Jekyll - trailer

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:3 932

Dnes jsem si pro vás připravil trailer na velmi povedenou minisérii stanice BBC. Jmenuje se Jekyll a jak už název napovídá, je to v podstatě pokračování Podivného případu doktora Jekylla a pana Hydea, který je v seriálu mnohokrát zmíněn. Příběh se točí okolo doktora Toma Jackmana, který má ale i své temné alterego. Pan Hyde je velmi nebezpečný, hravý a nepředvídatelný. A teď se podívejte na trailer a hned potom i na celou minisérii. ;)

Přepis titulků

Má přijít o půlnoci. Obvykle je přesný. Digitální nahrávač běží 24 hodin. GPS zachycuje jeho pohyb. Diktafon. Tím spolu komunikujeme. Co se děje? - Přichází. - Říkal jste násilné epizody. Ano. Co když někomu ublíží?

Pokud je tak zlý, jak říkáte. To je. Hodně štěstí, slečno Reimerová. Dobrou, doktore Jackmane. Nemůžu uvěřit, žes odešel od ženy a dětí bez jakéhokoli vysvětlení. Promiň. Hyde nakonec něco provede. Něco, co mu Jackman neodpustí. Nakonec zjistí, že ho nedokáže zadržet. Dnešek je vyvrcholením více než sta let plánování.

Ať to stojí za to, lidi. Nadlouho to bude naše nejlepší příležitost. Měli jsme dohodu. Příměří. Ale pochop tohle - pokud se přiblížíš k mé rodině, ty a já... budeme ve válce! Co se ti stalo? Něco jsi udělal, obarvil sis vlasy? Vypadáš... Bože můj. Originální seriál BBC America.

Tomu říkám perfektní začátek večera. Překlad: ScreaMaker www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Můžu jen doporučit, a řekla bych že 1. díl je nejslabší a pak to nabírá docela slušně na tempu a poslední 6 díl je opradu luxusní a nechci nic propagovat, ale na tomto webu je všech 6 dílů otitulkovaných, ale bohužel bez registrace se dá na danném přehrávači koukat 70 min a pas se musí hodinu čekat, aby se dalo koukat dál. http://serialy.kinotip.cz/online-serialy/jekyll/ snad se bude líbit,protože v traileru nejsou ty nejlepší scény, jak u některých trailerů je zvykem ;)

180

Odpovědět

Hledala jsem a našla - titulky jsou na titulky. com a série na rapidshare. Už se těším na seriálový zážitek ;-)

180

Odpovědět

Tak to by i mňa zaujímalo kde nájdem celú minisériu , aspoň otitulkovanú.
Dík za radu

180

Odpovědět

Jo jo, naprosto výbornej seriál od Stevena Moffata, ten chlap píše jenom klenoty, Sherlock, Coupling, Chalk... a pak samozřejmě jeho epizody v Doctorovi Who! :)

180

Odpovědět

Hm, to se mi zamlouvá, zkouknu to :)

; ) - K reklamám: když vypneš titulky, můžeš vypnout reklamu a zase zapnout titulky.

180

Odpovědět

na internetu :)

180

Odpovědět

*zhlédnout

180

Odpovědět

kde se to dá shlédnout?

180

Odpovědět

@Ajvngou: Je to na světě dokonce o něco dýl než Sherlock. :) A obojí mě nadchlo.

180

Odpovědět

Já žádné reklamy nevidím, asi za to může doplněk YouTube AdsFree do Opery. Možná bude něco podobného i pro ostatní prohlížeče. ;)

180

Odpovědět

BugHer0: a neplanujete si kupit PRO verziu JW playeru? Mozte si dat v lavo dole svoju ikonku cize weby ako loupak nebudu kradnut vase videa. A hlavne, bolo by to pre tvorcov toho prehravaca fér, kedze iba vdaka nim mozte mat tento skvely web ;)

180

Odpovědět

;): Bohužel nešly. Buď nám tu nebudou videa fungovat, nebo se v nich budou zobrazovat reklamní bannery. Vyber si sám.

180

Odpovědět

To už je na světě? No jestli to bude stejná bomba jako byl Sherlock (3 díly), tak to musím vidět.

180

Odpovědět

Už mě přímo ser*u ty dementní reklamy z youtube, občas nejdou ani vypnout nešly by nějak odstranit?

180

Odpovědět

viděla jsem pár ukázek.. vypadá to na opravdu vynikající seriál :)
doufám, že poběží i u nás :)

181

Další