog. Od tvůrců Neverhooda. :) http://www.kickstarter.com/projects/1949537745/armikrog

180

Odpovědět

Z řeči těla bych řekl, že když vyjmenovává kdo kolik vydělává, tak bezdomovce a uznávaný válečný veterány má na stejné příčce... jenom taková drobnost :)

1914

Odpovědět

Ty musíš být geniální!.........

209

Odpovědět

+MaFFianCZA ty retardovanej :) Nepíšu to proto, abych ti tu dokazoval svou genialitu, ale proto, že v titulkách je to jinak :)

195

Odpovědět

Jak se to říká těm lidem, co tráví 32 hodin denně na internetu, aby upozorňovali na stupidní chyby? Nemůžu si vzpomenout.... Hm.... Jó, už to mám!... Kreténi.

1914

Odpovědět

+sitminJo, to jsem přesně já, odhadl jsi mě úplně dokonale :)
Psal jsem, že je to drobnost... a chápu, že pro někoho tak drobná, až je úplně nepodstatná... já si ale myslím, že tím chtěl něco říct a z titulků mi to tak prostě nevyznělo. Ale palce dolů beru, uznávám, že to může znít jako hnidopišství...
Jo a nevíš, jak se říká lidem, kteří nedokážou ignorovat komentář, kterej je nezajímá a mají utkvělej pocit, že všichni potřebují vědět co si o jeho autorovi myslí? :) Já neznám tolik cizích slovíček jako ty :)

192

Odpovědět

Jaká kampaň a za co ? Nějak tomu nerozumím a Johna vidím prvně v životě. Mám celé tohle video brát jako pouhý vtip že ano, je to narážka na něco jinýho nechce doopravdy po lidech které uráží peníze aby se sám měl dobře. Prosím zasvěťte mě trochu někdo vo-co-go ...

1813

Odpovědět

Co takhle nelenit a zadat do kolonky "hledat" John Lajoie ;-), pak snad pochopíš, proč se jeho konto nebude zelenit... Nebo možná bude? Kdo ví.

214

Odpovědět

Mrkni na Jonovu předchozí tvorbu a vše ti bude jasnější:
http://www.videacesky.cz/tag/jon-lajoie/page/3

Času stráveného u jeho videí určitě litovat nebudeš. ;-)

190

Odpovědět

+BugHer0Díky ';)

180

Odpovědět

Chtěl bych vidět situaci kdy se to vybralo a lidi co mu poslali 10 000 by o ty prachy vážně přišli :D

181

Odpovědět

A vlastně nic, jsem si pořádně neprohlídl celej web :D

180

Odpovědět

Ten videoklip v 00:58 byla fakt bombastická vložka. :D

191

Odpovědět

Je to prostě borec! :D Miluju jeho upřímnost a jeho humor:D
A mimochodem, BugHer0, poslal ti video? ;D

211

Odpovědět

Ne, ne, posílá místo toho tohle:
"Vojtěch -- Thank you for your pledge, it probably means a lot to you to be able to make my life even better than it already is. You're welcome. But the thing is, you don't have enough money to make me super rich alone... Seriously, you're not fooling anyone, I can smell your Mossimo T-Shirt and your 6 dollar shampoo from here. Please help me spread the word, and I promise, you will get nothing in return.
Jon Lajoie"

231

Odpovědět

+BugHer0Jop, už mi to přišlo taky..

190

Odpovědět

Tak, zo štátneho rozpočtu som mu poskytol 10 000 000 $, ten chlapík je proste sympaťák, aj sa mi páčilo, že jeho zrak smeroval viac doľava, ako doprava...

192

Odpovědět

Ale tak poslal jsem mu 100 $, za ty videa co dělá :3

191

Odpovědět

Mě to připadá parádní, taková kampaň, tak pojďme lidi, pomozme skrze naše ubohé životy udělat jeden život ještě víc boží !!!

210

Odpovědět

Jakto že všechny tyhle YouTube hvězdy maj tolik peněz? To si těma reklamama ve videu vydělaj tolik?

187

Odpovědět

No určitě má všechny prachy jen z youtubu... až na to, že je to "spěvák" a "herec" (taky sem tomu nevěřil), vydal dvě desky a hraje v nějakym Americkym sitcomu...
Btw: Pochybuju, že má tolik peněz co říkal... pokud si to nepochopil, tak je to celý myšlený z p****e.

215

Odpovědět

+BullOverco je to "spevak"?

215

Odpovědět

+BullOverČlověk co spívá, ne asi... logické.

222

Odpovědět

Sounds like a deal.

181

Další