Příměří Ryana Reynoldse a Hugh Jackmana

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:384
Počet zobrazení:20 896

Ryan Reynolds a Hugh Jackman si ze sebe navzájem na sociálních sítích poměrně často střílí. Ovšem tomu všemu je konec a oba herci se rozhodli vyhlásit příměří. Jak to dopadlo, se můžete podívat v tomto videu, ve kterém si herci budou dělat navzájem reklamu. Možná přitom vzpomenete na reklamu na gin Ryana Reynoldse, Aviation.

Přepis titulků

Ahoj všichni, s Ryanem jsme se rozhodli vyhlásit příměří na sociálních sítích. A udělali jsme tomu druhému reklamu. Přesně. Já pracoval bez přestání na reklamě na Laughing Man, Hughovu firmu s kávou. A on určitě taky nepřetržitě pracoval na reklamě na gin Aviation. - Tak já první. Pusťte to. - Nemůžu se dočkat. Může být šálek kávy superhrdinou? Protože kávová zrna Laughing Man se rodí se superschopností.

Jasně, je to nejchutnější káva na trhu. Probudí vaše smysly neuvěřitelnou chutí. Ale také pomáhá komunitám po celém světě, a to pomocí ubytování a stipendií. Kdo by tak mohl stát za tak hueroickou společností? Správně, můj přítel, Hugh Jackman. Milující a laskavý muž, který vytvořil... Laughing Man.

Ať se počítá každý šálek. Páni. - To bylo fakt profesionální. - Dík. Vyšla na milion dolarů. - Fakt? - Jo. Páni. Já ještě nejsem připraven ukázat tu svou. Dáme si chvilku pauzu, ještě není dodělaná. Žádná pauza, prostě to pusťte. Těším se na ni. Pusťte to. Ryan Reynolds je totální ***.

Ale ten gin je celkem dobrý. Musím ho někdy ochutnat. Promiň, myslel jsem, že to příměří není skutečné. Pozdravuj Blake a děti.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Well, Reynolds dostal tímto daleko větší reklamu než Jackaman. :D Tu kávu si nepamatuju ale Gin jo :D

193

Odpovědět

A kdy bude příměří Jackman a Carrey? :D

31

Odpovědět

Bozi xD

41

Odpovědět

Hurá jdem koukat na reklamy a proč jsou tak dobré? Ty chlápci jsou populární ......joooooo.......sarkasmus ...... ale jinak dík za překlad

436

Odpovědět

To je správný marketing

551

Odpovědět

trvalo to riadne dlho ale konečne je vidieť že aj hugh jackman starne

2113