Reklama na gin Aviation s Ryanem Reynoldsem

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:361
Počet zobrazení:21 044

Ryan Reynolds se v poslední době těší velké slávě, především díky roli Deadpoola. Věděli jste ale, že je také vlastníkem jedné značky amerického ginu? A že na tento gin vytvořil poměrně vtipnou reklamu?

Přepis titulků

Lidé za mnou často chodí a říkají: "Proč je gin Aviation tak výborný?" Většinou před nimi utíkám. Lidé, co nejsou celebrity, mě děsí. Ale zde... je odpověď. Začíná to každý den ve 4 ráno. Zaměstnanci destilérky ginu Aviation zdraví nadcházející den. A to čtyřmi hodinami tichého rozjímání. Pak rychle dojedou do sadu.

Citrusy rosíme pouze slzami majitele Aviation, mě, Ryana Reynoldse. Všechny naše rostliny jsou humánně uříznuty, nepěstujeme je v klecích a krmíme je obilím. Důvod, proč někteří lidé gin nepijí, je silná chuť jalovce. A tak poté, co se každé jednotlivé bobulce omluvíme... z nich vymlátíme duši. Vznikne tak jemnější a vytříbenější chuť.

Abychom tuto božskou chuť zajistili, je každá lahev Aviation vysvěcena pastorem Unitarian Church of Fresno z Kalifornie. A pak, než opustí domov, jí Sarah McLachlan zpívá svou léčivou hudbu. Prý že to přeháníme. Ale až zase navštívíte svého barmana a objednáte si lahodné Aviation martini... Tak to přežene kdo, kreténe?

Aviation. Americký originál. Nyní v rukou Kanaďana.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak snad udělají taky nějaké limitované edice jako Žufánek :) https://www.moneyo.cz/omfg-gin-zufanek/

01

Odpovědět

Aviation Gin 0,7 l Gin destilovaný v Americe, přináší styl holandského ginu. Destiluje se z žita a přináší tóny jalovce, levandule, anýzu a pomerančové kůry. 759 Kč s DPH

70

Odpovědět

dobra cena, na slovensku 33€

00

Odpovědět

+skavento radsej koniferku za.. neviem kolko

30

Odpovědět

Určitě zajímavá cena i složení. Flaška krásná, odpovídá svému jménu.

21

Odpovědět

Americký originál ... v rukou kanaďana :D

412

Odpovědět

ano, je to tam vo videu, gratulujem

1420

Odpovědět

Určitě kecá, musím si zjistit jestli mluví pravdu o tom pastorovi. Nehodlám chlastat nic co není posvěceno nějakou církví.

144