Guillermo na Oscarech

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:696
Počet zobrazení:13 493
Mám ještě legračního Guillerma z show Jimmyho Kimmela vůbec představovat? Pravděpodobně ne. Myslím, že tentokrát postačí jen tři termíny - Bryan Cranston, tequila a Guillermův nezaměnitelný smích. Poznámka: U názvu filmu Pí a jeho život, se Pí v angličtině vyslovuje stejně, jako koláč (pie).

Přepis titulků

Ahoj, to jsem já, Guillermo. Jsem na oscarovém červeném koberci a budu mluvit se spoustou známých lidí. Hej! Pro Jimmy Kimmel Live! Jak se máš? Jak se daří? Můžu se tě zeptat na jednu otázku? Michaele Douglasi, jak se máš? Jak se daří? Jsem Guillermo z Jimmy Kimmel Live a ty jsi nominovaná herečka Alakašua? - To teda ne.

- Jak se teda jmenuješ? Quvenzhané. Dám ti tyčinku, chceš? - Malej zákusek, jo? - Děkuju. - Ahoj, jak se máš? - Strašně dlouho už se mi chce čůrat. - Jakou značku mají tvoje boty? - McQueen. Boty? To nevím. - Můžu ti je promasírovat? - Co? - Můžu ti promasírovat chodidla? - Tak fajn. - Dobrý, co? - Jdi se vyčůrat. - Děkuju. Tý se vážně chtělo na záchod.

Režíroval jste Pí a jeho život. A jakej koláč máte v životě nejradši? Oblíbený koláč? - Asi jablečný. - Jablečný? - Koláče moc nemusím. - Já čokoládovej. - Čokoládovej? - Takové se dělají? - Jo. - Natáčíš ráda filmy? - Ano, natáčím. Co se ti stalo s ušima? Co se stalo...

Ty jsi legrační. Úplně jsem se lekla. Jsi dobrej. To je má žena Dawn. Odkud je Guillermo? Z Mexika. Vlastně z Jimmy Kimmel Live, ale původně jsem z Mexika. Jak se daří? - Dobrý, jde to. - Jste nervózní? - Ne. Nejste nervózní? Ne? Chcete si dát panáka mé drahé tequily? Ne, děkuju. Chceš si dát panáka mé drahé tequily?

- Klidně si ho dám. - Dobře, podrž to. Je to vážně drahá tequila nebo nějaká laciná... - Má na sobě diamanty. - Jo, poznávám tu láhev. Na zdraví. - Děkuju. - Je dobrá, co? - Chceš si dát panáka mé drahé tequily? - Ne, já nemůžu pít. - Ne? - Ne! Musím tam mluvit. - To tě uvolní. - Ne!

- Jseš si jistá? Její škoda, ne moje. Já to pít nebudu, ale dáš si jeden místo mě? - Dám si ho teda za tebe, dobře? - Nechci teď někde vytuhnout. - Dám si ho za tebe. - Dobře. Perfektní. Díky, Guillermo. Voní hezky. Já to dopiju. Právě mu spadly kalhoty.

Mám ti věřit? Jak se cítíš? Už mě vůbec nic nebolí. - Cítím se fantasticky. - Dej si druhou. - Chce se mi zpívat! Už jsi byl na Oscarech? - Jsem tu poprvé. - Poprvé? Těšíš se? Jsi nominovaný? Nejsem nominovanej a doufám, že mě nevykopnou.

- Chceš si dát další? - Dám si ještě jeden. Můžu něco ochutnat? Ne, to nemůžeš. Jimmy mi říkal, že jsi moc tlustý. - Nejsem tlustej. - Máš držet dietu. - Chci si dát něco malýho. - Zkus tohle. Podívej, pokud bys měl pak hlad, zabalil jsem ti sváču. - Otevři to.

- To je skvělé. - Bude ti chutnat. Nejez mi to tady! Co to s tebou je? Jez si vlastní! - Máš připravený proslov? - Nemám. - Si děláš prd*l? - Si prd*l nedělám. - Ty nějaký máš? - Jo. - A co to bude? Otevři koláček štěstí a v něm máš proslov. "Vrhněte se do toho po hlavě." Co kdybych ti jednu vlepila? Jak se daří? Dobrý.

Drobíš po mě zlato. - Tak to promiň. Líbí se ti moje sako? - Líbí. Sám bych si ho nevzal, ale líbí se mi. - Ahoj, jak se máš? - Musela jsem se stavit, máš super sako. - Jakou máš značku bot? - Giuseppe Zanotti. A ty? - Já je mám z Tesca. - Z Tesca? Jsou ale dobrý. - Dáš mi pusu? - Jestli chceš. Už začínají. Vystupuješ? - Ne, nevystupuju.

- Ty nejsi v Bídnících? Budou tam zpívat píseň z Bídníků. Tam nejsi? Tak fajn. Dobře, Bene, hodně štěstí. Páni, ten byl skvělej. Tak to je z Oscarů vše. Mluvili jsme se spoustou hvězd a vypili hodně tequily. Čáu! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Musím oponovat některým komentátorům. Byla to pecka. To je děsně vtipný chlapík. On je těžce nad věcí. Dal jsem deset. Jakou máte značku bot vy?
http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/guillermo-na-premiere-avengers

200

Odpovědět

Rozesmál Tommyho Lee Jonese! :)

240

Odpovědět

Video celkem srandovni, ale nemuzu si pomoct, ten jeho smich me hrozne moc irituje :D

193

Odpovědět

škoda že tam nebol nikto od Tarantina

231

Odpovědět

Nevím, co na tom komu příjde vtipný... vždyť se těch herců nemá na co zeptat, a to co jim říká je spíš trapné než vtipné.

1926

Odpovědět

+na těch hercích je dost vidět, že sami jeho smysl pro humor nechápou, až na pár výjmek, který se snaží Guillermovo vystoupení alespoň trochu obohatit vtipem.

226

Odpovědět

Oskaři - super, nápad - super, Guillermo - malej tlustej mexík bez schopnosti vtipně reagovat a převelký smysl pro humor mu nadělen taky nebyl. Pár joke(ů) se mu někdy i povede, ale víckrát je to trapnější. Rozhovoru tento člověk schopen moc není a téměř každý raději hned utíká...

2014

Odpovědět

Více videí z Oscarů :D !!!

180

Odpovědět

Anne má skvělé šaty.

201

Odpovědět

jasne, "saty", chapu...

211

Odpovědět

Myslím, že Cranston má problém s alkoholem :D

222

Odpovědět

prosim te, byly o hodne maly curky. kdyby to ti herci vedeli driv, kolik budou muset vypit, tak by do toho vetsina sla.

220

Odpovědět

Chyběl mi Matt Damon.

210

Odpovědět

Boty z Tesca, to bylo dokonalé :D

200

Odpovědět

Vlastně to byly boty z Targetu což je něco jako u nás Tesco. Líbí se mi že to překládáte tak že tomu bude rozumět každý :)

222

Odpovědět

Mali by ho naučiť nalievať poriadne šoty, henten náprstok, čo im dáva sa vyparí skôr, ako príde k ústam... Ak je to vôbec tequila. Ale pobavilo.

195

Odpovědět

Ďalší inteligent, sú to shoty, nie šoty. A nechápem prečo by to nemala byť tequila, keď Guillermo je z Mexika asi sa nedá zahambiť a nebude im tam nalievať nejaké patoky. Stavím sa že ty si jeden z tých čo pije tequilu z Tesca a moc si myslí ako sa v tom vyzná :D A čo znamená pojem nalievať poriadne šoty? Namrdať sa do bezvedomia ako to robí každý druhý Slovák? Nie je frajerina chlastať, ale vedieť sa ovládať

1826

Odpovědět

+LittyKeď sa chceš ovládať, tak nepi ;) Šoty alebo shoty, to je jedno, napísal som poslovenčenú verziu. Skôr si myslím, že je to voda, vzhľadom na to, ako to tí herci prehrávajú (predsa len je to Hollywood). Ty ale zase budeš jeden z tých internetových frajerov, čo nevie, ako chutí tequila, ale všetko si videl a počul. (Btw. "zahambiť"? Srsly? A ideš tu poučovať o tom, ako sa niečo píše a nie? :D )

1813

Odpovědět

Bryan Cranston z nich asi nejlepší, s tim mikrofonem, to mě rozsekalo :D

243

Odpovědět

Cranstona jsem vůbec neznal do doby, než jsem začal sledovat seriál "Perníkový táta" a hned jsem si ho oblíbil (jinak výborný seriál - doporučuji). Poté jsem kouknul na CSFD, kde všude hrál a zjistil jsem, že jsem s ním viděl většinu filmů :-D Je to herecký chameleon.

230

Odpovědět

+danny-vJá ho znam jenom od vidění. Vim jenom, že hrál v Red Tails, jinak jsem si ho nikde moc nevšiml. :-P

190

Odpovědět

Prej, znám ho jenom od vidění... Tak to mě dobře rozsekalo :DD jj my všichni se sním známe osobně :D Díky za dobrej joke MrCipr :DD

230

Odpovědět

Líbí se mi, jak už pro jistotu dáváte vysvětlivky pod i nad video. :)

191

Odpovědět

To bylo opraveno dost rychle...

180

Odpovědět

+TaanAno, protože to byla chyba. ;-)

181

Odpovědět

Super, já sem se bavil :D

181

Další