Will Ferrell u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 247
Počet zobrazení:16 466

Když začínal Conan svoji novou talkshow na TBS, jeho poznávacím znakem byly, mimo účesu, také jeho zrzavé vousy. Tahle image se ale rozhodně nelíbila Willu Ferrellovi, který pár týdnů před příchodem do jeho show zasílal Conanovi výhružná videa, ve kterých nebojácně tvrdil, jak ho jeho vousů zbaví. Když pak nastal ten osudný večer (den předtím byl mimochodem zabit Usáma bin Ládin), přihodilo se u Conana právě tohle. Zájemce mohu ještě odkázat na fanouškovské výtvory s tématem Beardpocalypse nebo na video, ve kterém uvidíte, co se vlastně dělo během následné reklamní přestávky. Návštěva proběhla 2. května 2011.

Přepis titulků

Jsme zpět. Sedím tu s Willem Ferrellem. Ještě jsme nehovořili o určitých aspektech toho filmu... Můžeš už kur*a držet hubu?! Chci oholit ty vousy! Přivezte to, chlapi! Dělejte! Vy přeci pracujete pro mě, tak co to děláte? Skvělá práce, chlapi. Skvělá práce. Dobře, máme tu všechno. Máme tu kompletní vybavení pro holiče.

- Chceš zástěru? - Jo, tu chci. - Máme tady tenhle modrej matroš. - Jo, ten modrej matroš. Dáš si? Nechceš ochutnat? To je dobrý. Přinesl jsem ti nějaký počteníčko. Pár Playboyů ze 70. let. Tohle jsou opravdové staré Playboye ze 70.

let. Jen se koukni dovnitř. Tam toho moc oholenýho nebude. Dívka sprna. Když se holka stříhala, tak zapomněla na svoji pubickou oblast. Vidíš tohle? To je temný les, ze kterého se žádný muž doposud nevrátil. Co to s tebou je? Tohle je můj strojek.

Říkám mu Excalivous. Excalifous, jo. Vous. Je to s "v". Byl ukován z jediného kusu oceli renomovaným japonským strojkařem, Mitschikem Kukutanym. Jsi připraven pocítit ocel, Conane? V tuhle chvíli asi jsem. Teď už jsem připraven pocítit ocel. Počkejte.

A co ty, Excalivousi? Jsi připraven mi sloužit při tomto vznešeném úkolu? Cože, Excalivousi? Moc to protahuju? A měl bych na to rovnou vlítnout? Fajn. Mimochodem, Conane, tohle neběží na baterky, ale na čisté spravedlnosti. Mám pro tebe nějaké možnosti, jak tě oholit.

Hned ti je ukážu. "Housenka lásky" "Teplý iluzionista" "Hitler" Nechci být Hitler. Opravdu nechci být Hitler. - Která se ti líbí? - Ani jedna... Víš ty co? Vůbec na tom nezáleží. - Tak jdeme na to. - Uvolni se, můj příteli. Jde to pěkně hladce.

Je to příjemné? Mám teď opravdu zvláštní pocit. Teď uděláme kruhové pohyby. Mizí vůbec něco? Já totiž... Ani nevím, co k tomu říct. Důvěřuj mi, Conane. Jsem profesionál. Jak to vypadá, lidi? Vypadá to dobře? Úplně mi z toho stojí.

Všechno mi to padá do pusy. Už jsi to někdy... Máš nějakou kvalifikaci? - Už jsi někdy dělal něco podobného? - Předtím jsem holil jen psy. A taky jsem dělal nějaké... předoperační holení. Máš vůbec nějaký plán? Jen se uvolni, můj příteli. Odpočiň si...

a nech čepel plout po své tváři. Ó můj Bože. Ó můj Bože! Je to perfektní. - Je to perfektní. - Je to hrozný! Lepší už to ani nemůže být. To je hrozný! Podívej se na mě. Proč jsi mi nedal zástěru? Pořád lepší než tohle.

Moje práce je hotová. Asi ti za to nemůžu dostatečně poděkovat. Teď si dáme reklamu. Myslím, že tu je nějaký profesionál, který mě upraví. Ne, toho jsem zabil. Will Ferrell, přátelé. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video neexistuje :(

00

Odpovědět

Na YouTube byla bohužel jen zkrácená verze, ale aspoň něco :)

10

Odpovědět

nejede to

00

Odpovědět

nejede :-(

30

Odpovědět

:-D To nemá chybu !!! :-D

00

Odpovědět

od te doby uz je Conan oholenej??

20

Odpovědět

Od tý doby už mu vousy strachem ani nerostou...

00

Odpovědět

Tak tohle bylo přímo geniální :D

280

Odpovědět

3 ROCKSTAR ENERGY DRINKS !!!!

280

Odpovědět

To je tajemny les,ze ktereho se zadny muz doposud nevratil :DDDD

250

Odpovědět

Conan má snad nejlepší talk show. :D U něj se vždycky pobavím jak nikdy!

220

Odpovědět

Úplně mi z toho stojí to mě rosekalo:)

241

Odpovědět

df. ohledně výrazu “tatínkovo obličeji”, musíš vzít v potaz, že jsou různé kraje, kde jsou různé, unikátní slangové výrazy. Například způsob tohoto skloňování, je užíván mj. i v kraji Jihočeském.

201

Odpovědět

Prosím pěkně, na "tatínkově obličeji", nikoliv "tatínkovo obličeji". Když už chcete překládat, tak česky, případně se to doučit (pátá třída základní školy), díky!

2047

Odpovědět

Strojek ukovaný z jednoho kusu oceli strojkařem Michikem Kukutanym mě totálně rozbil, stejně jako celé tohle video :D

230

Odpovědět

scr00chy: Já tak taky stříhám páč když chceš někoho oholit těsně vedle číra a uplně co nejvíc dohola (ale ne žiletkou) tak mi věř že je to nejepší způsob ;) Možná že Farell taky stříhá jen Punkáče stejně jako já :D

180

Odpovědět

will ferrell je nejvetsi idiot ale tady byl docela vtipnej

2028

Další