Mozek ve dví

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 064
Počet zobrazení:13 747

Povedený krátký animovaný film, ve kterém se podíváme do hlavy nepříliš sebevědomého chlapíka na rande naslepo. Zažili jste nebo stále zažíváte podobnou situaci?

Přepis titulků

Překlad: sp00ne www.videacesky.cz MOZEK VE DVÍ Ahoj... Jsi John? Omlouvám se, že jdu pozdě. Ahoj, ty musíš být Scarlett. Jo. Ráda tě poznávám. Potěšení je na mé straně.

Pojď, posaď se. Jasně. Doufám, že máš hlad, protože jsem nám už objednal. Super. Mám hlad jako vlk. Objednal jsem něco, co má málo uhlovodanů a hodně antioxidantů, - takže neztloustneš. - Co prosím? Vypadáš, že takový problémy nemáš. Neděláš náhodou modeling? Máš nádherné oči.

Hezký pr... Přízvuk. To je francouzský, ne? Ne. Spíš wisconsinský. Jsem stoprocentní sýrová hlava. Měl jsi někdy sýr z Wisconsinu? Ne. Sýr mě nadýmá. Už se to nese. Trochu přiostříme.

Doufám, že se těšíš na hlavní chod. Já teda jo. Podává se večeře. Panebože, není ti nic? Jsem v pohodě! Hrají moji písničku. Je čas na pořádný tanec. Olé, otočka. Jazzový ruce.

Co takhle nějaký dezert? Co je to s tebou? Všichni jsou stejní... - Scarlett, počkej! - Co chceš? - Scralett, promiň. Choval jsem se jako idiot. - Jo, to teda choval. Co to mělo být? Podívej... Vím, že to mohlo vypadat šíleně, ale bylo to jen kvůli tomu, že jsem se snažil být někdo, kdo by se ti mohl líbit.

Chtěl bych ti ukázat mé pravé já. Já nevím... Můžeme si jít zatancovat. To zní dobře. Nenapadá tě ještě něco jiného? Takže... Co říkáš na druhé rande? Zapomeň na randění, založme rodinu!

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten konec! — návrat zpět do reality všedního dne.

20

Odpovědět

Moc hezký. A dokonalý závěr. :D

210

Odpovědět

Ten konec :-D :-D True story ^^

241

Odpovědět

Za animaci palec nahoru! Moc pěkné.

210

Odpovědět

Připomíná mi to seriál/film Maska :)

Ale ten konec tomu dodal třešničku :D

320

Odpovědět

Asi jsem jediný komu se to cca od 12 sekundy vypne? ještě nikdy se mi to tady nestalo.. (jen u starších videí která už jsou tu smazaná)

26

Odpovědět

Je normální, že jako holce se mi stalo spíš to první než druhé...? O.o

112

Odpovědět

No průběh videa asi takhle (spoiler!!!):

průměr, pohoda průměr, pohodička, nic od toho nečekám, neurazí nenadchne.... a konečně závěr, asi bude happy end......a výbuch smíchu

Výborné!

186

Odpovědět


Odpovědět

Těch posledních 20s mě málem zabilo :D :D :D :D

810

Odpovědět

Kdyby se ten chlápek na onu dámu snažil zapůsobit a chovat se tak jako někdo jiný, nebyl by tak... rozpolcený, a hrál by jednu roli. Spíše je stižen těžkou formou schizofrenie, než nesmělostí.

1018

Odpovědět

Já, mé druhé já a Scarlett.

291

Odpovědět

Je mi trapně, ale vysvětlí mi někdo co znamená slovo ,,dví''??

726

Odpovědět

Omlouvám se. Trochu sem zagooglil a došlo mi to. Ostatně tento význam jsem očekával. :-D Jen jsem se s tím ještě nesetkal. No asi si otevřu nějakou knihu. :D Jinak video mě pobavilo. 10/10.

299

Odpovědět

to je kravina, v její hlavě by bylo těch postaviček aspoň 40 :D

2524

Odpovědět

"Bylo to primitivní, jsem zklamaná" = 9 disliků. "Bylo to dost jednoduché, ale co čekat" = 7 liků.
Dostanu půl na půl, když řeknu, že to bylo dost primitivní a velmi se mi to líbilo?

8383

Odpovědět

53/53 :D

88
Další