Jak dostat nezvané hosty z domu s Ryanem Reynoldsem

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:149
Počet zobrazení:9 005

Svátky jsou ideální čas na potkání se s rodinou i přáteli. Co když ale návštěva neví, kdy odejít?

Přepis titulků

Vánoce jsou zase tady a s nimi i čas na setkání s přáteli a rodinou. Byl to super večer, ale už se připozdívá a vaši hosté prostě ne a ne odejít. A tehdy si uvědomíte, že jmelí není jedlý. Ten byl dobrej, Jimbo! Zkoušeli jste všechny možné náznaky jako upozornění na čas. Věřili byste tomu, že už je jedenáct?

Já nikam nespěchám. Přehrávané zívání PŘEHRÁVÁNÉ ZÍVÁNÍ To netuším. PŘEHRÁVÁNÉ ZÍVÁNÍ Dokonce jste se zvedli a pronesli: "No, už bych asi měl jít, když už je tak pozdě. Počkat, já tu vlastně bydlím.

Nejsem ten, kdo by měl odejít." No, už bych asi měl jít, když už je tak pozdě. Počkat, já tu vlastně bydlím. Nejsem ten, kdo by měl odejít. Někdo to tu přehnal s alkoholem. - Sedni si, kapitáne. - Sednu si. Když nic z toho nefunguje, je čas na nejnovější vůni svíčky z Yankee vánoční kolekce. Představujeme svíčku nazvanou Vypadněte ku*va z mého domu.

Tato nevábná nová vůně dá vašim hostům znát, že už je ku*va čas vypadnout z vašeho domu. Stačí zapálit svíčku a během pár minut budou nezvaní hosti hudbou minulosti. Panebože. Co to tady smrdí? Myslíš vánočního ducha? Ne, smrdí to jako odpadky, jako by někdo ohříval odpadky v mikrovlnce.

Omlouvám se. Zrovna jsem si vzpomněla, že ještě něco mám. Můj pes má baletní recitál. - Byla to sranda. Musíme to zopáknout. - Dobře. Nyní dostupné v několika vůních včetně Starých krevet, Zpocených kroksů, Horké brokolice v zavíracím sáčku, Prdů smrdících jako zkažená vejce a New Jersey.

Kterákoliv z nich zajistí vašim hostům bolehlav a přemítání: „Použil jsem deodorant?“ Myslím, že už půjdu. Ne, vždyť jsi zrovna přišel. Před sedmi hodinama. Zůstaň. Jen si zaběhnu do nemocnice. Jak chceš.

Jo, fajn. Rozptylte se. Rozptylte se. Dejte o těchto Vánocích vašim hostům vědět, že už je ku*va čas odejít. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já to vždycky chápal jako New York vs New Jersey. NY metropole a NJ otloukánek ve stínu NY. Něco jako Praha vs Brno. USA vs Kanada. Česko vs Slovensko.

02

Odpovědět

Jimmy v tom svetru hrozne vypada jako Ted Mosby po 10 letech :D

150