Balicí techniky 1Norman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 572
Počet zobrazení:20 274

Po jisté době tu konečně máme nové video od Normana. Představí vám v něm různé aspekty balení holek.

Jaký je váš zaručený způsob?

Přepis titulků

Balit holky je pro mě jako nic. Jsem na to expert. ŠPATNĚ! Když se na večírku objeví holka, která se mi vážně líbí, mám pocit, jako by mě opustil všechen smysl pro humor. Míň vtipnej bych být nemohl. Čemu se smějí? Akorát jsem řekl, že elektronická cigareta možná způsobuje elektronickou rakovinu.

NESMÍCH ŽENY Když se na Facebooku bavíš s holkou, která na fotce vypadá hrozně hezky, jako modelka, osobně tomu moc nevěřím. Říkal jsem si, že nejlepší kompliment, kterej holce v roce 2014 můžeš dát je... - Je ta fotka fake? - Ne. Jo! Já nejsem holka. Je šíleně frustrující, když se snažíš sbalit holku, máš pocit, že to jde dobře, a pak se konverzace dostane do místa, kdy pochopíš, že nemáš žádnou šanci a že žádnou nikdy mít nebudeš.

Jakej typ mužů se ti líbí? Líbí se mi, když jsou vysocí, inteligentní, černí a hodně svalnatí. Vážně? To je tvůj... To je všechno? To je dobře, protože jsem měl být černoch. Vážně.

Moji rodiče to nechtěli. Je to pitomý. Vím, že zouk a tanec tělo na tělo na svádění nejsou špatný. Když ale vidím některý páry, říkám si, že to už není svádění. To je předehra. Zdá se, že ženy mají rády pozorné a galantní muže. To je normální. Nechápu ale, když některý holky říkají: Můj ideální muž musí být pozorný, velmi galantní, ale malinko mačo.

To se mi moc líbí. CO? Jak může být chlap galantní a zároveň mačo? Sedí se ti dobře? Trochu si teď totiž zažehlíš. A nezapomeň navařit. To je tak sexy. V životě mi přijde vážně nespravedlivý, že když je člověk zadanej, přitahuje mnohem víc holek, než když je sám.

Lepší by to bylo naopak. - Takže máš přítelkyni? - Jo. - Takže jseš zadanej? - Jo, jsem. - Takže nejsi k mání? - Ne, jsem... Počkat. Vlastně ne. Včera jsme se rozešli. Jsem nezadanej. - Úplně jsem zapomněl. - Ty jseš nezadanej? - Chlapi... - Trapák, co se pořád někoho snaží sbalit. Jsem nezadanej.

Některý zadaný holky si našly jednu nenápadnou metodu, jak odradit zájemce. Zmiňují svého přítele 400 000krát za minutu. Je to moc příjemný, obzvlášť, když jsi je vůbec nepřišel sbalit. - Ta party byla super. - Jo, mýmu příteli se taky dost líbila. V pátek večer mám kolaudačku. Klidně můžeš přijít. Určitě. Přijdu i s přítelem. Má auto. Bude to tak jednodušší. Jo, dobře. Pošlu ti na Facebooku adresu. Jo, dobře.

Na profilovce jsem i s přítelem. Náš status je "ve vztahu". Nebude problém ji najít. Nebude problém ji najít. Tohle je klasika. Všichni znají chlapy, - kteří na ulici balí takhle. - FÁZE 1 Hej, jseš moc hezká. Pojď sem. No tak. - FÁZE 2 - Jseš vážně ošklivá. Máš velkou prdel. Říkal jsem si, proč to dělají. Možná to není jejich vina.

Třeba mají jen problémy se zrakem. Vidí špatně na blízko a dobře na dálku. Hej, jseš hezká. Jseš vážně moc... Hej! Ne, máš velkou prdel. Jseš vážně ošklivá. Pořádně jsem tě neviděl. Nevidím moc dobře. Každej chlap sní o tom, že ho na ulici osloví nějaká holka. Když už to ale holka udělá, řekne tuhle pitomou větu: - Promiň. - Ano? Ujišťuju tě, že jsem tě nepřišla sbalit.

Jak nás to má ujistit? Tys mě nepřišla sbalit? To mě uklidnilo. - Ta představa byla příšerná. - Jo. - Že bysme měli být spolu... - Jo. Holky mě moc často nebalí. Takže když už mě nějaká balí, mám pocit, že si ze mě utahuje. - Vážně se mi líbíš. - Ha ha. Moc vtipný. Vážně sranda. Vážně, přísahám.

Myslím, že jseš vážně sexy. Moc tě chci. To má být skrytá kamera? Už jsi skončila? Můžeme toho už nechat? Zašlas s tím vtipem trochu daleko. Všichni to chápeme. Je to moc vtipný. Ha ha. Všichni jsme se zasmáli. To by už stačilo. Nic nezkazí starou dobrou metodu SMSkou, jako když si z repertoáru vyberete holku, které chcete poslat krátkou SMSku. Ne. Ani jsem nestihl nic napsat. Překlad: qetu www.videacesky.cz Takhle jsem si tě nepředstavoval.

Fotky někdy můžou klamat. Kouzlo internetu. Kouzlo internetu.

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Norman je super, jen by to chtělo si při překladu trochu míň vymýšlet, "je devais etre noir" je "měl jsem být černoch", ne "já často nosím černou", nebo na konci si pro sebe povzdechne, že fotky někdy vážně můžou trochu klamat, neříká, že "neni moc hezký lidi klamat falešnou fotkou",
ten úchyl na ni 2x volá: "T'as un gros uc" (=cul) - "máš velkou p***l",
a jak někdo píše dole, "préliminaires" je předehra, ne zahájení, atd., je tam toho víc...

251

Odpovědět

Za chyby se omlouvám. Jsem tady hlavně na angličtinu a Normana obvykle překládá LaBleu. Neměla ale čas, takže jsem za ni zaskočila já. Chyby opravím :).

291

Odpovědět

1:30 neměla to být spíš předehra, než "zahájení"? :D

131

Odpovědět

Tak bylo to úsměvné, to jo (hlavně ta část s galantním mačo), ale hodnocení 9,5/10? Vážně? Buď je na tom hlasovátku něco rozbité nebo to přes 1000 diváků hodnotí jako jedno z nejlepších videí, co za svůj život viděli.

514

Odpovědět

Takhle to ale máš skoro u každého videa. Většina hodnotí jako dobré video- 10*, špatné- 1*. Ale myslím, že tohle je vážně jedno z mála videí, které si takové vysoké hodnocení zaslouží.

171

Odpovědět

+LadyJoker9Ok, chápu, většina uživatelů rozlišuje 2 stavy...

03

Odpovědět

za to nemohou jen uzivatele
videacesky berou videa pod 8 hvezdicek jako neuspech
jak teda potom hodnotit

50

Odpovědět

to je dokonalá pravda, moje matka se semnou chtěla dívat na suits v televizi. Přišla zrovna na dost intenzivní scénu ve skladu. Byla to 1. scéna v seriálu, která byla taková...

56

Odpovědět

to že rodiče příjdou v nejméně vhodné okamžiky v televizi.

36

Odpovědět

Může být velmi galantní k ní a trochu macho k ostatním (zejména mužům). Prostě alfa samec, který by mohl ubližovat kdyby chtěl, ale jí neublíží. Je to jak když někdo chce ochočeného tygra.

2524

Odpovědět

Macho k ostatním mužům? Co?

40

Odpovědět

Nevíte náhodou, co to je za písničku kolem 1:35?

01

Odpovědět

shazam nebo soundhound nepomohl?

13

Odpovědět

+dmnc_netOmlouvám se, jsem lama. Koho by napadlo, že na to bude mít Norman přímo odkaz pod tímhle videem?

32

Odpovědět

+dmnc_netjj, řada "Youtuberů" dává info/link na hudbu, ale ještě by to chtělo, aby an videacesky byly odkazy na puvodni videa na YT. Minimalne autori by si to zaslouzili (obcas pracne hledam, abych dal Like nebo Subscribe, nekdy snazsi pres Chrome Dev consoli - F12)

00

Odpovědět

+dmnc_netStačí přímo ve videu kliknout na "YouTube" v pravým dolním rohu a to tě nasměruje na adresu originálu :).

80

Odpovědět

Každá holka chce černocha... :D

1440

Odpovědět

Vážně? Tak asi nejsem holka. [:

326

Odpovědět

Niektoré majú rozum a hľadajú kvalitu a nie kvantitu, navyše pri tej tone videí na fb, ktoré ukazujú našich budúcich afrických susedov a ich vyčíňanie, som si takmer istý, že žiadne miestne dievča, či žena by takú háveď v živote nechcela!

11

Odpovědět

Kouřila bych ho Normanovi, je tak sladouničočskesje...

1224

Odpovědět

závidím tý holce jakho tam sbalila....závist holka..

514

Odpovědět

+sehomNerada používám gify, ale zrovna tady se to tak krásně hodí... http://media.tumblr.com/tumblr_mcasusRKCS1qf7r8q.gif

673

Odpovědět

Mám neskromné přání, přeložte celého Normana :D

Až potom, co jsem se dosmál, tak jsem si opět musel říct, že to zase přesně vystihl. :-)

On to prostě umí.

870

Odpovědět

Holku jsem "sbalil" jen dvakrát v životě...poprvé vlastně sbalila ona mě a podruhé...ani nevim jak se mi to povedlo, ani jsem to neměl v plánu (ale pak jsem si rozhodně nestěžoval).

381

Odpovědět

Baliace techniky? Ja keď balím ( resp. sa snažím baliť :D ), tak sa snažím byť proste sám sebou, len trocha viac komunikatívnejší. Baliace techniky nevyhľadávam. Dôvod je prostý - nechcem nájsť babu len tak do postele, ale skutočnú lásku a tam si myslím, že nemá zmysel hrať nejakú pretvárku apod. Ale niektoré techniky môžu byť užitočné, ak však nerobia z vás úplne iného človeka. A či je to zaručený spôsob? Neviem, ale keď tak nad tým premýšľam, tak hádam ani nie, keďže ma zatiaľ každá odmietla. :D

197

Odpovědět

Stejně jsem nikdy to balení nějak nepochopil, když se holce líbíš, tak ti to dá najevo a ani se nemusíš snažit. Proč se snažit a vymýšlet fráze, když očividně nemá zájem :(

573

Odpovědět

Staropramen!

714

Odpovědět

"Ta představa byla příšerná." - tohle mě donutilo vyprsknout :D
Jen si jakožto stupidní hnidopich neodpustím poopravit, že v nadpisu má být balicí, ne balící :)
Díky za Normana, opět kvalitně vystihl moje myšlenky :D

125

Odpovědět

Opraveno. Chápu, že to bylo jako pěst na oko ;).

151

Odpovědět

Norman je skvělej :) jen malá výhrada ... Ideální muž musí být pozorný - souhlasím, galantní - může být, malinko macho - v žádném případě, ani náhodou !! :-P

83

Další