Vasektomie Ryana Reynoldse

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:5 619

Den otců je už sice pár dní za námi, ale dobré otce bychom neměli oslavovat jenom jeden v roce. Inspirujte se Ryanem Reynoldsem a oslavte své otcovství třeba vasektomií!

Spot vznikl jako reklama na Aviation American Gin, který Reynolds od roku 2018 vlastní. Na VideaČesky se už objevilo vícero Reynoldsových originálních reklam, třeba ta na Mint Mobile nebo opět na gin Aviation.

Přepis titulků

Je Den otců. Ale pokud dovolíte, oslavíme to matičkou všech koktejlů. Vasektomií. Ukážu vám, jak na to. Nejdřív… naplňte velkou sklenici ledem. Stejně jako naše děti naplňují naše životy radostí. Poté přidejte 30 ml brusinkového džusu.

Sladkého. Jako jsou jejich droboučké úsměvy. Poté přidejte 90 ml toniku. Tak nabuzeného… Poté přidejte 90 ml toniku. Tak nabuzeného, jako se cítím každý den po dlouhé prospané noci. Nyní přidejte kapku citronové šťávy. Čerstvé, pokud máte pár minut na vymačkání, nebo kupované, pokud děti dneska trochu zlobily, ty rošťáci.

Nakonec přidáme 45 ml ginu Aviation, nejoceňovanějšího ginu na světě za nejoceňovanější práci na světě. Otcovství. PROSÍME, PIJTE ZODPOVĚDNĚ Nakonec přidáme 45 ml ginu Aviation. Zamíchejte. A poté ozdobíme kouskem slunečního svitu.

Tohle je osvěžující jako otcovství. Nazval jsem to vasektomií ku*va bezdůvodně. Šťastný Den otců. Lidi to uvidí a pomyslí si: Byl vůbec někdy venku? Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já fakt ne.

00

Odpovědět

Žeru jeho smysl pro humor :D

112