Nejlepší hosté roku 2011CONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 762
Počet zobrazení:24 559

Po nejlepších kouscích z Conanovy show za rok 2011 přichází i rekapitulace toho nejlepšího, co nabídli minulý rok různí hosté. Koho tedy některé rozhovory minuly, nemusí zoufat, protože většinu jsme pro vás přeložili. Rozhodně si tedy dohledejte například dva rozhovory se Zachem Galifianakisem, holení s Willem Ferrellem nebo výstřih Nicole Scherzinger. Jaký Conanův rozhovor považujete vy za ten nejlepší?

Jinak pro vás máme špatnou zprávu, přátelé! Vypadá to, že web http://teamcoco.com/ přestal od Nového roku zveřejňovat kompletní rozhovory z Conanovy show. To znamená, že je k nám nemáme odkud streamovat, protože kompletní epizody, které na webu jsou, můžete zhlédnout pouze na území USA. Takže budeme moci překládat jen rozhovory staršího data. :-(

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Na minulý rok máme spoustu skvělých vzpomínek, tak se podívejme na některé naše nejlepší hosty uplynulého roku. - Ty velryby skáčou! - Tohle není skákání, ale výpad. Kdyby skákaly, tak by se vynořilo 40 % jejich těla. Vedli jste si dobře. Skončilo to remízou. To nebyla žádná remíza. Rozsekali jsme je. - Jaký to byl film?

- Nepamatuju si název. Já ti to tedy připomenu. Byli to Šmoulové. Jestli si chceš vybít... jakýkoliv hněv. Přistihl jsem Jennifer Aniston akorát, když si navlékala kalhoty. Byla to ta nejlepší věc, která se mi kdy stala. - Který chceš? - Ten džíp. - Ten růžový džíp? Tak fajn. Potáhnou nás na lanech. Teď budu vypadat drsňácky.

Co myslíš? Vypadáš, jako bys byl v tom nejtvrdším dívčím gangu. - Chtěli, abys byl ve vlhkých šortkách? - Ano. - Nevím proč. - Tváříš se tak nevinně. - Pak na to zapomněli. - "Nevím, jak se to stalo!" "Oblékl jsem si ty kraťásky, byl jsem celej mokrej." "Je ze mě obyčejná kovbojka." Nechci znít úchylně, ale jsi velice půvabná a měla jsi na sobě opravdu krátké šortky.

Stejné kraťásky, které měl i on. - Ty v nich ale vypadáš fantasticky. - Děkuji. - Byly taky vlhké? - No ták! Přivítejte prosím Zacha Galifianakise. Nemysli si, že ti to projde, šmejde, já vím, že jsi od Jersey. Pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa, jen si křič, mě nezastavíš. Pa-pa-pa-pa-pa-pa-pa, vím, že bys chtěl naplácat. Přivítejte Zacha Galifianakise.

Seber tu pálku! Tenhle na mě zaútočí! Chyť dítě! Jsme zpět s Willem Ferrellem. Některé aspekty filmu jsme ještě neprobrali. Můžeš už držet kur*a hubu? Já ti ty vousy oholím! Chlapi, přivezte to! - Chceš zástěru? - Jistě. Máme tu i tohle modrý.

Dáš si? - Tohle jsou starý Playboye ze 70. let. - Jen se pěkně koukni. Tam nic oholenýho nenajdeš, kamaráde. - Tak jdem na to. - Hezky se uvolni, kamaráde. Úplně mi ztvrdnul. Bože, je to perfektní. Pořád lepší než tohle. Se Simonem jsem se seznámila, když mě požádali, abych byla v porotě. Soustřeď se, Conane.

Já tady s tebou vedu vážný rozhovor. - To není fér. - Promiň! Vážně sis myslela, že se tam nekouknu? Všichni půjdeme do pekla. Jsme hrozní. Před reklamou se ale ještě podívejte na moji speciální chvilku se Stevem Martinem. Mým snem vždy bylo zahrát si se Stevem Martinem. Je to můj sen už od dětství. - Tak to začni.

- Mám to začít? Já mám banjo v šatně. Ty chceš ještě hrát? Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (72)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opraví někdo někdy ty titulky?

151

Odpovědět

Je možno opravit titulky ? Je to označené jako jedno z nejlépe hodnocených videí , ale titulky vůbec nesouhlasí. Děkuji

210

Odpovědět

Jsou tu úplně jiné titulky.

100

Odpovědět

Titulky nesedi :(

170

Odpovědět

presne

30

Odpovědět

Video nejde, prosim opravte to.

50

Odpovědět

Chudák Tom Hanks :D

440

Odpovědět

Na utube se běci utrhbe

209

Odpovědět

Kdo je ta blondýna v červených šatech vedle Toma Selleca?

220

Odpovědět

to Nitronet: jestli se nemylim tak je to Ryan Gosling, dufam ze ti to pomoze pri tvojom patrani ;-)

220

Odpovědět

Víte prosím vás někdo co za herce je v tomto vide v 1:42 - 1:55 ?
Není to Jake Gyllenhaal ? Nikde tento Conanuv díl s ním nemužu najít. .

191

Odpovědět

Mohl by někdo přeložit ten rozhovor s Tomem Hanksem? Díky

260

Odpovědět

Prosím přeložte rozhovor s Anne Hathaway. (ta, jak tam zpívá ten paparazzi song)

180

Odpovědět

Nojo, Will Ferrell, to je prostě stará klasa! :) Už dlouho jsem se tak dobře nezasmál. Jinak překladatelům patří velké díku, keep goin! :)

180

Odpovědět

Ta Nicole Sherzinger, ta je. Uff, eště že mam místo v gatích.

181

Odpovědět

na stránkách http://teamcoco.com/ je normálně k dispozici nový díl, to znamená, že je odkud streamovat. A lze ty videa shlédnout i na území České republiky. Takže doufám, že se v dohledné době zde něco objeví, protože Conan rocks!

180

Další