Po rozchoduNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:880
Počet zobrazení:16 834

Norman si tentokrát vezme na paškál téma bývalých partnerů a partnerek.

Přepis titulků

I když už nejsme spolu, pořád jsme v kontaktu. Pravidelně si píšeme. "Chcípni, ty špíno. Zničils mi dva roky života. Nikdy jsem tě nemilovala." A smajlík s nábytkem. Není zač. Nechápu lidi, co se přátelí se svojí bývalou. Nemůžete si říct všechno jako normální přátelé. Konečně ti teď můžu všechno říct. - To, cos předváděl v posteli, bylo k smíchu. - Super. Ten můj novej přítel je boží.

- Nedá se to s ničím srovnat. - Aha. Jasně. - Jsem rád, že se mi takhle můžeš svěřit. - Je to super. Mám z toho skvělej pocit. Mě by šíleně štvalo, kdyby si moje přítelkyně se svým bývalým rozuměla líp než se mnou. Tohle je Nico, můj bývalej. Ale můžeš mu říkat Patatou. - Nebo mu můžeš říkat ještě Biafine.

- Ne! - Ale jo. Biafine. - Vzpomínáš si? - Jo, vzpomínám. - A tohle je... - Norman. - Norman. - Je to můj... - Přítel. - Je to můj přítel. Ale Patatou! Nechtěl bych, aby se moje nová přítelkyně přátelila se svým bývalým. Vždycky je tam taková dvojznačnost. Tady s Justine kempujeme. Tady jsme na lyžích. - A tady jsme u moře.

- S kým to všude jezdíte? - S jejím bývalým. Jsou to super kámoši. - Dobře. Rozhodně tak vypadají. - Vždyť spolu tady souloží. - Ale jen jako přátelé. Holky nejsou moc nadšený, když má člověk 10 000 bývalých. Chápu proč. Když ale nemáš žádný zkušenosti a nikdy jsi nic nezažil, není to ideální. Vzruší tě úplně cokoliv. Jsem ráda, že jsem tvoje první. Co se to děje?

Neurony, buňky, synapse! Něco se děje! Něco se děje! Něco se děje, chlapi. Dobrá, chlapi. Dnešek je můj. - Normane, co to vyvádíš? - Promiň, jen mě něco napadlo. Když chodím s nějakou holkou, protože s klukama se mi to často nestává, vždycky chce vědět všechno o mých bývalých a mojí minulosti. Chce zdravej, trasparentní vztah. Mně to moc zdravý nepřijde. - Jsem hrozně ráda, že můžu strávit večer s tvýma kamarádama. - Super. Chtěla bych ale, abysme k sobě byli upřímní.

Jestli ses s nějakou holkou tady vyspal, můžeš mi to říct. Jasně. Tamhle je Lucie, Sarah, Mathilde. Jak je? Annaïs. - A ještě já. - Jessica. - To stačí. Já už to nechci vědět. A Benoît. Trochu jsme si užili. Všechny ženy jsou krásný. Ale uznávám, že k některým bývalým se hlásím míň než k jiným.

Nechtěl bych je zrovna potkat s kámošema. - Normane, dlouho jsme se neviděli. Jak se máš? - Ahoj, Josianne. - Tebe jsem nečekal. - To nás nepředstavíš? - Kdo to je? - Jeho bývalá. - Bývalá kamarádka. Vždyť jsme spolu chodili dva roky. Pořád valí vtipy. Ze všeho si dělá srandu. Myslím to vážně. Hele, tady jsme spolu na fotce. Sakra.

Spadl mi. Jsem úplně levej. - Díky. Tak zase příště. Zavoláme si. - To nepůjde. Vždyť sis mě zablokoval. Pořád o všem vtipkuje. Hotovej komik. Nesnáším, když potkám bývalou, se kterou se už nestýkáme. Jako by mezi náma probíhala podivná soutěž o to, kdo má lepší novej život. - Ahoj, Normane. Jak je? Tohle je můj novej přítel. - Ahoj. - Tohle je moje nová přítelkyně. - Můj přítel je ale výborně oblečenej. - Ona taky. Působí žensky a elegantně. - Ten můj má velký svaly. Ta moje...

nemá žádný svaly, ale je hrozně milá. Vystudoval Sciences Po. Vyzná se v umění. Ona je taky hrozně kulturní. Zná krále Francie. - Krále Francie? - Všechno ví. - Zná i prezidenty? - Díky, že jste nás představili. - Máme toho tolik společnýho. - Jsem z něj celá pryč. - Není zač. Tak jo. Nezajdem na kafe? - Pamatuješ si, jak ho mám ráda? - Počkej. Espresso s půlkou kostky cukru a trochou mléka.

- S kapkou mléka. - S kapkou mléka. Nikdy si to nezapamatuju. - Můžu se tě na něco zeptat? - Jo. - Co znamená ten smajlík s nábytkem? Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Krásná pointa nakonec. Moje romantické srdce si taky došlo na své. :D

422

Odpovědět

To je na tom pořád dobře, já mám i po pěti letech docela jasnou představu o tom, co by se stalo, kdybych svou ex potkal.

91

Odpovědět

neni nekde na netu uryvek z tejch jeho standup akci co ma po francii? docela by me to zajimalo ;D

241

Odpovědět

maskerovi 10 bodu za ty falesny uhry :D

751

Odpovědět

Jak víš že byly falešný... :D

270

Odpovědět

Nechápu, jak se někdo může kamarádit s bejvalkou... Má recht.

339

Odpovědět

S bejvalkou se normalne kamaradim. Dokonce je to moje nejlepsi kamaradka. zadnej problem.

2137

Odpovědět

Ne každý rozchod musí být plný facek a létajících talířů.

463

Odpovědět

+ThialAno jsou i rozchody nerozumíme si tak to prostě v klidu uzavřem a odejdeme od sebe. Ale většinou to tak není. Ale, jak tady píše Changer, každá zkušenost je dobrá i ta špatná.

40

Odpovědět

:D Jenom dmnti dělají z toho vědu, kde nemají děti ani nějaký závazky, kde by druhej mohl přijít o střechu nad hlavou nebo tak :D :) Prostě bud se s níma budeš vycházet nebo ne, já vždy děkuji za zkušenosti a jsem rád, že jsem se s ní rozešel dřív než se s ní někde zakotvil.. nic víc :D

72

Odpovědět

Norman je zpět a hned taková pecka! Super a díky! :)

380

Odpovědět

Kampak se poděl žebříček nejlepších videí? :-)

840

Odpovědět

Sand jen, díky za Normana!

91

Odpovědět

díky za znovunakopnutí webu a obzvláště za Normana.. těším se na nový design, keep it up guys!

762

Odpovědět

dúfam že k novým upgradom príde i vyradenie Jarinina z provozu :D

01

Odpovědět

Docela by mě zajímal nějaký ten jeho stand up. Na jeho channelu ho nesleduju, neumím francouzsky, ale hádám, že záznam z toho na youtube jen tak nedá... Škoda. :)

40

Odpovědět

Udělal jen dvě videa, který nabízí menší pohled do zákulisí. Uvidím a možná jedno z nich přeložím. Ale blíží se zkoušky, tak nechci nic slibovat. :D

210

Odpovědět

A co znamená ten smajlík s nábytkem?

1840

Odpovědět

ale teď vážně.. co to znamená? captain?

380

Odpovědět

Je to špatně přeložené, měl by to být "smajlík s barákem". Už v předchozích dílech si totiž norman dělal srandu z toho že existuje symbol baráku v nabídce smajlíku ve sém mobilu.

171

Odpovědět

Co znamenají ty slova Patatou a Biafine nevíte někdo prosím? :D

480

Odpovědět

Asi to nebude mít moc hlubokej význam. Patate znamená brambora a biafine je krém na hojení ran. :)

410

Odpovědět

Ty vole, tento týpek si to rozbehol!!!

360

Odpovědět

Zvlastní, jeste rano jsem si tady poustel Funker Tactical a sel mi, a ted uz mi to u vsech videi pise Error #2035 :(

92

Odpovědět

Norman, liek na srdce... :)

601

Odpovědět

nejdřív jsem četla "lilek na srdce" :D pardon :D

901

Odpovědět

+aaimePřesně tak ! Proto tu slováci nemají co pohledávat....

28133

Odpovědět

+aaimetak jsem to teda nemyslela, no... to je fuk

623
Další