Jak si domluvit rande pomocí Siri

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:478
Počet zobrazení:5 408
V tomto videu vám Stuart Edge ukáže, jestli je možné využít Siri, když si snažíte domluvit rande.

Přepis titulků

Siri, jak mám pozvat tu pěknou slečnu vedle na rande? Jak se máte? Tady Stuart Edge. Siri může být velmi užitečná. Ale mě vždycky zajímalo, jestli může člověku domluvit rande. Siri, jak mám tomu sympaťákovi vedle říct, aby mě pozval na rande? Siri, jak mám pozvat tu pěknou slečnu na rande? Je mi líto, nenašla jsem výsledky pro: Jak říct klukovi vedle, aby mě pozval na rande. Měla bys zkusit Androida.

Nenašla jsem výsledky pro: Jak pozvat tu pěknou slečnu vedle na rande. Za pokus to stálo, ne? Ale pokud chcete, mohu jí zavolat. Jo jasně! To by bylo super. ...mohu mu zavolat. Jo, zavolej. Volám: pěkná slečna vedle - mobil. To bylo chytré.

- Vezmeš to? - To je od tebe? - Zvedni to. - Můj bože. - Jak jsi to udělal? - Jak se máš? - Mám se dobře. - Promiň, nerozumím ti. - Vezmeš to? - Jak to udělal? Jo, jak? Jsem tak... zmatená. Moje parťačka Siri nás právě seznámila.

Není to skvělé? Volám: sympaťák vedle - mobil. - Haló? - Ahoj! - Jak se máš? - Skvěle. Siri nás právě seznámila, není to skvělý? - To bylo vážně dobrý. - Opravdu? A určitě bych ti dala číslo, ale mám teď přítele. - Moment, nezvoní ti...? - Jak jsi to udělal? Zvoní ti telefon, nezvedneš to?

Proboha! Jak se daří? Dobře, jak jsi to udělal? Dobrý, co? Nevím, jestli to zvedneš, ale jsem přímo tady, takže... Jasně, že to zvednu. Tak a mám číslo. To je skvělý! Jak jsi to udělala? Siri je skvělá!

Je to můj Amorek. - Chceš zajít na oběd? - Jo, ráda zajdu. Dobře, tak jdem. Dáme si něco tady na kampusu. - Jak jsi to udělal? - Ahoj, vypadáš vážně pěkně. - Jo? Ty taky. - Díky. Tak bychom si měli někam zajít, nemyslíš? - Jo nejspíš.

- Super. Ahoj, jak se daří? Jak se jmenuješ? Ona mi to položila. překlad: MBlast www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je to zajimave dokaže to pomoci ale nezaručuje to uspěch :D jen se obávám,že by si všichni na to zvyknuli a bez smartphonu by nikdo nedokázal oslovit dotyčnou osobu o kterou jeví zájem :D nejsem sice žádnej casanova tky se mi kolikra libi nějaka slečna a sám bych ji neoslovil,ale když takhle jdu o vikendu na drink tak s tím nemám žádny problém jaká škoda,že nemůžu trošku napitej vždy když chci oslovit pěknou slečnu kterou bych za střízliva jen tak neoslovil ..

00

Odpovědět

Jsem rád že je to sehrané, možné to nejspíš bude, pokud AI Siri bude schopné přeložit větu "pretty girl close to me" na "vyhledat všechny přístroje, které mají povolené detekování, pomocí GPS (a zavolat na nejbližší z nich). Samozřejmě by se k tomu mohl přichomýtnout i jiný přístroj.

Ale bylo by to možné jen pokud by Síť Siri měla dostatečnou rychlost a pokrytí toku dat.. Taková wi-fina to naštěstí ještě není.. Nebo je?

...GPS scrambler activated...

39

Odpovědět

Bohužel (nebo Bohudík?) nejsem jeden z těch, co se mohou pyšnit smarthponem, či na něm mít rovnou jablíčko, přesto mi však v hlavě vrtá otázka: On je nějaký způsob, jak zjistit číslo mobilu, aniž by ses někoho zeptal/neprozvonil se?

84

Odpovědět

+WreisJasně že ano, pro operátory je to hračka (aktualizace datových a síťových "pohybů" se provádí během několika minut), dokážou bezproblému určit relativně přesnou polohu, ale pro normálního uživatele to nelze.

00

Odpovědět

jo no, u nás to bude ještě chvíli trvat, jelikož Siri tu nenajde ani restauraci, natož holku vedle :D a k tomu ta angličtina ... :)

260

Odpovědět

urcite to je sehrany. ale to s tim mobilem urcite de, kdyz mas zaplej bluetooth. Kamos mi takle mohl na kratkou vzdalenost ovladat ze svyho mobilu muj mobil pres nakej program.
Uz vidim jak bych tohle udelal na nejakou slecnu, dokazu si predstavit akorat nasledujici situace. 1) da mi facku a bude nadavat jak pomatena. nebo za 2) bude na me cumet jak na nakyho debila nebo 3) mi bude rikat kraviny typu ze uz musi jit nebo ze ma pritele. Kazdopadne tu variantu co ukazujou tady ve videu bych povazoval za naprostej nesmysl kerej nemuze vyjit nez tak jak sem tady napsal ve trech bodech.

630

Odpovědět

Všetky možnosti sú reálne, ALE povedz si úprimne, akú máš percentuálnu úspešnosť pri volaní dievčat na rande. Ak je to viac ako 30%, tak si Casanova a ďalej to ani nečítaj. Nie je veľa reálnych scenárov, može ťa úplne strápniť (to ale drtivá vačšina normálnych dievčat nespraví), može ťa normálne odmietnuť, prípadne sa zakecáš a vycúvaš sám (lebo ti rýchlo dojde, že tudy cesta nevede :D ). A ešte tu je vačšina prípadov, že nemáš ani odvahu dievča osloviť.
Takýto trik (aj keď to zavolanie nie je reálne, pokiaľ si pred tým nezoženieš číslo) je skvelý sposob ako začať konverzáciu a podstatne ti to zvýši šance, čo ale automaticky neznamená, že hneď uspeješ :D

120

Odpovědět

Řekne mi prosím někdo jak je možné, že zavola na její telefon??? Na googlu jsem to nenašel

313

Odpovědět

Až teď jsem se podíval na Behind The Scenes :-D tak nic sežral jsem jim to! :-D

313

Odpovědět

Technicky to je možné. Stačí když si na Twitteru zadáš místo kde se nacházíš a aktivitu kterou děláš v kolonce "Trends" a ono ti to zobrazí uživatele kteří dělají to samé v tvojem okolí, potom porovnáš fotky na twitteru jestli se jedná o danou osobu kterou hledáš a až jí najdeš tak jednoduše vlezeš na face (99% lidí používá stejný nick jak na facu tak na twitteru) a z facu si vytáhneš její číslo. Potom si ho uložíš do telefonu jako "Krásná slečna vedle mě" a Siri zařídí zbytek...

131

Odpovědět

WTF "určitě bych ti dala číslo, ale mám teď přítele" ... doufám že už nemá bitch

3047

Odpovědět

Co přesně je na tom špatnýho? Ty musíš bejt skvělej partner... oh wait, ty si single? :(

457

Odpovědět

Co je špatnýho na tom, když ta holka uzná, že by s ním klidně šla na rande, kdyby neměla přítele?

246

Odpovědět

+PomPokoKaždý to vidí jinak, usuzuji taky podle řeči těla té holky, náklonnost z její strany je zcela evidentní.

717

Odpovědět

+PomPokoHmmm, řeč těla... Pán je profesionál.

198

Odpovědět

+PomPokoKokotko: Jestli to myslíš ironicky, což z největší pravděpodobností nejspíše ano, tak tě potom lituji že sis neodpustil tuhle naprosto zbytečnou poznámku, a si prostě jen duševní invalida, nebo dítě.
Ale pro tvé vlastní dobro, to budu brát že si to myslel upřimně, a opravdu nerozumíš řeči těla, v tom případě se nic neděje, chápu že někdo to třeba doopravdy nevidí.

Hlavně prosím "peace" ;)

824

Odpovědět

Sakra, mobil co balí holky, konec světa se blíží, zachraň se kdo můžeš.

221

Odpovědět

Já to řeším stylem doby kamenné. Hodím starou nokií holce po hlavě a pak si ji odtáhnu do jeskyně

2914

Odpovědět

Hlavně když jí táhneš do jeskyně, tak za vlasy a ne za nohy! Když tak si to vygoogli :D

72

Odpovědět

Hééj, díkes za přeložení, tuhle bandu rád sleduju. Mají dobré až někdy peprné triky/videa :) Ale občas mají i behind scény, to by bylo dobré přeložit dohromady s klasickým videem. Berte to jen jako návrh fanouška ;)

260

Odpovědět

Tá hláška s Androidom ma pobavila :-D

1581

Odpovědět

you should try android :DDDD typek bude forever alone jednoznacne :P

22713

Odpovědět

Úplně jasný, kdo ti bude dávat mínusy.. :D, ale povedlo se :D

159

Odpovědět

+Kinimod94Mínusovat budou uplně stejný forever alone Android nerdi :) Sám Android mam, ale neni to můj život a modla, takže dokážu uznat, že ten chlapec je chudák

127

Odpovědět

+Kinimod94eXe: počkej, jen proto, že řekl ať zkusí android je chudák?

380

Odpovědět

Pěknej trik pro ty kdo neví jak to udělal tak tady máte Behind The Scenes: https://www.youtube.com/watch?v=M94xhVRkClA&feature=c4-overview&list=UUwjbNUkqOWL71aOI0DzV1bg

260

Odpovědět

nečekaně

45

Odpovědět

Traparna

1357