Neil Patrick Harris a Hugh Jackman na cenách Tony 2011

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 455
Počet zobrazení:18 275

Z letošního předávání cen Tony jsme tu už měli úvodní vystoupení moderátora večera Neila Patricka Harrise. Ovšem to nebyla zdaleka jediná zajímavá pasáž, kterou organizátoři připravili. Velice se povedl duet Neila a Hugha "Wolverine" Jackmana, který v minulosti sám moderoval Tony i Oscary, a tak se v písničce spolu dohadují o tom, kdo z nich je lepší moderátor.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Vítejte zpátky u předávání cen Tony. A teď prosím přivítejte talentovaného herce a v minulosti jednou i moderátora tohoto předávání, Hugha Jackmana. Počkej, Neile. Toto byl Neil Patrick Harrison, dámy a pánové. - Je to Harris. - Jasně. A poslouchej, ty sitcomy ti jdou vážně skvěle.

To je hezké slyšet od někoho, kdo točí filmy. Hraju i v divadle. A mimochodem k tvému úvodu, moderoval jsem toto předávání třikrát. Jen taková maličkost. Už jsem tohle předávání také moderoval - a získal jsem za to Emmy. - To já taky. Jo. Moderoval jsem Emmy. Televizní.

Jasně. A moderoval jsi předávání Oscarů. Ne promiň, to jsem byl já. Pardon. Ty žárlíš, protože oslovili mě a ne tebe. - Nežárlím. - Ale jo. Ne, soustředím se jen na velká divadla. - Narážka na divadlo Beacon. - Trošku. Říkáš, že jsi lepší moderátor než já? Mohu být upřímný?

- Jasně. - Snažím se říct, že každé předávání, které uvádíš ty, zvládnu lépe. Zvládnu uvádět jakékoliv předávání lépe než ty. - Nezvládneš. - Ano, zvládnu. - Nezvládneš. - Ano, zvládnu. - Nezvládneš. - Ano, zvládnu, ano, zvládnu! Zůstaň u "Jak jsem poznal vaši matku." Já zvládnu to ostatní.

Zůstaň u svých sitcomů, zůstaň u svých situačních komedií. Ne, Hugh Jackmane, ne! Takhle by ses neměl chovat. Jsi přece moderátor, nebo to aspoň tvrdíš. Neměl by ses takhle chovat. Rozesměj je! Rozesměj je. Viva Laughlin je nerozesmálo. Každý tanec, co umíš, zatancuji lépe.

Zatancuji jakýkoliv tanec lépe než ty. - Nezatancuješ. - Ano, zatancuji. - Nezatancuješ. - Ano, zatancuji. - Nezatancuješ. - Ano, zatancuji, ano, zatancuji. Slyšel jsi Waltz? Ano, slyšel jsem Waltz. Neříkej mi, abych nemoderoval. Já prostě musím. Bar micva nebo gala, jsem to já, ne ty.

Nepřinášej oblak deště na mé představení. Ale víš, co dělat během přestávek? - Mí scénáristi ano. - Jak zajistit sledovanost? - Samo. - Jak nepřetáhnout s časem? - No tak. - Jak získat lepší dárkové koše? Co to... - Ty víš, jak získat lepší dárkové koše? - Ano. Super!

- Drž se mě, chlapče. - Hugh Jackmane, jsi úžasný! - Jsi nejlepší. - Jo. Jsi poník moderátor. Jsi nejlepší! Vyhrál jsi cenu Tony. Jsi jako z Fantomova útěku. Pacinova bouchačka. Nerozbalené kapky proti kašli.

Kámo, kámo, já nejsem nic a ty jsi nejlepší. Jsme opravdu dobří, budete se cítit dobře. Chceme, aby to tady létalo. Tak nás nechte vás pobavit a my si užijeme opravdu skvělý večer. Ano, pane. A my si užijeme opravdu skvělý večer. Panebože, to jsme si zacvičili. To byla fuška.

Už vím, proč máš takové břišní svaly. Zpátky k moderování. - Prosím přivítejte... - Prosím přivítejte... - Promiň. - To je moje práce, já jsem moderátor. Přivítejte prosím herečku, která se vrací z... Co? - Tak to udělej ty. - Díky moc. Přivítejte herečku, která se tento měsíc vrací na Brodway v Addamsově rodině.

Jedinečná Brooke Shields.

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jedno lepší číslo, než druhé !! A Hugh je neskutečnej fešák !!

230

Odpovědět

Absolutně je žeru! :D

240

Odpovědět

Mohli byste prosím přeložit http://www.youtube.com/watch?v=K6wtXYgSJQA ? :) Díky moc

191

Odpovědět

Mohli byste prosím přeložit tohle http://www.youtube.com/watch?v=t-mOMF6MwmM&feature=related ?

191

Odpovědět

Lineral to vystihl. Je fakt, že se někteří snaží naskočit na tu "vtipnou" vlnu při předávání cen, nebo uvádění show, např. Česko-Slovensko má talent, ale nemůžu se zbavit pocitu, že je to umělé. Ale co si vyčítat, češi nebudou nikdy na prvních příčkách v zábavném průmyslu, jsme malá země, alespoň se máme na co vymluvit :D

200

Odpovědět

Oni dva - to je prostě výborná kombinace! :-)

200

Odpovědět

možné také k přeložení
http://www.youtube.com/watch?v=EPMZKha6HeE&feature=related
:)...moc díky za super videa a překlady ;-)

182

Odpovědět

Viete čo by ste mohli preložiť? http://www.youtube.com/watch?v=rnz24Z7ukro
to by bolo super :-P by ma zaujímalo na čom sa tak rehocú :) :-)

180

Odpovědět

Ja ťa za tieto preložené videá totálne milujem !!

200

Odpovědět

ON je prostě nejlepší :) moooc povedený

180

Odpovědět

prelozte ten finalni rap please, sem si 100% jisty ze by sledovanost mel a rozumet mu jen z poslechu je pro nas norm. lidi hodne obtizne

180

Odpovědět

Proč jen si připadám vždycky po takových videích jako že u nás nemůže nikdy nic takového vzniknout..? :D Scénáristi na předávání cen? V Česku? Haaahahahh...

200

Odpovědět

Je smutný, že u náš něco takovýho nemůže vzniknout. Oproti tomuhle a vlastně oproti všemu ostanímu jsou česká předávání cen a podobné záležitosti absolutní kulturní odpad.

200

Odpovědět

pecka..:D

180

Odpovědět

Tak jsem si pokusil predstavit, ze by podobnou scenku udelal Leos Mares treba s Martinem Dejdarem...:D a nevyslo to....nedovedu si predstavit nikoho z ceskych moderatoru, ktery by dokazal udelat podobnou show...tohle je proste SUPER!!

190

Další