Final Space - Pilotní díl

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:768
Počet zobrazení:12 968

Final Space je pilotní (a zatím jediný) díl možného budoucího seriálu. Celý tento krátký film vznikal téměř na koleni, ale výsledek vypadá skvěle.

Přepis titulků

K hledání Konce vesmíru nás nevedla zvědavost. K hledání posledního bodu ve vesmíru. Někteří věří, že se zde nachází obří síla. Někteří věří, že tento objev obrátí tok času. Ale já věřím, že je to obří zářící zámek z marshmallow. Nahoře ční nadýchaná želatinová věž. V ní sedí nádherný zářící elementál. Bere na sebe tvar volavky bělostné.

A jmenuje se Peewin Junior. Bylo by to husté. Bylo by to husté. Autodestrukce nastane za 4 minuty. Můžeš to změnit na něco trochu povzbudivějšího? A na co, Gary? Sušenky. Říkej to tak, jako bys pekl obří pekáč sušenek. Gary, sušenky budou upečeny za 4 minuty.

Úžasné. Sušenky zbožňuju. HUE, detekoval jsi časového červa? Mé výpočty naznačují, že sem vpadne každou chvilkou. A tak byl Gary sražen na kolena. Vypusťte zasloužené oslavné vítězné balónky. Lorde veliteli... Vypusťte je!

Vypusťte. Co to je? Co to je?! Co je to za smrsklé depresivní zdechliny. Tohle je konec. Zklamal jsem. Sakra! Hodně jsem zklamal. Tak hrozně moc. Zklamal jsem, když jsem tomu chtěl zabránit. Když jsem se stal Strážcem v Nekonečné hlídce, chtěl jsem jen nosit tuhle boží uniformu a balit boží kočky.

Nikdy by mě nenapadlo, že věci, které jsem udělal, povedou k tomuto. Po velkém uvážení jsme vybrali Garyho Brisbyho jako kandidáta na pilota lodi Galaxy One. Přeletí hranice vesmíru. Quinn si vždy myslela, že je to boží.

Zdá se, že jsme se dostali do další prekérní situace, Avocato. Nemůžeme se pohnout, Gary. Cože? Nemůžeme se pohnout? Opravdu máš ten pocit? Neměl jsem ani tušení. Vážně jsem to netušil. Divil jsem se, co se to děje. Vážně jsem se divil. Opravdu jsem se hodně divil, co se děje. My se nemůžeme pohnout?

Proboha... Kevine... Najdu ten nejnepříjemnější způsob, jak si vykloubit koleno, jen abych tě mohl nakopnout do zadku! A mámě tě, Gary. Bioničtí lenochodí dobyvatelé. Našli nás. Honem, musíme vypadnout. Gary, sušenky budou upečeny za tři minuty. Teď je to na mně, Avocato.

Kevine, nesnášel jsem tě. Jen chci, abys to věděl. Pohled na tvé bezvládné tělo mi přináší neuvěřitelné blaho. Takže... Sbohem. Gary, detekoval jsem časového červa. HUE, pokud to bude fungovat... Na nic si nebudeš pamatovat.

Pouze na útržky. Nabito! Jdeme na to, Koláčku! Sakra. Sakra. Ale ne... Jsme na blbé planetě. Sakra. Tak to má Scooter dost blbé.

HUE, otevři dveře. Gary, sušenky budou upečeny za dvě minuty. Jaké pečeme? S kousky čokolády? Pocukrované? 10 000 gigatunové skořicové rolky. HUE, musím něco vědět. Co je to, Gary? Řekněme, že mě ten časový červ zanese dostatečně zpět v čase.

Budu moct zachránit Quinn? Obávám se, že v mém archivu toto jméno nemám. Nemůžu poskytnou správnou odpověď. Quinn... Pal! Gary, sušenky budou upečeny za minutu. - HUE... - Prosím, žádné sentimentální loučení. Mám tě rád, HUE.

Sbohem, Gary. Co to Gary dělá? Lorde veliteli, zaznamenal jsem tam časového červa. Ne! Palte vším! Rozstřílejte tu loď na kousky. Sušenky jsou upečeny. Gary! Nezapomeň, Gary.

Nezapomeň. Zachráníš Koláčka. Zachráníš vesmír. Zachráníš Quinn. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

2021 po 3 řadách výborný... jak příběh tak soundtrack

30

Odpovědět

Letos seriál oficiálně vyšel s desetidílnou řadou. :)

71

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale to s těma sušenkama je výborný nápad, který by perfektně fungoval i v cela vážné sci-fi.
Úplně si dokážu představit: loď roztřílená na sračky, hlavní hrdina napůl v bezvědomí se vznáší ve vzduchoprázdnu, vykašle trochu krve na sklo helmy skafandru, vykoukne do vesmíru dírou v rozstříleném trupu a uvidí odletájící raketu se zachráněným dědicem impéria/vakcínou/informace/sirotkama/atomovkou nebo tak něčím. Cynicky se pousměje a přesně ten hlas jako ve videu prohlásí úplně stejným způsobem "Gary, sušenky jsou upečeny" zatmívačka a titulky. Bylo by to husté, bylo by to husté ;-)

101

Odpovědět

Perfektní! kombinace scifi, humoru, 'borcovství' a dobré animace se povedla. Plus dramatická hudba na pozadí... Doufám že se jim to povede rozběhnout!

91

Odpovědět

Ačkoli nic proti, překvapuje mě je tak vysoké hodnocení.

512

Odpovědět

boží

52

Odpovědět

Hmm, celkem nuda.

1762

Odpovědět

Humorem mi to trochu připomíná jemnější verzi Ricka a Mortyho, což je obrovské plus!

252

Odpovědět

Když vkládám papriku do polévky tak vždy šilhám jak divej!..
#lovecocommercials

111

Odpovědět

Napíšu jen toto. "Hm!"

66

Odpovědět

Velmi luxusní. Na druhý díl si asi počkáme. Na druhou stranu tento díl byl tak dobrý, že ty další lepší nebudou.

206

Odpovědět

Jenom škoda že hlavní záporák je až moc šablonovitě groteskně vyhotovený, jak kdyby někdo říznul gargamela s píšťalkou...

375

Odpovědět

Zvědavost probuzena…

586

Odpovědět

no vypada to dobre....

227

Odpovědět

cítím v tom nádech HALO

225

Odpovědět

tak přestan hulit

385
Další