ŽárlivostNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 124
Počet zobrazení:25 797

V dnešním videu nám Norman mimo jiné odhalí zákeřnou příčinu většiny hádek z žárlivosti, které si v dnešní době ve vztazích prožíváme. Nezůstane ale jen u toho a dojde i na jiné problematické otázky, kterým se v rámci páru zkrátka nejde vyhnout... Vysvětlivky: Conchita Wurst (pravým jménem Thomas Neuwirth) je transvestita rakouského původu, který se světově proslavil poté, co v roce 2014 vyhrál jakožto zpěvačka pěveckou soutěž Eurovision. Často je spekulováno, že první místo v soutěži mu bylo uděleno zejména z politických důvodu; jinak by ve finále bylo třeba rozhodnout o vítězi mezi Ruskem a Ukrajinou, což by v tehdejším kontextu působilo velmi kontroverzně vzhledem k probíhající ukrajinské krizi. Toto politicky nestranné rozhodnutí pak bylo o to více podporováno, že díky němu porota působila progresivním dojmem. Ale kdo ví, kde je pravdě konec...

Přepis titulků

Po několika letech v páru – jo, mám určitou životní zkušenost – VĚROHODNOST: 0 jsem zjistil že některý holky jsou žárlivější než jiný. Akorát teď už znám příčinu 99% případů hádek z žárlivosti. Je to on. Ahoj! Já fem tevefon! Přesně tak. Tahleta krávovina! A i kdybys byl hodnej, věrnej týpek, vždycky se najde fotka nebo zpráva, kterou si někdo může špatně vyložit.

Kdo je ta tlustá, nechutná a vulgární čúza s tebou ne týhle fotce? Vždyť to jseš ty. A jo, to jsou moje šaty. No jo, fakt vulgární. Jeden by řekl Conchita Wurst. Myslím, že jsou určitý SMSky, který by zadanej člověk neměl dostávat.

Zejména to slavný: "Co děláš?", přijato ve dvě ráno od neznámýho čísla – můžeš mi to vysvětlit? TOTÁLNÍ OHROŽENÍ To je jenom kámoš, co si chce zahrát fotbal. Ve dvě ráno? Je mi z tebe špatně! Mizero! Ale proč mi neodpovídá? Přece nemůžu hrát fotbal sám! Ale může být hůř.

Myslím, že co dokáže nejvíc vytočit ženskou, je když ti přijde zpráva, ale ty ji před ní nepřečteš. To, kámaráde, je průšvih. Proč si nepřečteš tu zprávu? - Já nevím, přečtu si ji později. - Ne, jen do toho. Přečti ji! V pohodě. Přečtu ji, až ji přečtu, ne? Děláš si srandu? Skrýváš snad něco? Přečti to teď, nebo se rozejdeme! Rádi bychom vás informovali, že váš tarif...

I s fotkou s jejíma prsama. Vážně? Přísáham, že z toho šílím. Občas mám takovej strach, že holka chňapne můj telefon a něco tam najde, že si ho s sebou nosím všude, do všech místností v bytě. Tak já si jdu dát sprchu. Zatím! - S tvým iPhonem? - No jo. - A tvým iPadem?

- No jo. - A tvým notebookem? - No jo. - A internetovým modemem. - No jo. - A ethernetovým kabelem. - No jo. - A tvým externím diskem. - No jo. A tvýma sluchátkama. Poslyš, když se sprchuju, tak jsem rád připojenej, no! Vadí ti to moc? Generace Y! Kurva už!

A nevím, jestli mám jenom smůlu či co, ale když čirou náhodou natrefím na lehce pochybnou fotku, přesně v tu chvíli moje holka vejde do místnosti. Ahoj miláčku! Jak to jde? Ahoj... Na co to koukáš? Jsem na Facebooku, klídek, koukám na fotky krajin, hory... - Mělas dobrej den? - Ještě k tomu si ze mě děláš prdel? Počkej, co tím myslíš?

Klid. Proč na mě tak vyjíždíš? Já jsem naprosto v pohodě. Měla ses dobře? Normane, musíme si promluvit. Proč chceš mluvit? Proč chceš pořád mluvit? Neustále chceš mluvit, o všem! Nějakej problém? To už fakt není možný! Mám rád les, tak koukám na les! Jsou otázky, na který jsem nikdy neuměl odpovědět. Bál jsem se, že ji naštvu, nebo že bude žárlit.

Mluvím zejména o otázkách typu: Myslíš, že jsem tlustější, nebo hubenější než ona? OTÁZKA-CHYTÁK... Ze všeho nejdřív nesmíte být upřímní. Upřímně, jo, jseš trochu víc tlustá... Ani nestranní. Upřímně... jsi nastejno. - Jsem stejně tlustá jako ta bečka?

- Jo. Ani lhát. Upřímně jsi hubenější. Hubenější. A ještě k tomu lžeš? Ani váhat. No... to záleží. A ještě k tomu toho zneužíváš a očumuješ?! Ani se snažit odvézt pozornost. - Koukej!

Helikoptéra! - Kde? CHLAP, CO NEUMÍ UTÍKAT - Normane, okamžitě se vrať! Když jdeš s přítelkyní ven nebo na kafe, nemůžeš koukat na jiný holky. To je normální, mohla by žárlit. Teda pokud nepoužiješ jednu malou techniku... Co tak čučíš na tu holku? Chceš její číslo nebo co?! TECHNIKA - Vůbec ne. Jenom mi přijde strašně vulgární. - Vážně? No jo.

Velký prsa a obrovskej výstřih. - Popravdě mi to přijde nemravný. - Je fakt, že vypadá jako coura. To si jako myslí, že když bude takhle opálená, tak to bude stylový? Kravina. Je pravda, že tobě se takový holky nelíbí. Víš ty co? Jsem znechucenej. Mám chuť odejít. Raději odejdu co nejrychleji. A přesně proto musíte být vždycky pravdomluvní, autentičtí, upřímní věrní, mluvit narovinu a vždycky říkat pravdu té, kterou milujete. - Koukej!

Helikoptéra! - Nech toho! - Ale fakt je tam helikoptéra! - Nech toho, Normane! Dobře, nechám toho... Ale fakt tam byla helikoptéra.

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sulina do huby a je klid.. Zensky jsou jak mimina, musej stale neco cucat, aby se uklidnili..

37

Odpovědět

ups :D uklidnily*

22

Odpovědět

Největší klasika s ženskou :D
Řekneš pravdu - ŠPATNĚ
Řekneš lež -ŠPATNĚ
Neřekneš raději nic - ŠPATNĚ

150

Odpovědět

Je to smutné, jak se tak dívám, tak ve většině párů důvěra veškerá-žádná. To opravdu necháváte přítelkyni listovat vaším mobilem, pročítat smsky? Nebo ne, že necháváte, ale to si ona opravdu dovolí? A vy jí to na oplátku děláte také? Brácha takovou přítelkyni měl a byla to neskutečná stíhačka, tohle asi nikdy nepochopím :) .

291

Odpovědět

LoL, Norman čte Tokyo Ghoul...

180

Odpovědět

sa divim, ze tu nikto nespomenul tu holku. lebo teda ze je celkom dost dobra :P

582

Odpovědět

Skvělý... :D ten těch facek ale musel dostat. :D

671

Odpovědět

hura norman ;D a zase dobrej ;D

311

Odpovědět

To je snáď vtip, že normálne video ako každé iné tady sa zmaže len preto, že je po rusky.

Už pomaly dosahujete level liberalizmu ako v extrémne liberálnom USA.

1739

Odpovědět

Extrémně liberální USA a to je vtip?
Jinak co bylo v etom videu? - já ho neviděl.

43

Odpovědět

+luftmausmannm***y, sem se chtěl podívat kolik sem měl palců u komentáře a ono tady není!!

116

Odpovědět

+luftmausmann"Kdyby v restauraci všichni mluvili pravdu?" Nebo tak nějak se to jmenovalo.
Nebylo to vyloženě výborné video, ale určitě lepší něž mnoho jiných, které se zde překládají.
Vsadím se, že kdyby to bylo anglicky, tak nikdo nebude neřekne a bude to mít hodnocení kolem 7.

85

Odpovědět

+luftmausmann*tak nikdo nic neřekne a ...

20

Odpovědět

+luftmausmannHa, řekl bych že v originále smazali to video, protože ho tu nemůžu najít.
https://www.youtube.com/watch?v=42FTBC9ocF4&list=PLND0liJ0P2McqY-craHj1ZK860Pa8PIm3&index=1

20

Odpovědět

+luftmausmannono kdyby bylo anglicky a řešili by tam smrad hovna tak bych tomu 7 klidně dal, ale zkurvene neostalinistické video si nezaslouží ani 0/10

89

Odpovědět

? Co to je za nesmysl? To video vydáváme, takže prošlo našima rukama, tudíž to není tak, že si překladatel něco přeložil, vydal a my mu to pak smazali... Video se sice moc nelíbilo, ale ani kvůli tomu bychom ho nesmazali, prostě si začínající překladatel nesprávně řekl, že nepovedené video by tu být nemělo, tak si ho smazal... Napraveno, můžete se jít zase vyřádit tam.

140

Odpovědět

Zase francúzština…ten jazyk se nedá vůbec poslouchat

16106

Odpovědět

Zase Inergio. Ten komentář se vůbec nedá číst

755

Odpovědět

"I nadávat ve francouštině je jako si vytírat p***l hedvábím"
Někdo z matrixu

142

Odpovědět

Já bych partnerce dal pravdivou odpověď, nebo jí řekl, co si myslím. Buďto to zvládne, nebo mi bude líp bez ní. :-)

2820

Odpovědět

Mně se nikdy nechce věřit, že nějaká taková holka je, protože neznám snad žádnej pár, kde by nějaká taková stíhačka byla. Spíš naopak když už, ale ani to ne. Ale tak je to asi kus od kusu. Upřímně já jsem taky celkem dost paranoidní a nerada čtu sms před přítelem... radši mám vypnutý zvonění :D A ne, mám čistý svědomí, ale holt jsou týpci, kterým nestačí říct ne a pořád budou otravovat a vysvětlujte to pak drahé polovičce :D Jinak to posuzování děvčat na ulici, to děláme s přítelem společně. A on je takovej hajzlík, že nemá problém mi ze srandy říct "kéž bys měla takové kozy" :D

3213

Odpovědět

Vážně ze srandy? :D

801

Odpovědět

+MáraJá nevím, tak kdyby byl z toho vážně tak špatnej, asi by mě dááávno už vyměnil. Taky si ibčas postesknu, že by moh být vyšší a mít větší svaly, ale vážně to nemyslím.

100

Odpovědět

Hezky popsal ty zensky trikovy otazky na ktery nejde odpovedet spravne... :-)

1291

Odpovědět

Normanovo další video je samozřejmě opět luxusní, chechtal jsem se jako blázen. :D

Akorát si neodpustím jednu výtku vůči autorovi. Ta vysvětlivka o Conchitě Wurst je hodně pitomá a zavání konspiračními teoriemi.

1321

Odpovědět

zavání akorát pravdou

161

Odpovědět

Výtku autorovi respektuju, a tak jsem teda s dovolením upravil konec onoho "konspiračního popisku", abych se příliš nenakláněl na jednu či druhou stranu. (Ne, že by snad ten popisek obsahoval zcela jasný termín jako "spekulace" či něco takovýho.) Příště z toho můžeme udělat malou hru rádoby "Věřte nevěřte" :D ...

171

Odpovědět

Když mu dala tu facku, rozbrečel jsem se taky! :D

131

Odpovědět

Konečně zase Norman! Kdyby vydrželo alespoň aktuální tempo jeden Norman za 2 týdny, tak jsem šťastnej :-)

880

Další