Revolving DoorThe Guild (S05E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:335
Počet zobrazení:6 916

Webseriál The Guild je opět tady s novou epizodou s názvem Revolving Door. Po "šokujícím" cliffhangeru v předchozí epizodě se dozvíme, co se odehrálo mezi Codex a Tink. Codex se stále snaží zachránit jejich hru a Vork s Bladezzem jsou zavaleni svým úspěchem v byznysu celebrit. A jako bonus se dočkáte jedné překvapivé guest star, kterou není nikdo jiný než Nathan Fillion, v komunitě velice populární herec známý například z perfektního webseriálu Dr. Horrible’s Sing-Along Blog a seriálů Firefly, Castle, Drive a dalších. Nathana jste u nás mohli nedávno vidět v tomto videu, kde varuje před problematikou zapařených zadků při hraní počítačových her. Další díl uvidíte zase příští čtvrtek v 17:00.

Přepis titulků

Co se sakra včera večer dělo? Moje oči jsou super oteklé, pravděpodobně z té kombinace pití a breku. Matně si pamatuju obličej Tink... takhle blízko. Perfektně hladká pokožka. A pak jsem asi... To nemůže být pravda. Jsem tak zmatená.

Aspoň mi tenhle výlet dal trochu nadhledu, ale ne ten správný druh. Netuším, jak řídit svůj život. Neustále chci věci, které mi neprospívají, jako Fawkes a Zaboo a... hra... Proč jsem tak... mimo? Proč nemůžu být normální? A proč jsou sestry Tink bělošky? Co to má bejt?

The Guild - 5x06 - Revolving Door - Prosím. - Děkuji. - Nemáte zač. Ano? Panebože, pohromadě vypadáte tak úžasně. Dáme si čaj s přáteli. Povšimněte si lana, právě pijeme čaj. Vraťte se prosím později. Tink a já jsme tu včera nechaly naše trička.

Vzpomínám si, Geralde? - Ano, Alino? - Buď tak hodný a přines to zboží pod kredencem. Dala jsem je do karantény, protože výběr syntetické tkaniny byl naprosto otřesný. To je pravda. Popravdě, přišla bych tak jako tak. Myslím si, že váš stánek je ten nejlepší. Jak se můžu přidat do klubu?

Řekla klub, že ano? - Troufalé. - My nejsme klub, drahá. Jsme nadšenci žánru steampunku. Ať je to cokoliv, chci být členem. Steampunk není nějaký vrtoch, děvče. - Je to způsob života. - Je to závazek svému šatníku. Já vím, co je to závazek. Koupím cokoliv. Můj manžel nikdy nevidí výpisy z kreditky.

Nechávám děti, aby je schovávaly. Je to hra. Podívejte, než jsem vás potkala, nesnášela jsem to tady. Nesmírně bych si to tady užila, prosím, prosím. Vážně se začínám nudit. Záchody jsou tamhle. Jsi tak silný. Pojď sem. Jen ti to... Jen ti to upravím.

Hotovo, jsi tak roztomilý. Děkuji. - Lizzette. - Geralde? Hodila by se nám čtvrtá do soutěže kostýmů. Ztráta Peta kvůli... té nehodě s parou poháněným pogem byla opravdu nešťastná. Tohle není žádný Pete. Musíme si udržovat reputaci.

Jakožto šampióni v soutěži kostýmů 2 roky po sobě si musíme udržovat jistou úroveň. Vytrénovat ji za jeden den... Nosíš korzety? Možná to trochu promáčkne hlavu mého dítěte do divného tvaru, ale zase se to vrátí. Jasně, přivažte to na mě. Dobrá, řekni hackysackovi45, že na Anatomii upírů je plno, ale můžeme mu sehnat místo v Kevin Smith a Kevin Smith uváděné Kevinem Smithem ve 3 hodiny.

A rozhlaste, že potřebujeme místo na Globální oteplování v Thundaře. Jeden z našich elitních členů nabízí na oplátku potřesení rukou s Jewel Staite. Nejspíš by šlo i obejmutí, ale to si schováme na vyjednávání, ano? Děkuji ti, necizí panno Marian. Mám pro tebe místo na Vědě Lovců duchů. Díky.

Už jedu 48 hodin v kuse. A můj plán stále funguje. Kámo, to je moje místo, takže... A já na něm sedím. Jasně, ale ona mi ho držela, takže... Poctivě jsem stál ve frontě, takže je mé. Okamžitě vypadni! Donuť mě.

Šéfe, nenech ho zničit Držiče míst. Vskutku. Master Chiefové, trochu se pobavíme. Podívejme, Blesková žena, první vydání, že? Zacházejte s tím opatrně! - To těžko. - Dobrá, odcházím. Neštovice na vás! Už jsem měl plané neštovice, takže je znova dostat nemůžu.

Jsi tak děsivý! Takže, udělala jsi, ty víš co... Varovala jsem tě nahoře, nevytahuj včerejší noc. Chtěla jsem říct, udělala sis ten kostým sama? Ne, někdo mi prodal moji repliku. Naprostá náhoda. No, vypadá hezky.

O včerejší noci... Už jsem ti řekla, ať to nevytahuješ. Chci to vědět, protože si nepamatuju, co se stalo. Fakt jsme se políbily? Na tvář, ano. Na pusu, ne. To je dobře. Angelina Jolie je na mém seznamu 5 lidí, se kterými se můžeš vyspat, i když jsi ve vztahu, ale ona je spíš výjimka.

Jinak moc... Proč jsou tvé sestry bělošky? Nemůžeš si pomoct, co? Co kdybys dělala něco zajímavého se svým životem, aby nás to aspoň trochu zajímalo a pletli bychom se do toho? Kdybych to mohla udělat, udělala bych to, veř mi. Omlouvám se. Točíme takhle reklamu a chce, abych řekl svou hlášku.

Lidé se mě ptají, co je ta pirátská mňamka. - Dobře, Bladezzi! - A, víš... Je tady další osoba prohlašující se za celebritu, která chce předběhnout frontu, mluvit s tebou a neplatit za video. Ahoj. Ježkovy voči! Vorku, víš, kdo to je? Jsem ohromen.

Jak jsi vymyslel svou postavu, co tě inspirovalo? - Jak jsem mohl minout tvého génia? - Uklidni se. Jsem jenom chlap ze stejné branže. - S polovinou naší námahy. - To je... Vaše operace mě velmi zaujala. Jo, celá ta věc s videi byla hlavně Vorkův nápad, ale já přináším umělectví. Jsme skvělá dvojka.

A skvěle to funguje. Říkal jste Vork? - Je s tím jménem spojená nějaká historka? - Pro vás ne. Chtěl jsem se zeptat, jestli byste se mnou nezašli na oběd. Pokecat o internetové strategii. Rád bych nahlédnul do mysli dnešní mládeže nebo... Lexe Luthora v pozadí. Oběd? S vámi? Panebože... - To by bylo...

- Nepřijatelné. Máme plný rozvrh, tak si dejte odchod. Čekají tady platící zákazníci. Dobrá tedy. Odstranil jsem schopnost Vířivé čepele, - protože byla neúčinná proti warlockům. - Ahoj, Floyde. Ano, už vím, kdo jsi. Jen se chci omluvit za to, co jsem včera řekla. Bylo to neslušné a ponižující.

Pro mě. To je v pohodě, měla jsi pravdu. Vrátíme Zářící kříž zpátky do hry, bude v příští testovací verzi. - Takže... - To je super, díky. Opravdu se chystáte prodat svou hru? No tak, pojď za mnou. Podívej, z tvého nedůtklivého postoje vidím, že asi hraješ mou hru velice často.

To je docela přesné. A proto vás prosím, neprodávejte ji. Doktor říká, že mám cholesterol tak vysoký, že moje žíly jsou tvrdé jako gumové žížalky. Musím změnit svůj životní styl. Asi je čas nechat se vyplatit, zmizet, nechat se zapomenout. Víš, co myslím? Hra bude v pohodě. Bude lepší.

Možná ji zničí. Ale... bude v pohodě. Ale co vaši fanoušci? Tahle hra... Tahle hra je můj život! Není to opravdové! Máte pravdu. A Tink taky, musím si sehnat život. Když končíte vy, možná bych měla skončit taky.

Měla jsi pravdu s tím Zářícím křížem. Vrátili jsme ho. Pravděpodobně ho stejně odstraní. Vorku! To už je pátá celebrita, kterou jsi dnes odehnal. Chci s nima pokecat, abych mohl říct, že jsem s nima pokecal. Přestaň je odhánět! Bladezzi, sláva není něco, o čem má člověk toužit. Vytváří moderní systém sociálních tříd.

Tito lidé... žijí ve světě falešné dokonalosti. Vytváří obrazy toho, co všichni chtějí a nikdo to nemůže získat. Nevím o ničem, co by bylo na hercích obdivuhodné. Vozí je do práce, mohou předbíhat v řadách a kamkoliv přijdou... Sherry Maddox z Prstenů času. Svatá prostoto! Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

říkal sem si tak v průběhu 3. serie, že jediný co tomu ještě chybí je Nathan Fillion a teď je to kompletní

210

Odpovědět

Nathan Fillion se nemohl objevit v kostýmu Mala, páč už je na to moc svalnatej :). Mal byl docela hubenej pokud se správně pamatuju. *vzpomíná na díl Trash*

180

Odpovědět

Vím, že je tento komentář kapku opožděný, ale chtěla bych dodat, že v kostýmu Mala klidně dojít mohl, protože ho měl na sobě i v Castlovi, v Halloweenském dílu a to už měl podobné proporce jako v tomhle videu. Ale to jen tak mimochodem ;-)

180

Odpovědět

Kde je další díl? :-(

190

Odpovědět

sexy felicia day na zacatku

221

Odpovědět

Nevíte někdo, kdo je ta madam, který hraje Lizzette ze steampunk stánku? Mám pocit, že jsem ji v něčem viděl, ale nemůžu si vzpomenout v čem..

200

Odpovědět

Fingon: Díky za upozornění. Opraveno.

190

Odpovědět

Zoidy: pokud dovolíš drobnou poznámku, to nebyla "služka Marion", ale "panna Marion", jako z Robina Hooda. (maiden, ne maid). Ale jinak dobrý;-)

200

Odpovědět

v tom prevleku by mohl byt fawkes treba :) uz tam dlouho nebyl a je to skoda, nebyl skaredy :))

201

Odpovědět

Tak tento diel bol riadna nuda, nechapem preco to ma nad 9

1811

Odpovědět

Tak to byl supr díl.Nejbrutalnejší Lord Bolio :D Zaboo se neda s Masterchiefmi kolem krku :-)

201

Odpovědět

Fuha co som pozeral tychto 6 dielov zatial tak som sa ani raz nezasmial. Myslim ze oproti prvym 4 seriam absolutne nudne.

1813

Odpovědět

hmm ta Felicia Day je tu ale "šukézní" :)

219

Odpovědět

Ferril: Však takových akcí je u nás přes rok mnoho, takže na nich klidně můžeš bydlet. :) Sice tam nemáme tolik herců, ale atmosféra je ještě lepší. :)

201

Odpovědět

Ferril: a co Festival Fantazie?

201

Odpovědět

Dexterby: tahni si to spamovat na fejsbuk a umři

188

Další