Invaze slimáků

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 360
Počet zobrazení:18 721

A máme tu další povedený animák od tvůrčí skupiny The Animation Workshop. V tomto krátkém filmu se podíváme na zahradní bitevní pole, kde se utká celá armáda slimáků s jedním silným a velice starým nepřítelem. Držte jim palce a hlavně na ně příště a zahradě nesypte sůl!

Přepis titulků

Vstáváme a záříme, červi! Máme tu nahlášenou přítomnost jedné šťavnaté květiny v naší blízkosti. Když spojíme síly, budeme mít žaludky zaplněné na pár měsíců do foroty. 45. až 48. slimákočeta vyrazí do boje a bude se krýt pomocí dřevěných štěpin. Poté budeme pokračovat po kamenné cestě. Hlavně se nezastavujte! Na té cestě budete přímo na ráně. Zastavíte a je po vás.

A já ve své krásné armádě mrtvé slimáky prostě nestrpím! Víte, co máte dělat! Jedu, jedu, jedu! INVAZE SLIMÁKŮ Cíl na dohled, ale... něco mi tady nevoní, zelenáči. Je tu ticho. Až moc.

To se mi nelíbí. Jako by... Co to do prasete bylo? Seržante, co se to děje? To právě někdo umřel bez mého svolení? Do prdele práce! Vojáci, kryjte se! Střílejte! Sůl.

Sůl! Jsme pod palbou! Nováčku... jseš celej? Jo, asi mi nic není. Táhni k čertu! Nestůjte tu jak přikovaný, vy vemena! Pohyb! On se zbláznil!

To je sice pravda, ale už budeme u kytky. Honem kupředu! Držte svý makovice při zemi a nikdo ani muk! Nechci umřít! Nechci umřít! Já ještě nechci umřít! Sklapni! To nevypadá dobře. Nováčku, nováčku!

Zdrháme! Teď! Pryč! Pomoc, bože můj! Kruci! Musíme odsud pryč! Ne, ne, ne, ne... Mediku! Vydrž chvíli! - Běžím pro tebe!

- Uteč! Zachraň se! Chce mě zabít! Pomoc, bože můj! K čertu se mnou. Hlavně že jsme tu mrchu dostali. - Dobrá práce. - Seržante, musíte vstát. Já to tu sám nezvládnu. - Je to hrozná fuška. - Věř si trochu a získáš i důvěru ostatních. Má kariéra končí, ale...

ty teď můžeš zazářit i za mě. Zazářím, seržante. - Slibuju. - Zazař za mě. Pořádně za... Záříme! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak ten název dostal po letech uplně novej, dvojsmyslnej, význam :D

30

Odpovědět

Video opět funkční.

200

Odpovědět

nejlepší ten děj x))

210

Odpovědět

funkčný odkaz:
http://www.youtube.com/watch?v=rKSlmK3DAeY

180

Odpovědět

Pimno: Autoři označili video na YouTube jako soukromé.

194

Odpovědět

Proč to nejde?

190

Odpovědět

Bezva, jako film by to bylo ještě bezvadnější já se u toho řezal celou dobu. To tu právě někdo umřel bez mého svolení - PECKA 10/10

252

Odpovědět

Sk1X1: Nemýlíš se a už je to opraveno. Díky.

192

Odpovědět

o to víc nemám rád slimáky :D ale video super :)

200

Odpovědět

2:03 "Burn in Hell", česky tedy "Shoř v pekle"
Nebo se mýlim? :)
jinak povedený video :)

201

Odpovědět

Medik je nej!... Teda po tomhle videu je i snad začnu krmit :D

231

Odpovědět

genialnost :D did somebody just die without permission ? :D

201

Odpovědět

Proč nejde dát 12/10 hvězdiček? To je naprostá libovka!!!!

192

Odpovědět

Mě to teda přišlo slabší, nezasmál jsem se ani jednou. Slabotka Biorn je mnohem lepší. Snad příště :( :(

2128

Odpovědět

Toto štúdio a jeho filmy sú absolútne bezchybné + majú niečo, čo taký Pixar a Dreamworks nemajú a to je skvelý čierny humor

202

Další