Rodinné večeřeNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 379
Počet zobrazení:20 878

Máte rádi rodinné večeře, při kterých se sejde celé příbuzenstvo? Právě o nich je nové Normanovo video.

Přepis titulků

Na rodinných večeřích je nejlepší to, že to nikdy není otrava. ŠPATNĚ! Na rodinné večeři vždycky bývá nejstarší člen rodu, něco jako šéf, ale na rozdíl od ostatních se u něj nikdy nepozná, jestli se baví, nebo ne. Tento člověk se právě baví na plné pecky. Já mám prarodiče rád, jsou hrozně milí, ale dokážou tě do tří vteřin dostat do depky větama jako: Tak co je novýho, dědo?

Ále, brzy umřu, chlapče. Super. Je to jediný člen rodiny, se kterým se mluví velmi specificky. Tak co, dědo, jsi rád, že jsi tady? Proč se se mnou nikdo nebaví? Moje babička má takovou úchylku, že když mě chce oslovit jménem, vyjmenuje všechna mužská jména, co v rodině máme.

Prosím tě, Denisi, Thierry, Jacky, Jean-Claude, Stéphanie, Danieli, Normane, mohl bys mi podat sůl? Díky. Babička mě ráda vykrmuje. Dává mi spoustu jídla, když mám hlad, ale i když ho nemám.

- Normane, dej si koláč! - Díky, babi, už nemám hlad. Tak si dej jogurt. Babi, jestli si ještě něco nacpu do pusy, pozvracím se. No dobře. Tak si dej aspoň bonbónek. Babička je hrozně milá. Škoda, že je po smrti.

Na rodinné večeři jedí často u jednoho stolu dospělí a vedle je stoleček pro děti. U dětského stolku jsou děti všech věkových kategorií. Někdy si říkám, o čem se asi tak baví. Čůlat, kakat! Čůlat, kakat! Přestaň plácat kraviny. Já chodim do šestý třídy.

Je ti jasný, s kým mluvíš? Mluvíš s člověkem, co už hulil cígo. Čůlat kakat do nočníku! Jo ty už kadíš do nočníku? Promiň, to jsem tě podcenil. Na, vem si Kiri. Ber to jako dárek. Já jsem v balíku, 5 eur za tejden, jsem pán. Rodinná večeře je příležitost setkat se se členy rodiny, které už jsi dlouho neviděl. Akorát občas zapomenou, že jsi mezitím trochu povyrostl.

Co to je? Díky, teto, ale je mi 26 let. Ten je roztomilej! Ale teď šup umýt ruce. - Ale teto! - Žádné ale! Tety a strejdové, co tě dlouho neviděli, se tě rádi vyptávají na tisíc věcí, aby mohli posoudit tvůj život. Což je opruz, protože někdy to vypadá jako soutěž o to, kdo to v životě dotáhl nejdál.

Tak co práce, Christiane? Pořád manažer, teď bych měl povýšit na ředitele marketingu, záleží na akcionářích, tak snad to klapne. Počkej, teď mi přišel mail. A ty, Normane? Já točím videa. Doma v pokoji. Na internet.

BLB Samozřejmě, že nakonec dojde i na otázku: A jestlipak máš přítelkyni? Já nevím, nějak nedokážu svoje milostné vztahy probírat s rodinou. Je to přece důvěrná věc, nebudu jim o sobě vykládat všechno. A co ta Chloe, co jsem viděla na fotce? To je tvoje děvče? Chloe? Ne, ta je jenom na šuk. Zrovna dneska v noci přišla a bušili jsme do toho jak čuňata.

V jednu chvíli dělala tohle: To bylo dost dobrý. To jen tak na okraj, zůstane to mezi náma. Ale jinak jsme jen kámoši. Nejhorší na rodinných večeřích je asi tchán. Tedy otec tvojí přítelkyně. Když si vezmeš, že ten člověk má dceru, svoji princezničku, zlatíčko, se kterou ty do toho bušíš jak blázen.

Vždycky mám strach, že někdy během večeře o tom přede všemi pronese nějakou poznámku. Holky jsou vždycky nejdřív nesmělý, ale jakmile je máš v posteli... už to jede. No jasný, pak to fičí, ty bláho! Počkej, to mluvíš o mojí dceři? O mojí dceři?

Ne. Ne, mluvil jsem o... o jiných holkách. Vaše dcera... to nevím. Netuším. Nevím, já... Nemyslím si. Leda když dělá tohle: Překlad: LaBleue www.videacesky.cz Jak to mluvíte s mojí přítelkyní, hoši?

Co je to za způsoby? Laskavě se uklidněte, jasný? Promiňte, pane. No proto. - Pojď, zlato. - Moje čepice... Sebral ti čepici.

Sem mu ji dal.

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2:22 jak ma ten hrnicek na kravate, ...to je uzasnej vul

500

Odpovědět

Zase jsem padal smíchy ze židle. Moje babička má taky takovou ůchylku.

162

Odpovědět

Kdy bude další? :(

51

Odpovědět

Tipla bych, že brzy. :-) Předevčírem jsem přeložila to nejnovější, takové menší bonusové, co teď vydal u příležitosti dosažení 3 mln odběratelů, a ještě jedno starší už taky čeká přeložené v konceptech.

141

Odpovědět

On má fakt úžasné postřehy. Dobře, že točí ta videa na internet...

201

Odpovědět

Norman zase válí.

161

Odpovědět

vem si kiri jsem v balíku xDD to je perfektní

681

Odpovědět

Jen skvělý Norman si může dovolit bušit to do staré krabice s igelitkou, stojíc na židli uprostřed pokoje. Díky za překlad :D

361

Odpovědět

Na, vem si Kiri. Ber to jako dárek. Já snad pojdu :D :D

771

Odpovědět

Norman je proste best :) Skoda ze nema ang titule u sebe na utube

402

Odpovědět

U jednoho videa je ma
http://www.youtube.com/watch?v=_N4DMW5NWsE

10

Odpovědět

Skvělé video, moc mě pobavilo. Přimlouvám se za další překlady normanových videí.

332

Odpovědět

Souhlasím s lidma, pro které to je Normanovo nejslabší video. U mě to může být způsobeno tím, že takové celorodinné večeře neznám a nejstaršího "bosse" od útlého dětství taky nemám. No ale krmící babička spolehlivě funguje při každé návštěvě, až je to otravné... ale milé. S tím šálkem na kravatě si znás udělal pěknou p***l - hádám, že kdo si ho všiml, tak čekal, že to bude mít v klíně, a ono nic.

3821

Odpovědět

Wow, 100% pravdivý video. Koukám že ve francii je to s rodinami naprosto stejný.

383

Odpovědět

rtuyj{thf&”é’$^`(“”"”"”

Video je skvelé! Veľmi ma pobavilo! Držím palce v živote. Matej

288

Odpovědět

To s tou babičkou je přesný...ještě že mám jenom jednoho bráchu, jednoho bratrance a můj táta se jmenuje stejně (-:

361

Odpovědět

Zatím nejslabší Norman.

20149

Další