Vesmírné monstrum v SimCityDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 218
Počet zobrazení:12 658

Kdo by neznal SimCity? Oblíbenou strategii, ve které jste rozvíjeli město, učili se správně hospodařit a vyrovnávat se s nejrůznějšími přírodními katastrofami a narůstající zločinností. I já jsem u SimCity strávil kdysi pěknou řádku hodin. Dnes uvidíte, jak to vypadá, když někdo vůbec nezvládá správu města a oči mu musí přijít otevřít velká koule z vesmíru.

Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde.

Zdroj: http://www.dorkly.com

Přepis titulků

Občané Gymtopie, blíží se váš konec! Připravte se na svou... Počkat! Tys postavil věznici hned vedle špitálu? Fakticky? Tos moh rovnou prdnout jadernou elektrárnu vedle školy. Koukám, že už se stalo. Dobrá, uvědomuješ si, že radiace zabije ty děcka mnohem účinějc, než bych to zmáknul já?

Tohle je fakt... Tohle je smutný. Přece nezabiju lidi trčící v zácpě. Říká ti něco emhádéčko, kámo? Jasně, metro je drahý, ale stačil by pitomej autobus. Abych byl upřímnej, začínám přemejšlet, kdo je tu větší netvor. Bože můj, to rozvržení městskejch zón je příšerný. Továrna uprostřed sídliště? Výškový budovy vedle letiště.

Páni. Jasně, to je chytrý. Dochází ti, že bys moh někoho zabít? Jakože fakt zabít, kámo. Dobře, tři policejní stanice. Tři na celý město financovaný ze 45 %. Jseš fakt koumák. Ty policajti by nechytli ani chlapa přebíhajícího přes ulici, natož pak kouli z vesmíru, která je přišla zničit. Chceš snížit zločinnost? Tak vybuduj parky, nastav daňovou sazbu na 7 % a dej policajtům nějaký prachy.

Chtěl jsem to tu zničit. Fakt jo. Ale vypadá to, žes to udělal za mě. Je čas na pár rapidních změn. VELKÁ SMRTÍCÍ KOULE ZVOLENA NOVÝM STAROSTOU! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejede! :(

10

Odpovědět

Jsem první. :-)

03

Odpovědět

Ne. Ty nejsi první. Ty jsi blbej.

80

Odpovědět

Tu kouli by jsem volila jako našeho premiéra. Kdo se přidá? :D

410

Odpovědět

Jo Simcity, jedina hra co mam v pc a kterou pravidelne hraju.

241

Odpovědět

LUXUSNI !!! :D :D :D 3x jsem to videl :D takova hlubokomyslna koule... Prej mmmmm vazne to tu chci znicit, ale vidim, ze jsi to udelal za me :D

250

Odpovědět

Sakra lidi ! Už se proberte a nepřetahujte to video, jako by to bylo CityVille.. jako já.. :-D

201

Odpovědět

giant doom orb, nadherny slovo :D

200

Odpovědět

hmm myslim ze deti co chodi do skoly vedle jaderne elektrarny si nestezujou... pravdepodobne maj vic reditelskeho volna nez kde jinde :D

221

Odpovědět

Mimozemšťani pěkně kecaj... Napravo od jaderné elektrárny je stanice metra... :-D

220

Odpovědět

mazec :D

200

Odpovědět

Jednou jsem projížděl jednou malou vesničkou a ti tam měli nádhernou dřevostavbu ale kazilo to, že naproti byl hřbitov. Tak jsem ze zvědavosti našel tu dřevostavbu na netu a zjistil jsem, že to je domov důchodců :) Maji to pěkně vymyšleny. :)

260

Odpovědět

ta smrtci koule by mohla priletet do Brna a znicit to DILDO!

233

Odpovědět

:D :D :D
smetak>> Řekl bych, že je to Sim city 2000. ;D

200

Odpovědět

jaké je tohle verze SimCity?

202

Odpovědět

Batrachus: Ano ano...Pohled na zvracející žluté cosi, mě provází každý den ráno :D

180

Další