Oscars 2009: Hugh Jackman v akci

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 750
Počet zobrazení:24 186

Zlaté sošky se budou v Americe rozdávat již dnes večer a toto video vám pomůže zavzpomínat si na minulý ročník Oscarů. Hugh Jackman rozjel celý večer opravdu stylově a pochybuji, že pánové Baldwin a Martin (ani jednoho moc nemusím) letos toto "nízkorozpočtové" úvodní číslo Hugha Jackmana trumfnou. Hugh do něj zahrnul největší filmové hity loňského ročníku a ještě si na část písně přizval na pódium Anne Hathaway. Tohle byl zkrátka jeden z nejpovedenějších začátků předávání Oscarů, co jsem viděl, a pouštěl jsem si ho znovu a znovu. Posuďte sami...

Přepis titulků

Dobrý večer a vítejte na předávání Oscarů.Tohle je opravdu největší filmová událost roku.Jsme tu, abychom uctili všechny letošní výborné filmya herce a herečky, kteří v nich hráli. Akademie ráda oslavuje herecký rozsah. Třeba Kate Winslet, dámy a pánové. V Předčítači hraje Kate,která je Angličanka, Němku...

nominována. V Tropické bouři...Robert Downey Jr., dámy a pánové. Robert, který je Američan,hraje Australana, který hraje Afroameričana... nominován. Jak jsem na tom já? Já jsem Australan, který hraje Australanave filmu Austrálie... moderuji.

Ale... Určitě víte, že tady dělám moderátora poprvé, ale to není jediná novinka tohoto roku. Všechno se omezuje kvůli ekonomické krizi. Za rok budu hrát ve filmu Nový Zéland... a kvůli snížení rozpočtu mi lidé z Akademie řekli,že nemají peníze na úvodní vystoupení. Víte co?

Stejně jedno udělám. Jo. Protože tady se hraje podle mých pravidel. Protože... jsem strávil celou noc v garážia přichystal jsem vlastní číslo na počest letošních filmů. Protože v Hollywoodu peníze nepotřebujete.

Můžete vybudovat sen z ničeho. Jsem jen skromný chuďas sedící v křesle pro milionáře. Kolik si na konci odnesu? Jak nakonec odpovím?Je to tam napsáno? Zajímá mě to vůbec? Jsem tu jen proto,abych zavolal příteli. Ahoj, Sarah Jessico.

A kdybych věřil, že najdu něco podobného...Ahoj, Kate. přeplaval bych moře lidských výkalů. Své vyprávění bych začal tímto sentimentem. Milionář z chatrče potřebuje kapku mléka (Milk). Jo, přece M-I-L a K.Samotného Milka. Není nic špatného na tom, být gay.Jsem Harvey Milk! Sjednocuji lidi z celých Států. Harvey na pánvičce,mléko uprostřed...

Dopřejte mi trochu...Jenom trochu... Dámy a pánové, Craigslist Dancers! Jak je možné,že komiksové filmy nejsou nikdy nominovány? To snad utratili milardu dolarů diváci bez vkusu? Všichni se byli na Temného rytíře podívat. Jak to, že se mi zdá,že tady něco nehraje?

Není to má kápěnebo můj neprůstřelný oblek? Možná kdybych žil život pozadu. Když mi byly čtyři, bolely mě zádaa měl jsem chlupy v rozkroku. Místo stárnutí mládnu,ale nikomu to asi nedochází. Asi byste řekli,že vláda zreplikuje mou DNA. Někdo dejte vědět tisku,než se vypařím. Připadá tenhle příběh vůbec někomu podivuhodný?

Tak jo. Teď budu potřebovat trochu píchnout.Annie. - Annie, pojď mi pomoct.- Ne. Pojď sem. Věř mi. Uklidni se. Nemáš se čeho bát. Tak jo. Jen tam seď.

Věř mi. Mimochodem, strašně ti to sluší. Proč jsi ty záznamy nespálil? Nevím, co mám teď říct. Osmnáct minut smazáno. Je to pro mě čest,ale nevím, co mám dělat. Amerika si zaslouží omluvu. Frank Langella seděl hned vedle mě. Přestaň hned teď lhát a řekni pravdu.

Vážně do toho chceš jít, Jackmane? Jmenuji se Frost. Přiznej se mi. Proč to nemůžeš nechat plavat? Neber mi mou důstojnost! Podívej, co jsi mi provedl! Jsi silný protivník.

Proč je tvůj horní ret tak zpocený? - Vážně je?- Ano, ale mně se to líbí. Pane Froste, asi vás miluji. Ach, Nixone... Vždyť víš, že tě miluji také.

Anne Hathaway.Děkuju, Anne. Předčítač. Ještě jsem neviděl Předčítače. Chtěl jsem se na něj podívat později,ale nestihl jsem to. Svůj Batmobil jsem sestavoval déle,než jsem plánoval. Předčítač. Vím, že se na Předčítače musím podívat. Dokonce jsem na něj chtěl jít do kina,ale byla tam hrozná fronta.

Stáli v ní lidi,co šli podruhý na Iron Mana. Jsem wrestler. Jsem pořád sám. Jsem vyděděnec, srdce mám po bypassu a stejně jsem vyrostl. Z chudáka z chatrče jsem si vyrobil knoflík (Button).

Vyžehlil (Iron) jsem své muže a zmrazil (Frost) svého Nixona. Protože jsem Hugh Jackman! A čekal jsem tak dlouho! A žádná krize nemůže zastavit mé vyznání nebo utišit mou píseň! Tohle jsou Oscaři! Tohle je můj sen!

Jsem chudák z chatrče! Jsem wrestler! Půjčím si Předčítače! Jsem Wolverine! Překlad: BugHer0Časování: Oudžejwww.videacesky.cz Děkuju. Děkuju vám.

Komentáře (80)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je prostě pořád skvělé!

60

Odpovědět

Video nejde spustit. File not found.

00

Odpovědět

Ta hudba i tón zpevu na zacatku i na konci jsou odnekud převzaté nevíte odkud?? díky

00

Odpovědět

Normálně mu tleskám, jak kdybych tam byla :). Je skvělej !!

320

Odpovědět

WOW :D Jackman je skvělý! :D

300

Odpovědět

chci být jako on:D

241

Odpovědět


Odpovědět

tohle video dneska vidim asi už potřetí...je to naprosto boží...můžu si to poustět klidně porád dokola....

221

Odpovědět

na tohle bych se mohla dívat pořád

202

Odpovědět

Video opět nejde :(

184

Odpovědět

tohle je naprostá pecka, nebyl by proto možný reup s titulky :))

202

Odpovědět

Sakra, já úplně čekal že na konci zařve "Já jsem Wolverine!" tohle video si budu pouštět každý ráno :)

212

Odpovědět

Boooooooombaaaaaa!!!!!!

192

Odpovědět

Jenže má zakázaný embedování, takže nejde použít.

181

Odpovědět

.... a přitom to původní je pořád na youtube, př. http://www.youtube.com/watch?v=Terhj8mjPwY

182

Další