Vlkodlaci

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:374
Počet zobrazení:9 133

Společenská hra Ultimate Werewolf vychází ze známé hry městečko Palermo - jeden z hráčů se ujme role vypravěče a ostatní si náhodně vyberou postavy, které budou představovat. Poté se snaží ostatní přesvědčit, že nejsou těmi, co si ostatní myslí. Namísto mafiánů na sicilském ostrově ovšem decimují obyvatelstvo jedné středověké vesnice vlkodlaci, upíři a další nepřirozená stvoření. V dílně Geek & Sundry na toto téma vznikl krátký film o umění blafování. Věštkyně je brutálně zavražděna, podaří se obyvatelům městečka zjistit, kdo je vlkodlak?

Přepis titulků

GEEK & SUNDRY UVÁDÍ Bože, zrovna věštkyně. Bez ní ty vlkodlaky jen tak nezastavíme. Podívejte, víme, že někdo z nás je vlkodlak. Musíme si dávat pozor. - Nahlaste jakékoliv podezřelé chování... - Je to Harvey, Harvey je vlkodlak. - Co? - Počkejte. Harvey je vlkodlak? Ne. Ne... já, já... nejsem vlkodlak. - Určitě je vlkodlak. - Nedělejme ukvapené závěry. Lidi, podívejte se, vždyť mu z pusy kape krev.

No ovšem. To můžu vysvětlit. Než jste přišli, našel jsem tu věštkyni, tak jsem se sehnul, abych zjistil, jestli je v pořádku. A tak nějak jsem uklouzl a upadl a na obličej se mi dostala její krev. - I do pusy a pod nehty. - To dává smysl. - Ne, nedává. No tak, Jane. To je přece neškodný Harvey. Harvey je nelepší. Umí tamten taneček. Zatancuj nám, Harvey. Harvey, ty jsi zlatíčko.

Podívejte, začala psát jméno vraha vlastní krví. Kdo je Harv? Počkej, co? Začala psát Harvey, ale umřela, než to stihla dopsat. Já nevím, to se mi nezdá. Třeba se snažila napsat Harvarti, milovala přece sýr. Tak se přece nepíše... No tak, lidi. Nebuďte tak zabednění. Ty jsi celá hrr to hodit tady na chudáka Harveyho. - Možná proto, že jsi vlkodlak ty.

- Jane je vlkodlak? - Luisi, vždyť jsem s tebou v noci hlídala. - To je pravda, byli jsme pořád spolu. Tak koho oběsíme? Jane, Harveyho nebo toho Harva? - Harveyho ne! - Mám nápad. Co kdybychom dneska nikoho nepověsili? Jane, o tom už jsme přece mluvili. To prostě nejde. Jen mě vyslechněte. Včera jsme si byli jistí, že je vlkodlak Marta. Tak jsme ji zabili, i když evidentně vlkodlak nebyla. Ale to bylo přece naprosto logický. Kdo má tolik koček a není vrah? - Mohla si za to sama.

- Ne, nemohla. A co Jonson, o den dřív? - Chytili jsme ho s rukama od krve... - V masně, kde pracuje jako městský řezník. Jane, ty nás teď docela odsuzuješ. Fajn, fajn. Víte co? Uděláme to po vašem. Náhodně někoho obviníme. Tak třeba... - Bill má nový klobouk, takže musí být vlkodlak. - Bill je vlkodlak? - Jak jsi mohl? - Zlato, ne... - Já to věděl. Kdo by si koupil novou čepici, když nemá co skrývat! Jen jsem se snažila dokázat...

- Kdo je pro oběšení Billa? - Pro. - Kdo je proti? - Já. Většina je pro. - Páni. Jsi fakt dobrá. - Musela jsem to nějak zachránit. - Ježiši, nemohl ses aspoň trochu umýt? - To ta touha po krvi... jsem pak roztržitý. Nejdřív jsem si myslel, že se je snažíš poštvat proti mně. Že chceš celé město pro sebe nebo tak. A pak jsem si uvědomil, že používáš reverzní psychologii. Reverzní psychologii?

Jasně, trefils to. - Takže koho dneska zabijeme? - Nevím. Nazdar, lidi. Pardon, zapomněla jsem si vidle. Nic neobvyklého jsem neviděla ani neslyšela. Podívejte se na nás. Tři nevinní venkovani se mají čemu zasmát. Teď půdu... a uvidíme se ráno. Snad. Takže jak jsem říkal, koho dnes večer zabijeme? Vážně?

VLKODLACI Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje a nejde

10

Odpovědět

nefunguje

10

Odpovědět

nejde :/

10

Odpovědět

Tak tohle si musím někdy zahrát! Ještě že se znám s tolika fantazákama.
Městečko Palermo je sice fajn, ale tohle má taky něco do sebe.

20

Odpovědět

KURVA DOPRDELE, PŘI TOM JEKOTU JSEM MUSEL VZBUDIT CELEJ BARÁK

420

Odpovědět

Jaktože ta věštkyně nevěděla, že ji chce zabít vlkodlak?

361

Odpovědět

Třeba uměla věštit jen jednu minutu dopředu :-D

71

Odpovědět

pretože to bola na hovno veštkyne

20

Odpovědět

Městečko Palermo bylo super, ta manipulace s ostatními, abych je jednoho po druhém vyřadil...:D

122

Odpovědět

Typičtí Babišovo voliči :)

432

Odpovědět

Typickej debil, kterej do všeho tahá politiku ;)

650

Odpovědět

+Maerlyn0Taky ses nechal koupit za koblihu a teď si připadáš jako debil ?

716

Odpovědět

Tady nejsi na novinkách, ty šuline.

121

Odpovědět

Ta vlkodlačí holka je ta plachá co chodila s Rajeshem z Big bang theory ne ?

491

Odpovědět

A také chodila s Tedem ve Scrubs :).

270

Odpovědět

Ty vole, tá ženská má ale obrovské oči. Hneď som vedel, že s ňou niečo nie je v poriadku :-D

542

Odpovědět

Tak to bolo úplne očividné, kto má tak veľké oči a nieje vrah? Naviac dám ruku do ohňa za to, že ten jej klobúčik je nový.

150

Odpovědět

Markiplier :D

211

Odpovědět

Kate Micucci je tak nedoceněná herečka a komička...xD

482

Odpovědět

u mě teda vede Felicia Day :-D

333

Odpovědět

+kastonTo u mě taky, ale to píšu všude furt jak je Felicia super, takže jednou upozorním i na Katy:D

71

Odpovědět

Jó Palermo... ten pocit bezmoci si pamatuju :D

800

Odpovědět

Odpovědět

To jméno se mi líbí :)

22

Odpovědět

+Salemhttp://youtu.be/nw8A9FVAzPw Super hra, akorát hodně návyková, takže nedoporučuji :D

12

Odpovědět

+Salemjá to hlavně myslel kvůli mému niku

11

Odpovědět

+SalemTo je snad zřejmé na to abys to musel vysvětlovat, ne?

00

Odpovědět

Je treba urobiť, čo sa musí urobiť, tá hra sa mi páči.

132
Další