Jídlo z fast foodu a z reklamy

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:649
Počet zobrazení:7 717

To, že jídlo z fast foodu vypadá úplně jinak, než jak je prezentováno v reklamě, není asi žádná novinka (kdysi jsme tu o tom měli dokonce video). Ale jak obsluha zareaguje na to, když po nich budeme chtít své jídlo předělat tak, aby reklamě odpovídalo?

Přepis titulků

Ahoj, všimli jste si, že jídlo z fast foodu vypadá v reklamách mnohem lépe než ve skutečnosti? Zkusíme experiment se skrytou kamerou. Uvidíme, zda je donutíme udělat nám jídlo jako na fotce. Pojďme na to. Dám si Big Mac. - Jmenuji se Greg. - Děkuji, pane Gregu. Nevypadá moc hezky.

Dívám se na fotku Big Macu a ten můj vypadá zvadle a suše. - Můžete mi udělat ten z fotky? - Jistě, bez problému. Mockrát děkuju. Líbí se vám to? Už tu někdo chtěl něco podobného? - Nikdy jsem to neslyšel. - Super, děkuju. Ty jo, to je mnohem lepší. Děkujeme za váš názor. Vážím si toho.

Jak se máte? Dám si Bacon Cheeseburger Deluxe. Dobře... Takhle má Bacon Cheeseburger Deluxe vypadat. Jak si v porovnání s ním povede tohle? Uvidíme, jestli to napraví. Oproti fotce vypadá dost chudě. Hlavně ta slanina.

Jen dodržujeme pokyny. Některé fotky neodpovídají tomu, jak je děláme my. Mohl byste ho udělat tak, aby vypadal jako na fotce? Dobře. Uvidíme, zda bude vypadat jako na fotce. Jsem opravdu zvědavý. Skvěle, hned na něj mám chuť. Dám si dvě tacos za 99 centů.

Dohromady to dělá 1 dolar a 8 centů. To se vyplatí. Děkuju. Tak se podíváme, jak vypadají. No teda... Chtěl jsem si dát tacos, tak jsem se podíval na vaše stránky a tam máte tyhle chutné tacos. Ale ve skutečnosti vypadají takhle. Jsou úplně jiné.

- Můžete je udělat jako na fotce? - Jasně, bez problému. Super, děkuju. Vypadají jako ty z fotky? Ty jo, podívejte se na to! Opravdu vypadají jako z fotky. - To je... - Speciálně pro vás. Dám si dvojitého půl libráka se sýrem. - Dobrou chuť.

- Děkuju. Nevypadá tak hezky jako na fotce. Podívejte se na to. Není tak vysoký, je takový spláclý a nevypadá moc hezky. Můžete mi udělat ten z fotky? Díky. Jeden nádherný hamburger pro vás. Nádherný hamburger pro mě? Mockrát děkuju. Podívám se na to.

Opravdu se těším. Tak tohle je mnohem lepší. Vsadím se, že vás každou chvíli někdo prosí o předělání hamburgeru. - Ne. - Nikdy? Mají hlad a hned jedí. Tak se ukaž, Whoopere. Sakra. Vypadá dost dobře.

Chci vám něco říct. Ten hamburger vypadá opravdu dobře. Odvedli jste dobrou práci. Díval jsem se na fotku na webu a vypadá dost podobně. Opravdu? Dobrá práce. Poučením z toho je, že pokud chcete jídlo jako z fotek, musíte je požádat, aby vám ho udělali znovu a lépe.

Díky za sledování a sledujte moje každodenní videa na druhém kanálu. Uvidíme se spolu příští týden. Sbohem. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (93)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Týpci to zkusili v ČR. Myslím, že výsledek nikoho nepřekvapí: http://www.stream.cz/nejnovejsi/nezapomenutelni/10003022-klamava-reklama-znamych-fast-foodu

10

Odpovědět

Dělal jsem v KFC a řeknu tohle: všichni ty dobře zaplacený manažeři (nemyslím ty buzerované chudáky na restauraci, co se tváří jako manažeři) chtějí výsledky, a neustálé zlepšování se a zvětšování prodejů. Výsledek? Lidi na restauraci se pomalu víc jak na jídlo a zákazníka soustředí na získávní bodíků při kontrolách a grafy na konci měsíce.
KFC má jako jednu z priorit společnosti lidi. A udává se, že nejdůležitější v restauraci je zákazník. Ale byznys je byznys...

102

Odpovědět

Jako sorry, ale když pracujete ve fast foodu za minimální plat, jste celej den na nohách, a to ještě v tom hnusným vedru za těma sporákama, a máte za úkol co nejrychleji obsloužit co nejvíc lidí, tak je jasný, že to neuděláte tak, jak to ty dobře zaplacený manageři nechaj nafotit.

1712

Odpovědět

Jako sorry, ale student bude vděčný za každý přivýdělek během studií a pokud nemá na nic jiného, tak ať to dělá tak, jak ho to naučí. To může být jediná omluva, že ho to tak naučili. Pokud tam pracuje stálý zaměstnanec, tak si neměl dělat titul ze sociálních věd a mohl mít lepší práci. Mohl studovat a být třeba tím dobře placeným manažerem.

1215

Odpovědět

+LOYFJojo,to je přesně ono,přece sociální vědy nejsou důležité.Tvůj kometář je zcestnej. Fakt miluju lidi co se serou do zdánlivě neužitečnejch věcí jen proto že nevidí výsledek jejich práce po pěti minutách.
Plytký. I student má právo aby se s ním jednalo jako s člověkem a nevidím důvod proč by KFC,firma s miliardovými obraty,zvednout o něco plat.

194

Odpovědět

+LOYFA too je přesně ono. Ty nevidíš důvod, proč by KFC nemohlo zvednout o trochu platy a stejně tak KFC nevidí důvod, proč je zvedat, když za to lidé v pohodě pracují. Kde je chyba?

60

Odpovědět

Na hamburger buď do restaurace, na nějaké kuchařské exibice nebo si ho udělat sám. Připravit si maso, domácí bulky, pak to dát na gril. Je s tím sice sraní, ale párky si na zahradě peče každej. :D A když se mezitím točí selátko, pivo teče proudem, tak je to opravdu žrádlo. :)

71

Odpovědět

už proto si zajdu na hambáč do pořádné restaurace, stejně tam stojí cca podobně, ty hrozné náhraždy a geneticky modifikované sran*e z fastfoodů z US mi za to nestojí a dostanu burger jak z fotky už na poprvé :)

67

Odpovědět

Zvláštní jsou ty malý rozdíly, víte jak se v americe jmenuje roayal cheese?

Burgerům moc neholduju ale jednou jsem v KFC reklamoval stripsy (velikost byla hodně pod průměrem) a beze slova jsem dostal ty největší stripsy který jsem v životě u KFC měl. Paní je vybrala z takovejch těch fochů za kasou a dala si celkem záležet aby vybrala ty největší. Je fakt že se u toho tolik nesmála ale to už bych chtěl moc. Já teda říkám, když vyloženě nejste spokojený, zkuste to.

90

Odpovědět

Tak já jsem sice sociálně hodně neprůbojný, ale u toho druhého burgeru bych se už asi taky neudržel. Nevadilo by mi, že to nevypadá, jak na fotce, na to jsem zvyklý, ale aby to maso bylo dvakrát menší než houska... Že prý Cheeseburger deluxe :D

150

Odpovědět

Jak si objednat hamburger s extra plivancem :-D

1084

Odpovědět

Kdyby jen plivanec. Ještě extra porci sýra "rozkrok", uleželého týden :D

30

Odpovědět

V Česku byste zpátky dostali stejně nehezký burger s plivancem jako bonus....

825

Odpovědět

Super, takový přístup by měl být všude kde si člověk za něco platí. Paradox je v tom že většinou ve FastFoodech Vám vyjdou vstříc, a nic není problém za to v některých restauracích to je naprostá katastrofa, někdy má člověk pomalu strach si i objednat, a vůbec sledovat některé odulené obličeje obsluhy.

242

Odpovědět

Raději nemyslím na to, proč se tak smáli, když mu nesli jeho "reklamaci" ;)

1022

Odpovědět

No kdyz uz si dam tu koninu (ci rozemletyho psa) v preslazeny housce, tak at to aspon dobre vypada...

1210

Odpovědět

Ne nadarmo se říká: "Nena**rej toho, kdo ti dělá jídlo" ... určitě bych si ten druhej burger nedal :D

550

Odpovědět

Don't f**k with people that handle your food. Jo taky mi to pripomnelo...

22

Odpovědět

Tahle hláška je tak dobrá v zemích typu ČR, kde se na zákazníka zvysoka sere. Ve vyspělých zemích lidi alespoň úctu předstíraj a tohle nedělaj.

178

Odpovědět

+TichýZmrdZmrdi jsou všude nevím kde si vzal tu jistotu že ve vyspělých zemích ne :)

214

Odpovědět

+TichýZmrdVěř mi, že ve službách nepracují kkti jako u nás. To mi věř. Já sám dělám ve službách a moc a moc se stydím za to, jak se občas chováme k cizincům a hostům. Ale firmu nevedu, tak mlčím. :-)

117

Odpovědět

od nich to vyloženě zabila věta: speciálně pro Vás.. asi taky budu chtít už jen speciální..

150

Odpovědět


Další