Harrison Ford bere úplatky u Conana

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:930
Počet zobrazení:9 743

Dnešní víkendové talk show se ponesou ve znamení Harrisona Forda. Na dnešek jsme nestihli připravit plnohodnotný rozhovor, takže uvidíte výjimečně i v neděli krátký úryvek z Conanovy show. Harrison Ford zjevně nechce mluvit o nových Hvězdných válkách, a tak se ho Conan pokusí uplatit.

Přepis titulků

Musím se tě zeptat na Hvězdné války. Dělají nový film ze světa Hvězdných válek, ty v něm budeš hrát... Ne! Ne! Ne! Něco se musíme dozvědět. Musíš nám říct nějakou informaci. Ne? Tak podívej, co udělám. Dopředu jsem se na to připravil.

Tohle nejsou falešné peníze. Tohle je pravých tisíc dolarů. Tisíc dolarů, jasný? Tisíc dolarů! Nejsou mé, vzal jsem je z Andyho šatny. To je pravých tisíc dolarů. Dám ti je, pokud nám řekneš něco o novém Star Wars filmu. Dělej!

Kdysi dávno... Cože? Kdysi dávno? Na předalekém místě... A dál to neumím. Myslím, že je to v předaleké galaxii. - Je to v galaxii. - V předaleké galaxii. - Ale bylo to kdysi dávno. - Ano, bylo to kdysi dávno. - V mnoha ohledech kdysi dávno.

- Můžeš mi říct nějaké detaily... Nemáš tušení, jak dávno to bylo. Bylo to opravdu kdysi dávno a mám pocit, že i kdesi daleko. Ale slyšel jsem... že přemýšlejí o natočení dalšího. Tohle stálo tisíc dolarů! Dáme si přestávku a já ty peníze nějak dostanu zpátky. Dámy a pánové, víc za... Ne? Měl jsi začít na stovce a přihazovat.

Měl jsem začít na stovce, jsem idiot! A to netušíte, kolik vám normálně platí za návštěvu. Myslel jsem, že jsi přišel z lásky. Z lásky ke mně. Z lásky nikam nechodím. Z lásky zůstávám doma. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já ho prostě žeru. :D ten jeho úžasný specifický humor v show, boha, lidi, to je snad vidět, že to dělá z pr*ele, ne? má svůj styl a řekla bych, že ho to baví. :) furt nemůžu zapomenout, jak nebohému šmoulovi urval hlavu. :D

520

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale jak znám Forda z jeho rolí a pak jej vidím v různých show tak mě přijde že se dívám na jinýho člověka.

363

Odpovědět

Neviem ci sa mi to zda, alebo ma Harri nausnicu v pravom uchu? :D

2018

Odpovědět

Sedni si zády k monitoru a tenhle rébus rozluštíš ;)

333

Odpovědět

+mattostak sorry opravim sa: Neviem ci sa mi to zda, alebo ma Harri nausnicu v lavom uchu? :D
spokojny?

282

Odpovědět

Stylový ponožky :D

241

Odpovědět

Zdravím kedy tu bude to slubovane video s tym fake talianom,ktory chodi neskoro do prace a Conan to zisti?

182

Odpovědět

Po pár rozhovorech s Fordem, které jsem viděl, musím říci, že mně osobně připadá, jako by u něj začínala demence nebo Parkinson... nic proti, je to dobrý herec... ale možná už by měl zůstat u svého létání...

1894

Odpovědět

Čím starší, tím protivnější

1971

Odpovědět

+ZlopánStarej zlopán. To bude bručoun.

266

Odpovědět

Ehm, myslím si, že pokud se u člověka začíná projevovat demence nebo Parkinson, tak jsou pro něj rozhovory přeci jenom trošíčku bezpečnější než pilotování letadla.

242

Odpovědět

+TreyAle pro něj, ne pro diváky :D

206

Odpovědět

+TreyNo vzhledem k tomu jak početnou základnu fanoušků má, je tu velká pravděpodobnost že kdyby sletěl nad městem, tak by trefil dům jednoho z nich :D.

191

Odpovědět

Nevím, co je na tom pravdy, ale kdosi tu už u jednoho jeho rozhovoru psal, že Harrison Ford prý nerad vystupuje v talk show.

211

Odpovědět

+BenosOhledně Star-wars určitě. :-D

231

Odpovědět


Odpovědět

Očividně nevíš, co je to Parkinsonova choroba a demence. Takovýhle bručoun je od jakživa

221