Neil Patrick Harris - úvodní číslo cen Tony 2011

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 345
Počet zobrazení:23 877

Neil Patrick Harris, herec, kterého většina lidí v našich končinách zná především jako Barneyho ze seriálu How I Met Your Mother, je také výborným moderátorem a zpěvákem. Nevěříte? Tak se podívejte na jeho úžasné vystoupení na letošním předávání divadelních cen Tony, kde působil jako průvodce večerem a pochopíte, že do divadla už dnes mohou bez obav zavítat úplně všichni.

Přepis titulků

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Dobrý večer. Jsem Neil Patrick Harris, bývalý lamač srdcí. Je mi ctí, že mohu opět moderovat 65. předávání cen Tony a rád bych tu předal důležité poselství za všechny, kterým na této naší komunitě záleží. Pokud jste byli na představení, tak už jistě víte, jak kouzelné může divadlo být.

Je to dvouhodinová, živá a předražená verze Glee bez playbacku. Tuto zprávu posílám vám ostatním, kteří jste nikdy v divadle nebyli. Broadway je nyní přístupná všem. Divadlo už není jen pro gaye. Myslíte si, že sem nepatříte? Divadlo už není jen pro kluky, kteří jsou na kluky. Voláme všechny samce, jste zváni do divadla. Divadlo už není jen pro gaye.

Kouzlo Broadwaye vábí i heterosexuály, páry, které oddají ve všech 50 státech. Vážení heterosexuálové, pojďte se s námi seznámit. Divadlo už není jen pro gaye. Je pro uhlazené, vzorné křesťany, kteří znají všechny písně z Pomády. Je pro přemýšlivé podnikatele, kteří se chtějí zbavit stresu. Tak zahoďte Playboy, vezměte do ruky divadelní program a bude z vás chlap! Objevíte spoustu nových věcí i s milencem opačného pohlaví.

Už to není jen pro gaye, pro gaye a židy a pro příbuzné z vesnice, které chcete zabavit, a pro zahořklé brblaly, kteří píší recenze, a pro zahraniční turisty a zájezdy důchodců a boháče z předměstí a liberální intelektuály, což jsou beztak výhradně židé nebo homosexuálové. Co jsem to vlastně chtěl říci? Jistě, divadlo už není jen pro gaye. Už chápete, o čem mluvím?

Děkuji. Páni! Cítíte tu ten testosteron? Vidíte? Je tu plno heterosexuálů. Angelo Lansbury, jste překrásná. Tyhle jsou pravé? Stephen Colbert, na ženské každým coulem. Chcete něco dodat? Divadlo mě baví, mám ho rád celý svůj život. Užívám si ho se svou manželkou, což je žena. Hezké.

To my všichni, že? Podívejte. James Earl Jones, také heterosexuál. Vanessa Redgrave také. A Joe Mantello... díky, že jste přišel. Je tu i Christie Brinkley. Páni, Brooke Shields, jste supersexy! Díky vám jsem si 23 let myslel, že jsem na holky. Řeknete nám něco? Když stojím na jevišti, kolem jsou muži, kteří... Zkusím to znovu. - Pět, šest, sedm, osm. - Když stojím na jevišti, kolem jsou...

Už nevím, jak to bylo! Kolem... jsou... Když stojím na jevišti, kolem je spousta mužů, co mě hltají očima. Jeden mi dokonce poslal fotku svého rozkroku. Tak to stálo za to. Vidíte? Čistá improvizace. Vám je také posílají? Jak se daří? Vidíte? Na Broadwayi se budete cítit jako doma. To je ale heterosexuálů! Al Pacino.

Vy jste na tohle číslo moc slavný. Podívejme, kdo tu je. Bobby Cannavale. Vítejte. Co nám řeknete vy? Pět, šest, sedm, osm. Broadway se mě dotkla tam, kde se mě ještě nikdo nedotkl. Proto ji tak za***** moc miluju! Pěkně řečeno, pane. No není to žůžo? Tedy... no není to bomba? Uvidíte tu mormony, kabaretiérky, námořníky, tančící kluky i jeptišky.

A také pavouka, který bojuje s enormním překročením rozpočtu. Takže lidé ze všech států, velká broadwayská duha už na vás čeká! Přijďte se nechat inspirovat, sodomie se po vás nevyžaduje. Divadlo už není jen pro gaye, srdečně zveme i vás, bisexuály. Broadway už není jen pro gaye!

Komentáře (129)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Odpovědět

Pardon špatná stránka

10

Odpovědět

Tohle prostě nemá chybu! Je to machr :)

260

Odpovědět

to awesome tam nie je spomenute kvoli himym ale navazuje na predosle fabulous, co asi castejsie pouzivaju gayovia. vdaka za preklad

220

Odpovědět

sirjohn: Díky, opraveno.

180

Odpovědět

Také děkuji :)

180

Odpovědět

napsal jsem zadost o prelozeni, ve ktere jsem pozadal o pridani funkcniho linku - ktery jsem tu uz daval (jenda - http://www.youtube.com/watch?v=-6S5caRGpK4&feature=related ) . Po mesici a nic. Napisi primo autorovi, pokud to jde.

180

Odpovědět

Stále nefunkční.

180

Odpovědět

Nefunguje!!!! :/

180

Odpovědět

skoda ze to nejde

180

Odpovědět

ano, víme že nefunguje...proto jsem také(o 3 příspěvky níže) přidal odkaz na youtube s tímto - FUNKČNÍM videem..stačí to sem jen dát na již vytvořené titulky od videacesky.cz (best super webu!! ) ;) ..prosím o přidání

180

Odpovědět

NEFUNGUJE .. bohužel :(

180

Odpovědět

NEFUNGUJE

180

Odpovědět

Škoda že to nejde :/ je to jedno z nejlepších úvodních čísel :) ♥Neil

180

Odpovědět

našel jsem to !!!!
stačí jen přidat ;)
http://www.youtube.com/watch?v=-6S5caRGpK4&feature=related

180

Odpovědět

Moc prosím o opravu, je li možné ..má li to někdo a může sem dát .. :( ;)

180

Odpovědět

prosim opravte to ..

180

Další