Jon Lajoie - Dejte prosím tuhle píseň do své reklamy

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 013
Počet zobrazení:11 123

Poslední video od Jona Lajoie se tu objevilo těsně před Vánoci. Před pár dny vydal ale novinku, ve které opět dokazuje, že chytlavá píseň se dá složit na jakékoliv téma. Ve videoklipu vás čeká vydatný product placement, a spousta reklam všeho druhu. Snad se bude líbit...

Přepis titulků

Dejte prosím tuhle píseň do své reklamy. VAŠE LOGO ZDE Dejte prosím tuhle píseň do své reklamy. Nutně potřebuju prachy a třeba vám taky pomůže něco prodat. Dejte prosím tuhle píseň do své reklamy. Fast food řetězec, kancelářské potřeby, nová barva na vlasy, online seznamka.

Linka pro sebevrahy, nový způsob cvičení, upoutávka na film, který jde do kin v červenci. Politická kampaň, nová videohra, lék, o kterém jste ani netušili, že ho nutně potřebujete. Tahle písnička se hodí pro všechny produkty a služby. Vaše cílovka si ji bude pozpěvovat a tančit do rytmu. Dejte prosím tuhle píseň do své reklamy. Dejte prosím tuhle píseň do své reklamy.

Potřebuju nakopnout kariéru, protože jsem už přišel i o dům. Tak dejte prosím tuhle píseň do své reklamy. VÁŠ PRODUKT vás zbaví i ZOUFALSTVÍ! Kéž by se má píseň dostala do nějaké celostátní reklamy. Pak by ji slyšely miliony lidí a každý by říkal: "Viděla jsi tu reklamu na takovou tu skvělou věc?" "Ta písnička, co v ní hrála, se mi moc líbila!"

Společnost vyrábějící kreditky, nábor nových členů armády. Nový způsob, jak se zbavit přebytečného ochlupení. Životní pojištění, zdravotní pojištění, pojištění kočky, pojištění pojištění. Finanční instituce, vy, co jste mi vzali barák! Když použijete mou píseň, třeba to nějak urovnáme. Tahle písnička se hodí pro všechny produkty a služby. Vaše cílovka si ji bude pozpěvovat a tančit do rytmu.

Dejte prosím tuhle píseň do své reklamy. Dejte prosím tuhle píseň do své reklamy. Nutně potřebuju prachy a třeba vám taky pomůže něco prodat. Dejte prosím tuhle píseň do své reklamy. Dejte prosím tuhle píseň do své reklamy. Hudební průmysl skomírá, ale konzumerismus je na vzestupu. Tak dejte prosím tuhle píseň do své reklamy.

VAŠE LOGO ZDE ŽIVOTNÍ POJISTKA

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pleeeeeeeease use this soooong..... už druhý den to nemůžu vytlačit z hlavy :D

183

Odpovědět

U toho auta v tom saku mi připomíná Maxe Payna :D

41

Odpovědět

Ta ženská z pojišťovny mi přijde hrozně sympatická a ačkoliv to není žádná královna krásy, hrozně mě zaujala.

516

Odpovědět

Na sebevraždu se životní pojistka nevztahuje, zbytečně vyhozený prachy..

68

Odpovědět

vztahuje, ale až rok po uzavření

321

Odpovědět

Od zajtra začínam jogu s motorovou pilou

882

Odpovědět

Tak co, doporučuješ?

81

Odpovědět

Pecka fakt sa mu povedla a jako vždy díky za překlad :)

351

Odpovědět

Super - hlavně jestli znáte Creative Commons Songy
PS: I feel empty in 3..2...1...
PS2:Nejlepší je, že tahle píseň je volně k použití (Creative Commons na YouTube)

191

Odpovědět

Kdo umí, ten umí :)

211

Odpovědět

Miluju tohodle člověka :D

273

Odpovědět

Zdá se mi to jako velice povedená parodie songu "dumb ways to die"
moc chytlavé (y) :)

294

Odpovědět

Minimálne tá melódia je dosť podobná

95

Odpovědět

+GranisTa melodie ani ne, hlavně ten koncept ... to objevování-se za tou kapelou postupně, všechno to vyjmenovávání atd... ale už ji mám staženou, takže budu poslouchat jak dement, než ji začnu nenávidět :D

175

Odpovědět

MC Vagina a závěr, jasných deset :D

393

Odpovědět

Jon nikdy nezklame :)

422

Odpovědět

Na Jonovy poměry sice extrémně "normální" song, ale jinak super :) .. jo a strašně vlezlý (ne ve zlém), po prvním poslechu mi hrál v hlavě do druhého dne :D

1212