Hry pro holky

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:768
Počet zobrazení:8 177

Felicia Day už dnes není jedinou zástupkyní něžného pohlaví v hráčském světě, a proto se občas může naskytnou podobná situace a podobné poněkud tragické řešení.

Přepis titulků

Vykuř mi! Ježiši, zase nějakej dvanáctiletej. - Mně není dvanáct. - Ty vole, ty jseš holka? Ano... Jseš hrozný pako, jdi hrát nějaký hry pro holky. Uhni se, v tomhle válím já. Jak vyhraješ? Až bude z Justina nejhezčí holka.

Ta nejhezčí na celým maturáku. - Jak se dostanu na maturák? Nejde mi to. - Dostaneš se tam, až budeš připravenej. Nikdy se tam nedostane. Nikdy nebude dostatečně hezkej. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

v porovnani s obtiznosti her 10-20 let nazpet sou vsechny dnesni hry vsechny pro holky a decka! 8-)

231

Odpovědět

nejlepší na tomhle videu byl ten song na konci :/

182

Odpovědět

Nikdy se tam nedostane, nikdy nebude dost hezkej :)

Ale no tak lidi, holek, co paří hry už je hafo, např. na WoW scéně už to ani nikoho nepřekvapuje, jenom u nás v guildě jich máme pět. A budete se divit, spousta z nich je i pěkná ;) A jak můžou být pěkný pařanky nezadaný, ptáte se? Např. proto že ten jejich libovej frajer nedokáže pochopit, že v neděli, pondělí a středu večer je raid, takže ona prostě ven nemůže :) Já se ve WoW před čtyřmi lety taky seznámila s přítelem. On tankuje, já healuju. Budem se brát a čekáme malýho orčíka. Až mu budou tři, koupíme mu jeho první noťas, bude farmit bavlnu :) Takže klidně směle do toho ;)

194

Odpovědět

Dost slabé. :/ Nejjednodušší způsob, jak se vyhnout otravování a trollení, je prostě nehrát online hry a když už je holka hraje, tak ať nevytahuje své pohlaví.

1812

Odpovědět

V pohodě jen ať děvčata začnou hrát MMORPG, akorát se budou muset připravit na to že pozvání na rande dostanou minimálně jednou týdně, ale nebojte málo kdy na rande skutečně dojde :-)

1810

Odpovědět

hraju MMORPG už nějakej ten rok a ano, občas se najde nějaký takový retard, co nedokáže pochopit, že ženský pařej a má vlezlé kecy, ale rozhodně to není minimálně jednou týdně - spíš maximálně jednou za čtvrt roku.. dle tvého komentu soudím, že ty jsi jedním z těch s prominutím blbounů. bohužel tě musím zklamat - není to ani vtipné, ani originální a spíš než do své postele tě daná dívčina pustí do svého ignorlistu. hry nejsou seznamka ani pro dámy, ani pro pány

185

Odpovědět

+LettyMoje kamarádka se takhle seznámila se svým přítelem :) a ani ji nemusel přemlouvat.

191

Odpovědět

+LettyLetty jsi celkem vedle, ještě žádné děvče si mně do ignor listu nedalo ač musím přiznat, že jsem se u několika z nich o bližší seznámení)tedy schůzku v reálu pokusil), důvod je ten který píše jurbanek, jsou to nejlepší vztahy pokud jsou oba hráči, znám hned dva takové páry, a řeknu ti že snad neznám nikoho kdo by měl harmoničtější vztah. Jinak i když už nehraji WoW do dnes udržuji kontakty spíš s hráčkami než hráči, takže bych řekl že je to docela dobrá seznamka, řekl bych že se při hře odbourají některé neduhy klasických seznamek. A ten časoví rozestup mezi pozváním na rande mám od jedné takové kámošky, mimochodem na to rande ji pozval snad každý z guildy(cca 30 lidí)

181

Odpovědět

+Lettyzřejmě oba mluvíme o trochu jiném typu "hráčů".. z toho co píšeš vyplývá, že komunikuješ normálně a na nějaké rande/osobní setkání příjde řada až poté - což je dle mě OK a několik takových (čistě přátelských) setkání mám za sebou a musím říct, že všechny příjemné. já spíš měla na mysli takové ty "votrapy" slizký, se kterýma se určitě každá žena několikrát setkala kdekoli na internetu. ve hře takový rozhovor probíhá zhruba tak, že se tě daný tragéd bez pozdravu zeptá: "ty seš fakt holka?" a dál to je na způsob "máš FB nebo fotku?" a jediný způsob jak takovou osobu utišit je vlastně ignorlist, protože ignorace jako taková nestačí, nechceš-li mít zaspamované okýnko chatu :)

..co se týče reálného vztahu pařan/pařanka, jeden takový žiju již sedmým rokem a můžu jen doporučit :) my jsme se seznámili "offline", ale kamarád si našel kamarádku - později přítelkyni ve hře a dnes spolu mají krásného ročního chlapečka :)

182

Odpovědět

+LettyJo přesně tak chvíli spolu hrajeme než se pokusím o kontakt. Těch tragédů také pár znám ale většinou to jsou lidi co střídají hry jako ponožky a nemá je cenu brát do guildy.

182

Odpovědět

wtf?

183

Odpovědět

Až do 0:25 pěkný ,ale ta pointa je slabá.

189

Odpovědět

Surrealistické.

181

Odpovědět

:O To je luxus, jak má zapojený ty sluchátkamikrák a může takhle ve hře mluvit, to chci taky :-D

1817

Odpovědět

co je na tom luxus, je to normální :-D

190

Odpovědět

ty asi moc nehraješ, co? :D

191

Odpovědět

Hele chcete si tu hru zahrát ? tady jí máte. :D :D :D :D

http://www.girlsgogames.com/game/justin_timberlake_makeover.html

181

Odpovědět

Vyhrál jsem :)

190

Odpovědět

Já jsem to nepochopil..

1818

Odpovědět

Tahle holka dabovala Tiny Tinu v Borderlands 2. Vystihla ji perfektně. : )

190

Odpovědět

GURL GAMEZ....... rest in peace english :D :D :D

184

Odpovědět

Co to hráli za hru? Graf a Gameplay jak z CoDka ale Hud a interface mi byl zcela neznámý? (nepotřebuji lajky ani dislajky - stačí mi odpověď)

186

Odpovědět

Je to CoD , Black ops 2 nejspíš, protože Modern warfare 3 to není a na nic staršího to nevypadá.

181

Odpovědět

Prej Gurl Gamez :D

183

Další