Internetové komentářeNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 302
Počet zobrazení:16 085

Od Normana, jehož video Krize pětadvacátníků jste u nás mohli před nedávnem vidět, dnes přinášíme další krátké video, tentokrát na téma internetových komentářů. Co myslíte - komentuje se u nás podobně jako ve Francii?

Přepis titulků

Na internetových komentářích je super to, že tam lidi aspoň nepíšou kraviny. ŠPATNĚ! KOMENTÁŘE NA YOUTUBE Nejlepší jsou lidi, co si nadávají a hádají se v komentářích. Není to zrovna nejmužnější způsob, jak se prát. Teď jsem sejmul jednoho týpka...

Ty ses popral na ulici? Ne, na YouTube. Na internetu lidi moc neváží slova. Je to jediné místo na světě, kde můžeš číst třeba: Trapný! V normálním životě se to jen tak říct nedá. Trapný! Na YouTube existuje tým zelených palců.

Jsou to lidi, kterým je ukradená nějaká maturita nebo holky, mají svůj životní cíl. Mám nejoblíbenější komentář! Nicolasi, jsem těhotná. To je mi šumák, mám nejvíc palců! Pohled ženy, úsměv tvého dítěte... Nejoblíbenější komentář to všechno překoná.

Je ale i dost lidí, co dávají palce dolů. Dát palec dolů, v tom už je přece jen... trochu nenávisti nebo vzteku. Jak asi vypadají lidi, co dávají palce dolů? Nesnáším srandu! Všechny vás nenávidím! Palec dolů! Teď jsem se udělal!

Pak jsou snobi. Snobi dávají jen jeden komentář. Je to slovo... Tedy... spíš takový zvuk. Pfff... Pfff... pfff... Pak jsou geekové, tak 8-10 let... To jsou lidi, co přidávají spoustu smajlíků.

jako by měli spoustu výrazů v obličeji najednou. Já jsem znuděný smajlík. Nebo tam dají plno xD xD. To nejspíš znamená, že týpek dělá u monitoru tohle. Děsná hlína! Pak je centrista-intelektuál, ani moc sem, ani moc tam. Vždycky tam chce vnést klid.

Nechce žádné výlevy emocí. PROMIŇTE, ALE MÁME PŘECE DEMOKRACII, KAŽDÝ NA TO MŮŽE MÍT SVŮJ NÁZOR. KAŽDÝ MÁME SVOU CESTU. ANO? Amen. Pak jsou starší lidi. Jejich komentáře poznáš hned. VÝBORNĚ! OPRAVDU BÁJEČNÉ! HODNĚ ZDARU A NA SHLEDANOU. JIŘÍ. Blaženko, ten internet je príma věc.

Američani, když na YouTube narazí na francouzské video, komentují vždycky stejně. Francouzština je na hovno! Hodně lidí se taky snaží dělat si reklamu v komentářích na YouTube. Já taky, já mám taky takovou! [POJĎTE NA MOU STRÁNKU!!!] A pak jsou "prvňáci". Lidi, co píšou: "PRVNÍ!". Tak už to nahrajte!

První! První! Ježiši! Jo, jsem první! A pak jsou tu samozřejmě poučovači. Jenže jejich komentáře trochu ztrácí na důvěryhodnosti, když jsou samá hrubka. přestan tu ďělat chitrýho si trapnej. Mňe je dvanást a v týdle komunytě sem něgdo. Tak, a má to. Pak jsou "rozzlobení".

Ale s těmi člověk nic nenadělá. OK, a to má bejt jako vtipný? Právě jsem ztratil 2 minuty svýho života. A pak je týpek, co si spletl stránky. asijský lesby s velkýma kozama Do pr****! Smazat! Smazat! Pak je WTF komentář. Ale nejlepší internetový komentář je ten tvůj.

Jestli chceš, můžeš se tady přihlásit k odběru mých videí na YouTube. Nebo můžeš kliknout sem a podívat se na další videa. Ale hlavně... nezapomeň nechat komentář! Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (72)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je úžasný vidět opět legendárního Normana ! Tohle mi na videacesky chybělo nejvíc během výpadku :-D

00

Odpovědět

Proc uz neprekladate Normana :( Ja se snad na stary kolena naucim Francouzsky.

40

Odpovědět

Zrovna za poslední měsíc tu byla tři jeho videa:
Živí mrtví
Mámy a tátové

00

Odpovědět

+BugHer03 videa - 2 odkazy - 1 fail. Clap

00

Odpovědět

+?Rozklikni si ten druhý odkaz a možná pochopíš, i když nevím, nevím...

00

Odpovědět

Vite co je zajimavy? jak proste fakt francouzi uplne serou na anglinu.. treba Norman.. nebo takovahle kapela.. v cechach se snazi kazdej prorazit tak jedou anglinu ale tam..

69

Odpovědět

Sem si rikal co je ta hudba na konci.. http://musicnazca.com/musique/

11

Odpovědět

prej "to je hlína" :D Thumbs up, LaBleue. ;)

312

Odpovědět

nejak takto si predstavujem gada elmaleha v mladosti :) chalan má talent!

221

Odpovědět

fetiš shemale

213

Odpovědět

videla som to uz asi 10000x a stale si to pustam dokola, ten francuz s tou francuztinou je trés mignon! (:

212

Odpovědět

Tak tenhle týpek je super, moc díky za překlad a prosím více jeho videí! :D
Jeho francouzština je naprosto neodolatelná :)

232

Odpovědět

Výborný! Ale podle mě to mohl rozšířit o ty pravděpodobně největší kýčovinu internetu - "thumbs up if you're watching in 2013" - kterou najdete pravděpodobně u jakéhokoliv klipu na youtube.

271

Odpovědět

Dobrej pořad.. Ale přeložit Michel jako Jiří..to nemuselo být.. :-D

1831

Odpovědět

Sjeď si o kousek dolů, odpověď už tam je.
Což mi připomíná, že na jeden typ komentářů Norman zapomněl... :-)

353

Odpovědět

ještě mu tam chybí grammar nazi a má snad všechny druhy komentářů vyjmenovaný :D

232

Odpovědět

Tohle je dokonalé. Ve tři a půl minutách popsat netové komentáře tak dobře a výstižně. :D

240

Odpovědět

dvacátej druhej!

230

Odpovědět

Jsem něco mezi geekem a centristou :D :D Jinak taky často dělám pravopisné chyby, to je fakt..ale když vidím jak někdo napíše "Ztrašně se my to lýbylo" mám taky chuť vraždit..protože tohle jsou totální základy.

221

Další