Emmy 2009: Neil Patrick Harris v akci

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:732
Počet zobrazení:10 329

Stejně jako Hugh Jackman na Oscarech 2009 i zde, na rozdávání cen Emmy 2009, zazpívá Neil Patrick Harris známý především jako Barney Stinson z How I Met Your Mother (Jak jsem potkal vaši matku).

Přepis titulků

Vyhlášení cen Emmy Prosím, přivítejte moderátora večera, pana Neila Patricka Harrise! Odložte dálkový ovladač, protože o tuhle písničku,co jsem napsal, byste neměli přijít. Odložte dálkový ovladač. Každý zvuk z jeho útrob by se určitě nelíbil vaší kabelovce.

Přestaň vytáčet spojení! Jo, už je to nějaká doba co vytáčený připojení frčelo, ale ty víš, jak to myslím prostě se nepřipojuj online, protože tahle fajnová čmouha potřebuje HD obraz!

Vypni si ten telefon, protože se s tebou chci sám, podělit o ty poklady co mám. Neotvírej ledničku!No panejo! Radši s tím svým pozadímněco udělej. Nepřepínej! Copak nejsi zvědav, jaká hvězda dostane hlas Emmy?

Nechoď na záchod a cokoliv uděláš, hlavně odlož ovladač. Všechny hvězdy jsou tady... Tina Fey! To byl rok! Sarah Paninová neudělala nic špatnýho. Díky bohu že "Kozy Tube" se rýmuje s “Tony Shalhoub” jinak by nemohl být v týhle písničce.

Vidím tady spoustu legend jako paní McLaine a Barrymore! Všichni vypadají tak skvělea úžasně, ale stejně jako v "Superstar" nevidím Paulu Abdul. Přímo z "Mad Men"táhle sedí Joan a z křivek jejího těla by i slepej chlap řekl: "Sakra!"

Mohla by i gaye přesvědčit,že je na ženský Počkat, no nic,támhle je Jon Hamm. A i když se to nezdá, jsem také nominován. Pokusím se nemítškodolibou radost. Ale je to jenom výmysl, který rozhodně zvýší moji cenu.

Vím, že doma máte A&E, ABC, Starz and Biography ,NBC,BET, Fox a Discovery IFC, Spike TV, C-SPAN and TNTAMC, History, Disney a QVC CBS, PBS, TBS a myslím že i CNN, TBN, Showtime a Oxygen no prostě cokoliv chcete! Můžete se na to podívat později? Jo, vy brambory tam doma, nedovolte svým prstůmnic ovládat...

Dneska dávají Emmy, Tak odložte ten ovladač! překlad: Ajvngouwww.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak ty stanice zabil :D wow !! respekt ! :)

240

Odpovědět

Neil je prostě Pán :D skvěle zazpívaný :)

210

Odpovědět

úžasný !!! Měl bych dotaz-jestli by se daly titulky dát sem na stažení...resp. když už jedno video zde bylo z youtube smazano,muzou asi i ty ostatni...a rad bych jej mel zalohovany. díky za jakoukoliv odpoved z vedeni :)

190

Odpovědět

Jiří: No jo člověče, toho bych si nevšiml :D.

181

Odpovědět

misacik777: proč myslíš, že je ho škoda ? já myslím, že je to tak jak má být, že nikdy nebude chodit s nějakou nánou, který de jen o to se svézt na jeho slávě ;) takže jestli mu to s Davidem klape tak je to tak dobře ;)

200

Odpovědět

Nemohli by jste prosím přeložit ještě tohle http://www.youtube.com/watch?v=zkSpdvmXwDo&feature=player_embedded#at=226

180

Odpovědět

3:09 je Sheldon :D

182

Odpovědět

preco su vsetci fajnovy chlapi teply??? :D jooojha, skoda ho :D

181

Odpovědět

Je teplej, ale to nic nemění na tom že je to borec :)

181

Odpovědět

niekto mi to vyjasnite..on je gay alebo hetero? teraz ale myslim v realnom zivote :D

181

Odpovědět

je skvělej prostě :)

180

Odpovědět

super video!! nevíte jestli jsou na netu bloopery z HIMYM s titulkama?

180

Odpovědět

nej video na celém webu..

180

Odpovědět

Ohh YES... You know... Patrick is so AWSOME!!!

180

Odpovědět

Rozhodně nejvíc Hetero Gay všech dob.

180

Další