Dr. Horrible ovládnul televizi

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:463
Počet zobrazení:8 729

I tentokrát zůstanu u webových seriálů a to konkrétně u počinu Dr. Horrible's Sing-Along Blog (Pěvecký blog Doktora Hrůzného). Konkrétně tato scéna odkazující na samotný seriál byla natočena speciálně pro předávání cen Emmy, kde Neil Patrick Harris působil jako moderátor. Pro ty, co neznají Dr. Horrible's Sing-Along Blog, jedná se o 3 dílný webový seriálový muzikál, jehož autorem je hlavně Joss Whedon. V hlavních rolích v něm můžete vidět Neila Patricka Harrise (How I Met Your Mother), Nathana Filliona (Firefly, Castle), Feliciu Day (The Guild) a Simona Helberga (The Big Bang Theory).

Přepis titulků

Závada není na vašem přijímači, Ameriko. Vaše takzvané Emmy jsou nynípod kontrolou Doktora Hrůzného. Přesně tak. Z Pěveckého blogu Doktora Hrůzného. Nejstrašlivějšího, muzikálového blogu téměř všech dob. Naboural jsem se do vašeho vysílání, abych vám řekl, že televize je mrtvá.

Přesně tak, povaleči. Už žádná "společenská zábava". Už žádné sebevychvalující předávání cen s moderátory,kteří jsou jak sexy tak bystří. Budoucností domácí zábavy je internet! Proč něco sledovat takhle,když to můžete vidět… takhle. Je to lepší, že?

Protože vady nejsou tak očividné a… Co je však důležitější,už nejsme otroky reklam. Na internetu můžete sledovatsvé seriály bez jakýchkoliv přer… ...ušení. Takže myslím, že můžeme s jis…. ...totou říct, že doba televize je u konce. Vlastně. Internet je…

Dost zpívání,tohle nejsou ceny Tony. - Kapitáne Kladivo!- Neboj se, Ameriko. Mám tenhleten internet pod kontrolou. A říkám vám, jsou to jen kecy. Televize s námi zůstane. Ale internet… Miluju televizi. Víte, co na televizi miluju nejvíc?

Kriminálku Miami. Ty další dva jsou už na mě trochu moc. Lidé budou vždy potřebovat velkou,lesklou, nablýskanou, lesklou zábavu. A Hollywood nám to poskytne. Stejně jako Osmanská říše,hudební průmysl a já, tu bude ještě dlouho. Muzikáloví superpadouši,kočky hrající na piáno už jsou minulost. Až na tu kočku, ta je úžasná.

Shodou okolností, můj pěvecký blog vyhrál jednu z vašich cenných malých Emmy. Vyhrál? Jseš si jistý? Ne, nejsem si jistý. Tohle bylo předtočené. Je to pocta být nominovaní. Na tom nezáleží.

Dokud mám kontrolu nad Emmy, rozhoduji o tom,kdo vyhraje a kdo prohraje. Proč na mě bliká ten obrázek baterky? Co?Ne, ne, ne. Ne, to nemůže být…Zapojil jsem to. Myslíš tohle? Počkejte, počkejte. Vteřinku.

Neeeeee!!!! Překlad: ZoidyKorekce: scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ajaj! :o

190

Odpovědět

ak som to spravne pochopila tak predtym nez dr. horrible prerusil emmy isli prave vysvetlovat prvykrat v historii akym sposobom o cenach rozhoduju :D

180

Odpovědět

Úžasnýýý, díky za preklad :-)

180

Odpovědět

Dokonalý... Podle mě by to dabing jen zkazil. Úžasný film a super písně !

180

Odpovědět


Odpovědět

Seth: ten návrh už tu byl, nějak jsme se shodli, že je to celkem zbytečný vzheledem k tomu, že už to přeložený je

200

Odpovědět

parádička :) jen bych se chtěla zeptat, jesi nemáte v úmyslu přeložit celý dr. horrible's sing-along blog?

180

Odpovědět

Nice...nebylo by spatne sem treba dat cele vyhlasovani Emmy..=), nebo zlateho globu a oskara..=)

180

Odpovědět

Moc dobrý :)....my chceme víc!my chceme víc!:) 10/10

180

Odpovědět

No k tomu jménu, on už je tak trochu zažitý překlad Doktor Hrůzný, tak jsem se držel tradice :). Ale název jsem nechal aspoň klasiku :)

180

Odpovědět

to video nejede

184

Odpovědět

to jméno si překládat nemusel :)

180

Odpovědět

skvělý:)

180