Jon Lajoie – Já zabíjím lidi

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:969
Počet zobrazení:14 758

Jon Lajoie coby MC Vagína je nejenom sexuální tygr, ale také největší drsňák všech dob. Dokazuje to ve svém klipu, který je plný ostrých slov a nebezpečných zbraní.

Přepis titulků

Chyběl jsem vám? No jo. Co? Co? MC Vagína je zase zpátky v tom, děvko. 2009 je rok, kdy jsem nahrával tento song. Pořád nemusím policii. Pořád mě to táhne k vaginálnímu otvoru.

Zajíci ať si dávají pozor, protože… Zbraně lidi nezabíjejí. Ne, ne. To já zabíjím lidi. Zbraněma. Pal! Zbraně lidi nezabíjejí. Ne, ne.

To já zabíjím lidi. Zbraněma. Pal! Hej, pankáčtí gangsteři, na co to koukáte? Myslíte si, že na mě máte? Radši si hlídejte zadek. Protože mám spoustu zbraní a umím z nich dobře střílet. Jsem postrach společnosti, co vládne ghettu. Jsem nepřemožitelný jako Bruce Willis ve filmu Nepřemožitelný.

Jsem neviditelný jako… no, já vlastně nejsem neviditelný. Jsem zlý jako film Klony útočí. Jsem nebezpečný... Nebezpečný! ...jako požár v domově důchodců. Stařečci hoří, stařečci hoří! Všichni ruce nahoru!

Stařečci hoří, stařečci hoří! Tohle je docela hnus. Co je, co je? Máš s tím snad problém? Možná bych tě měl kopnout do ksichtu svou pěstí! Protože kromě střílení umím taky karate a ninja kousky. Když na mě vlítneš, podrazím ti nohy a ocucám ti koule. Teda omlátím ti koule.

Cucání by bylo teplý. A já fakt nejsem teplej. Mě zajímá V.A.G.Í.N.A. Co je? Zbraně lidi nezabíjejí. Ne, ne. To já zabíjím lidi. Zbraněma.

Pal! Zbraně lidi nezabíjejí. Ne, ne. To já zabíjím lidi. Zbraněma. Pal! Když si se mnou chlap zahrává, tak ho pokropím. Od obličeje přes prsa až do krku.

Protože mně je to u prdele. Jsem šílenec. Jako Mel Gibson. Ne, počkat, teď zním jako rasista. Poslouchej. Kupuju si spoustu drahých věcí, protože mám hodně peněz. Ty nemáš na žádné drahé věci, protože nemáš hodně peněz. Haha, chtěl bys ty věci, ale nemůžeš si je dovolit. To znamená, že jsi blbec, protože jsi jenom chudák. Blbí chudáci, blbí chudáci!

Mám víc peněz než vy! Blbí chudáci, blbí chudáci! Nemáte ani na jídlo! Když ukážu ženám svoje peníze, chtějí se se mnou vyspat. A vždycky mají orgasmy, protože můj penis je vážně velký. 60 centimetrů na délku a 30 centimetrů na šířku. Jsem Antony Hopkins všech čuráků, Albert Einstein všech pér. Jsem Beatles všech výstřiků, Mozart obřích koulí, Anna Franková všech erekcí…

Ne, to se nehodí. Každý dobře ví, že moje rýmy vážně sedí jako extra velký kondom na mém penisu, je to tak. Moje texty jsou jako film Vykoupení z věznice Shawshank. Jsou vážně dobrý. Zbraně lidi nezabíjejí. Ne, ne.

To já zabíjím lidi. Zbraněma. Pal! Zbraně lidi nezabíjejí. Ne, ne. To já zabíjím lidi. Zbraněma. Pal!

Zabil jsem už tolik lidí, že už si ani nepamatuju, kolik jich vlastně bylo. Ale je to asi něco kolem sedmi… tisíc. 2005 plus 4 drobné. Reprezentuju tady sever. K plus Anada, děvko! No jo.

Ženy jsou vlastně dobré na čtyři věci: vaření, uklízení, vagíny a vagíny jejich sester. Překlad: beret Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hmmm: asi nechapes ze tohle je parodie na take ty drsnaky kteri se jen chlubi. proto ma Jon tak debilni obleceni a dela tam tak debilni triky a proto je to tak vtipne :D

321

Odpovědět

2:11 super ninja trik sa musim naucit :D

270

Odpovědět

moj naoblubenejsi producent sucasnosti =) odporucam jeho proofil na youtube :D

250

Odpovědět

asi trapas......

2163

Odpovědět

Perfektné :D Preložte niekto aj "Michael Jackson is dead", mal som dosť, keď som si to pustil :-)

240

Odpovědět

Haha, to mě hrozně rozesmálo :D Ale ten překlad bych na některých místech upravila, aby byl opravdu přesný, myslím, že zrovna k tomuhle videu by se to hodilo. :)

220

Odpovědět

bože tak to zabil :D:D:D to je tak dementni pisnička až z ni umiram smichy :D:D 10/10 ;DD

250

Odpovědět

Tj takova kktina az jt dokonaly xD predevsim kotrmelec xD

230

Odpovědět

pls prelozte wtf collective xD je to dobry kdyztak odkaz http://www.youtube.com/watch?v=AE4zF36dPxE diky :)

200

Odpovědět

přeložte prosím Hands Commercial (Jon Lajoie) http://www.youtube.com/watch?v=-qMHNFOtjYk asi jeho nejlepší video tohodle typu :D

200

Odpovědět

Stupid poor people! Stupid poor people! I have more money than you! :D :D :D

250

Odpovědět

Old people burnin´! Old people burnin´! Put your hands up! :D

330

Odpovědět

WTF COLLECTIVE je nejlepsi pls prelozteho ne ze bych to neak potreboval ale melo by to byt tady aby to bylo znamejsi hlavne ten konec

190

Odpovědět

WTF COLLECTIVE (Jon Lajoie) je ještě hodně dobrej

190

Odpovědět

Zbraně lidi nezabíjejí, já jo! Cha, chá! - Warcraft 3 - Jednotka střelec u lidí
Jinak za 10! Tenhle týpek je legenda!

190

Další