Will Ferrell u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 241
Počet zobrazení:15 237

Když začínal Conan svoji novou talkshow na TBS, jeho poznávacím znakem byly, mimo účesu, také jeho zrzavé vousy. Tahle image se ale rozhodně nelíbila Willu Ferrellovi, který pár týdnů před příchodem do jeho show zasílal Conanovi výhružná videa, ve kterých nebojácně tvrdil, jak ho jeho vousů zbaví. Když pak nastal ten osudný večer (den předtím byl mimochodem zabit Usáma bin Ládin), přihodilo se u Conana právě tohle. Zájemce mohu ještě odkázat na fanouškovské výtvory s tématem Beardpocalypse nebo na video, ve kterém uvidíte, co se vlastně dělo během následné reklamní přestávky. Návštěva proběhla 2. května 2011.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Připadá mi to jako Štědrý večer. Ani jsi mi nepotřásl rukou, jak se to obvykle dělá. Já ani nevím, kdo vůbec jsi. Jen jsem se na tu věc podíval a chce se mi na ní zaútočit. Proč tě ty vousy tak štvou? V téhle zemi se nemluví o ničem jiném, než o horlivosti oholit ty vousy. Mám pravdu?

Včera jsem si pustil televizi, abych věděl, jestli o tom lidé mluví. Oni to oslavovali před Bílým domem. Lidé se sešli na Times Square. Skandovali: "USA, ohol ty vousy!" - Nevím, jestli jsi jim dobře rozuměl. - Ti lidé byli tak nabuzení. Mluvil o tobě i prezident. Mluvil o tom.

Dobře. Tak jo. Nazval tě "malakou". Ty jsi z těch vousů úplně zešílel. Chceš taky mluvit o něčem jiném? Přece jenom máš... Jo, zmiň můj film. Takže ten film se jmenuje Everything Must Go. - Těšíš se na něj? - Moc se těším. Je to opravdu skvělý film.

Je to trochu jiná role, než jsem zvyklý hrát. - Taková vážnější. - Jasně. Super. Skvělý obsazení. Já hraju chlápka, který všechno ztratí, žije před svým domem a plánuje, co se životem. To je skvělý... Ty ani... Ty prostě... Ani se moc nesnažíš ten film propagovat. Vypadáš trochu posedle. Chceš slyšet vtipnou historku o mých dětech?

Dobře. Tak mi řekni, jak se daří dětem. Mimochodem, Conanovo dcerko... skřítek Buddy se teď pěkně vyřádí na tatínkovo obličeji. Skřítek Buddy... si dal už tři energy drinky... mixnutý s trochou bourbonu. Jsi vůbec schopen tohle udělat? Já nevím, proto jsem tak natěšený!

My to nevíme. V tomhle bodě... V tomhle bodě to prostě nevíme. Tak dobře. Takže to myslíš vážně. Máš v úmyslu mi oholit ty vousy. Máš v úmyslu se jich zbavit. Ta věc půjde dolů pěkně rychle. Dobře. Nechceš ještě předtím ukázat klip z tvého filmu? Jasně, ukažte klip.

Vypadá to, že tě to ani nezajímá. Myslím, že sedím na trávníku před domem a... Je tam nějakej kluk. Je tam nějakej kluk. Snažíme se zbavit některých mých věcí. Ale je tam jedna věc, kterou nechci prodat a vy uvidíte jakou. Podívejme se tedy na klip z filmu Everything Must Go.

Co tohle oblečení? Nechat. Dej je do toho horního levého šuplíku. A co tyhle? Jo, tyhle. Ty si taky nechám. Divil by ses, jak jsou cenný. Dej je do toho stejnýho šuplíku, abych věděl, kde jsou, kdybych se na ně... chtěl podívat.

- Tohle je trochu jiná role... - To stačí! Dejte tam už reklamu, ať se na to můžem vrhnout! Ještě jsme nehovořili o určitých aspektech toho filmu... Můžeš už kur*a držet hubu?! Chci oholit ty vousy! Přivezte to, chlapi! Dělejte! Vy přeci pracujete pro mě, tak co to děláte? Skvělá práce, chlapi. Skvělá práce. Dobře, máme tu všechno.

Máme tu kompletní vybavení pro holiče. - Chceš zástěru? - Jo, tu chci. - Máme tady tenhle modrej matroš. - Jo, ten modrej matroš. Dáš si? Nechceš ochutnat? To je dobrý. Přinesl jsem ti nějaký počteníčko. Pár Playboyů ze 70.

let. Tohle jsou opravdové staré Playboye ze 70. let. Jen se koukni dovnitř. Tam toho moc oholenýho nebude. Dívka sprna. Když se holka stříhala, tak zapomněla na svoji pubickou oblast. Vidíš tohle? To je temný les, ze kterého se žádný muž doposud nevrátil. Co to s tebou je?

Tohle je můj strojek. Říkám mu Excalivous. Excalifous, jo. Vous. Je to s "v". Byl ukován z jediného kusu oceli renomovaným japonským strojkařem, Mitschikem Kukutanym. Jsi připraven pocítit ocel, Conane? V tuhle chvíli asi jsem.

Teď už jsem připraven pocítit ocel. Počkejte. A co ty, Excalivousi? Jsi připraven mi sloužit při tomto vznešeném úkolu? Cože, Excalivousi? Moc to protahuju? A měl bych na to rovnou vlítnout? Fajn. Mimochodem, Conane, tohle neběží na baterky, ale na čisté spravedlnosti.

Mám pro tebe nějaké možnosti, jak tě oholit. Hned ti je ukážu. "Housenka lásky" "Teplý iluzionista" "Hitler" Nechci být Hitler. Opravdu nechci být Hitler. - Která se ti líbí? - Ani jedna... Víš ty co? Vůbec na tom nezáleží. - Tak jdeme na to.

- Uvolni se, můj příteli. Jde to pěkně hladce. Je to příjemné? Mám teď opravdu zvláštní pocit. Teď uděláme kruhové pohyby. Mizí vůbec něco? Já totiž... Ani nevím, co k tomu říct. Důvěřuj mi, Conane. Jsem profesionál. Jak to vypadá, lidi?

Vypadá to dobře? Úplně mi z toho stojí. Všechno mi to padá do pusy. Už jsi to někdy... Máš nějakou kvalifikaci? - Už jsi někdy dělal něco podobného? - Předtím jsem holil jen psy. A taky jsem dělal nějaké... předoperační holení. Máš vůbec nějaký plán? Jen se uvolni, můj příteli.

Odpočiň si... a nech čepel plout po své tváři. Ó můj Bože. Ó můj Bože! Je to perfektní. - Je to perfektní. - Je to hrozný! Lepší už to ani nemůže být. To je hrozný! Podívej se na mě.

Proč jsi mi nedal zástěru? Pořád lepší než tohle. Moje práce je hotová. Asi ti za to nemůžu dostatečně poděkovat. Teď si dáme reklamu. Myslím, že tu je nějaký profesionál, který mě upraví. Ne, toho jsem zabil. Will Ferrell, přátelé. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejede :-(

30

Odpovědět

:-D To nemá chybu !!! :-D

00

Odpovědět

od te doby uz je Conan oholenej??

20

Odpovědět

Od tý doby už mu vousy strachem ani nerostou...

00

Odpovědět

Tak tohle bylo přímo geniální :D

280

Odpovědět

3 ROCKSTAR ENERGY DRINKS !!!!

280

Odpovědět

To je tajemny les,ze ktereho se zadny muz doposud nevratil :DDDD

250

Odpovědět

Conan má snad nejlepší talk show. :D U něj se vždycky pobavím jak nikdy!

220

Odpovědět

Úplně mi z toho stojí to mě rosekalo:)

241

Odpovědět

df. ohledně výrazu “tatínkovo obličeji”, musíš vzít v potaz, že jsou různé kraje, kde jsou různé, unikátní slangové výrazy. Například způsob tohoto skloňování, je užíván mj. i v kraji Jihočeském.

201

Odpovědět

Prosím pěkně, na "tatínkově obličeji", nikoliv "tatínkovo obličeji". Když už chcete překládat, tak česky, případně se to doučit (pátá třída základní školy), díky!

2047

Odpovědět

Strojek ukovaný z jednoho kusu oceli strojkařem Michikem Kukutanym mě totálně rozbil, stejně jako celé tohle video :D

230

Odpovědět

scr00chy: Já tak taky stříhám páč když chceš někoho oholit těsně vedle číra a uplně co nejvíc dohola (ale ne žiletkou) tak mi věř že je to nejepší způsob ;) Možná že Farell taky stříhá jen Punkáče stejně jako já :D

180

Odpovědět

will ferrell je nejvetsi idiot ale tady byl docela vtipnej

2028

Odpovědět

boze. smeju se jeste ted a uz me stoho boli cela pusa X_D

201

Odpovědět

no ty vole... od nej bych se teda nenechal oholit v zadnem pripade :D

200

Další