První randeNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 498
Počet zobrazení:23 296

Máme tu další video od Normana, který se tentokrát zaměří na úskalí prvního rande.

Přepis titulků

Svést holku na prvním rande je hračka. ŠPATNĚ! Když holku bereš na první rande, chceš na ni udělat stylovej první dojem. - Ahoj. - Čau, kotě. Nechceme, aby nás poprvé viděla v naprosto trapné situaci. Do prdele práce. Ahoj. Jak se vede?

Přinést na první rande květiny je sice romantický, přijde mi to ale trochu staromódní. Navíc každej hned ví, jaký máš úmysly. Ty kytky jsou pro mě? Ty sis myslel, že mezi náma něco je? Že spolu chodíme? Ne, jsou to jen květiny přátelství. Dobrej způsob, jak svést holku, je udělat to jako v amerických filmech. Vyzvednout ji u ní doma a na rande ji odvézt.

Je to na úrovni. Akorát je potřeba mít auto. - Tys pro mě přijel? To je super. To je tvoje auto? - Ne. - To jseš ty na tom skútru? - Ne. Aha. Už tě vidím. Mám dva lístky na autobus. Zvu tě. Jestli ne, když tak mám spoustu skateboardů pro dva. První místo, kam holku vezmeš, je hrozně důležitý, protože ukazuje tvůj vkus a tvoje prostředí.

Nikdy nevím, kam jít, aby to mělo styl. Bojím se, že to bude na nic. - Do očí. - Ty si na dostihy chodíš sázet často? Ne, jsem tady poprvé. Přišlo mi to ale jako dobrej nápad. - Chceš si vsadit? - Ne. Není na škodu se na první rande oblíct trochu elegantně. Košili, kravatu, sáčko, slipy... Protože ale nejsem zvyklej oblíkat se slušně, když se tak oblíknu na první rande, mám pocit, že jsem to přehnal.

Promiň. Neměl jsem čas se pořádně oblíct. Jen jsem na sebe něco hodil. V pohodě. Nic se neděje. Chceš si vsadit? Když mezi váma u první skleničky přeskočí jiskra, hned o tom víš. Když žádná nepřeskočí víš o tom taky. Promiňte. Nemyslím, že jsem meloun s brýlemi. Jsem totiž Batman. To je neuvěřitelný.

Já jsem taky z jihu. Jo, žila jsem tam až do šestnácti. To je šílený. Lidi z jihu moc často nepotkávám. Tenhle večer je super. Je potřeba dávat pozor. Když se mi na prvním rande holka vážně líbí, někdy dělám, že poslouchám, i když vůbec netuším, co říká. Chtěli přejít přes silnici, ale protože byli slepí, neviděli, že se blíží kamion. A tak mi umřeli rodiče. Boží. Takže teď jdem k tobě?

Když někoho chceš svést, důležitý je i to, co si objednáš za jídlo. Nemůžeš si dát nic trapnýho. Dám si kysané zelí XXL s prasečí nožičkou navíc. Jako předkrm si dám špekáček... a pak ještě pastis. A nějaké buráky zadarmo, prosím. - Co si dáš ty? - Nic, nemám hlad. Budu se dívat na tebe. Když jsem na prvním rande, je to pro mě takovej stres, že když si na chvilku odskočím, mám pocit, jako bych byl mezi dvěma koly zápasu v boxu.

Dobrej začátek, chlape. Jestli se tě na něco zeptá, tak jí odpovíš. Ukaž. Dobrý. Teď si usuš ruce a jdeme na to. To nevadí. Jseš šampion. Běž na to. - Všechno v pohodě, Normane? - Jo. Proč by ne? Co se týče placení na prvním rande, o účet se většinou postará kluk. Když ale chceš, aby to bylo na úrovni, musíš se na cenu podívat diskrétně.

Tady je váš účet. Jo. Aby placení mělo úroveň, musíš se chovat přirozeně, jako by tě nic nešokovalo. - Tady je váš účet. - Je to tak trochu napínavý... Je to šíleně drahý! Jak to může stát tolik? To to mám všechno platit já?

Vážně doufám, že za tuhle cenu pak půjdeme k ní domů a že mě ***. První rande se má ideálně zakončit něžným polibkem. Já ale nikdy nevím, kdy do toho jít. Kdy to mám přesně udělat? Nevím, jak bysme se mohli rozloučit. To já taky nevím. Tak se měj. POLIB MĚ Já nevím.

POLIB MĚ, TY IDIOTE Tak mám to udělat, nebo ne? Vážně to chce? Polib ji! Polib ji! Polib ji! Pořádně se vzmužím. Tři, dva, jedna. Tak zatím. My chlapi jsme občas trochu natvrdlí. Takže tak. Překlad: qetu www.videacesky.cz - Jak se máš, Normane?

- Moje první rande byla katastrofa. Mohl bych u tebe přespat? - Jasně. Bez obav. - Tady máš. Jsou to květiny přátelství. Haló? Jo.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechcete se mnou taky někdo jít? Tady máš květiny přátelství....

20

Odpovědět

Ahoj, Tohle jsou květiny přátelství. :D

230

Odpovědět

Mě třeba bylo blbé, že za mě kluk platil. Přišla jsem si jako taková vyžírka. Jenže jsem na druhou stranu hodně stydlivá a občas propásnu chvíli, kdy chci oznámit, že si zaplatím své věci sama. Proto si standartně vybírám to nejlevnější v nabídce a nikdy nic jiného než pití. Díky bohu, že na večeři mě zatím žádnej nepozval. Tam by mi bylo blbé objednat si jen řízek s kečupem za 60 korun :D

3118

Odpovědět

Áno, názorná ukázka toho, proč člověk potom neví zda zvát či nezvat. Jsou tu potom takové které se cítí být dlužny a uraženy a tak a ... Berte to tak, jako že pro chlapa je to většinou čest, že může být ten kdo se stará ... tedy, alespoň z počátku určitě. :D

822

Odpovědět

Zásadně nedávám "květiny přátelství", ale "bonboniéru přátelství" :D

440

Odpovědět

Půjdeme s přítelem s tebou na rande, připrav si pět bonbonier... :--D

40

Odpovědět

Já toho kluka prostě žeru. :D

1193

Odpovědět

no ze bylo na case.. qetu nejak na to kasles! Mel(a) bys svuj dar umeni francouzstiny vyuzivat castejs :D tzn aspon 1 norman tydne :DDD

594

Odpovědět

Tak z tohohle fakt qetu ... výborný video. :D Část s účtem a část s ne-líbáním na konci. :D ... Ideálně když nevíš jestli se hodí abys platil nebo ne, tak při dotazu "Dohromady nebo zvlášť" nechat trapné dlouhé ticho ... a to celé zakončené její dodatečnou hláškou "Taky jsem tě mohla pozvat, co?" :D ... Na všechno ostatní je tu MasterCard. :D

287

Odpovědět

Na rande vždy platím, a docela mne překvapuje, že to přestává být standard, občas jsou z toho dokonce překvapené že chci za ně zaplatit.

211

Odpovědět

To je ten problém, když se s tou holkou bavíš během jídla a ona ti řekne, jak nesouhlasí s tím, že EU tlačí na firmy, aby měli 40 % žen ve vysokém managementu, že ty holky pak budou vypadat, jako že se tam dostaly kvůli normám a ne kvůli schopnostem, že má ráda rovnost pohlaví atd. Pak člověk neví, jestli ji neurazí, když to zaplatí celý (s čímž by měl kluk počítat pokaždé, když na rande jde), protože jí tím dá najevo, že on se oni musí postarat a že ona by mu za to na oplátku měla dát atd. My chlapi jsme sice natvrdlí, ale když se s náma mluví normálně, tak uděláme to, co se po nás chce. Když ale ženská naznačuje a říká přesnej opak toho, co chce, přičemž to, co opravdu chce, ani nenaznačí, protože to máte vědět, pokud vám na ní záleží, tak je to těžký! :D

474

Odpovědět

+LOYFPřesně o to mi šlo, nevěděl jsem, jestli tím nepřikrmuji nějaký trapný stereotyp a jestli si nepotrpí na emancipaci ... o těch pár korun mi vážně nešlo, šlo mi o princip, nechtěl jsem v tu chvíli vypadat jako že dělám machry aniž bych znal její názor na věc ... Je to maličkost, ale o těch to je. :D ... Takže člověk pak zazmatkuje a ... tradá.

50

Odpovědět

+LOYFMěla dát co jako? Úžasné, jak chápeš vztah jako obchodní transakci. Proto za sebe radši vždycky platím sama.

1426

Odpovědět

Super další Normanovo video. Nechci aby to znělo nějak blbě, ale proč už nepřekládá LaBlue?

192

Odpovědět

Nevi nekdo jak se jmenovala ta pišnička na konci?

41

Odpovědět

Nechcete překládat i ty nepovedený scény? :D

1553

Odpovědět

Taky bych se přimlouval.

390

Odpovědět

Tak když už jsem měl pocit, že mi ex skoro nechybí, tak je tu video s Normanem a slečna, která jako by ji z oka vypadla...

1732

Odpovědět

můžu na ni dostat číslo? když je to tvoje ex, tak ti to vadit nebude, ne?

25311

Odpovědět

+BartlettTakovýho hňupa by určitě chtěla.

3688

Odpovědět

Zkoušeli jste udělat tu prstovou masku Batmana? Ten člověk musí mít želatinový zápěstí...

3339

Odpovědět

I když je to starý, zajímalo by mě kolik lidí to po přečtení tvého příspěvku zkusilo. :D

1873

Odpovědět

Docela by mě zajímali i ty pokažené záběry :)

192

Odpovědět

Já tu jeho kámošku žeru :-D

1083

Odpovědět

Chyba: 0:39 - "každej hned ví jaké máš za úmysly"

92

Odpovědět

Díky, opraveno ;).

232
Další