Kouzelník Justin Willman u Conana O'BrienaCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:591
Počet zobrazení:9 146

Dnes tu pro vás máme rozhovor s kouzelníkem Justinem Willmanem, který vám vysvětlí, proč nemají kouzelníci rádi Google, a navíc vám ukáže jeden pěkný kouzelnický trik s kartou v balónku.

 

Přepis titulků

Každý se tě určitě ptá, jak ty kouzla děláš. Ale když vezmu v potaz, že žijeme v době internetu... Ano, lidé jsou vůči kouzlům mnohem cyničtější. Tuhle ke mně po vystoupení přišla jedna holčička a řekla mi: "Justine, kouzlení je jeden velkej podvod." To vím taky, živím se tím. Řekla to, jako bych si do té chvíle myslel, že jsem čaroděj. A to nejsem.

Kdybych byl, nemusel bych s tím vystupovat. Ale i když je to v podstatě podvod, je to svým způsobem umění. Já přirovnávám kouzlení k silikonům. Všichni vědí, že jsou umělý, ale když se povedou, člověk nestačí žasnout. - Takže... - Jo. Tak to je... Čekal jsem, že to nedořekneš. "Kouzlení je jako silikony. Nicméně, Conane..." - Ale Google nám dává zabrat.

- Já si myslím. Google je skvělej. Lidi spousta věcí vůbec nezajímá, ale já svým kouzlením vždycky nasadím divákům brouka do hlavy a Google ty brouky vyhání. Google je pro kouzelní něco jako světla pro striptýzovej klub. Konečně jsme na jedný vlně. - Zkazí každý tajemství. - Andy zbystřil. - Andy je můj.

- "Striptýz"? Ukážu vám jeden trik a hned potom vám ukážu, jak se dělá. - Dobře. - Zahraju si na Google. - Tví kolegové budou nadšení. - Vyber si kartu. - Jednu? Bum. - Super, vem si ji. Podívej se na ni a ukaž ji lidem, ať si ji prohlédnou. - Ty ji nesmíš vidět? - Křížová osmička. Sakra, máme tu obří obrazovku.

- To mi nedošlo. Promiňte. - Dobře, křížová osmička. To je jedno. Trochu ty karty zamícháme. Andy, ty za chvíli škrtneš zapalovačem. - Dobře. - Až řeknu ptáček, škrtneš, jo? - Dobře. - Vem si ty karty do pravé ruky. - Dobře. - Kromě karet tu mám i tenhle krásný černý balónek. A teď se neboj, zlehka se té karty dotknu. A teď Andy...

- Conana kouzla baví. - Mám strach. - Nesnáším kouzla. - Držíš ten balónek hrozně divně. Zahřejem ho a... v balónku byla křížová osmička. - No tohle. - No tohle! - V čem je teda fór? - Je to slušnej trik. - Dost dobrej. - Prostě karta v balónku. Ale když ho někdo uvidí, sedne ke Googlu a hned se ho naučí. Znám to z vlastní zkušenosti.

Ale kazí to dojem. A já vám to teď předvedu. Vezmeš tu kartu, je jedno kterou. Třeba tu osmičku. - Dám ji na vrch balíčku a zamíchám ho. - Jasný. Myslíte si, že jsem ji ztratil z dohledu, - ale Andy viděl, že vrchní karta zůstala na místě. - Jo, viděl. Vepředu se ty karty míchaj, ale vzadu zůstává pořád ta samá. Už jsem tě chtěl přerušit, ale říkal jsem si, že ti to nebudu kazit. A pak jsem podal Conanovi celý balíček, ale osmička zůstala v mé dlani.

Jo, kouzla neexistujou. Smiřte se s tím, lidi. Dobře, ale jak jsi ji dostal do toho balónku? - Chviličku vydrž... - Zatím je mi to celkem jasný, ale vysvětli mi ten balónek. Tys držel balíček karet a já jsem vzal do rukou balónek a kartu jsem na něj zezadu přitisknul. Radím vám nepoužívat průhlednej balónek. Ten je ale hnusnej.

- Aha. - Pak udělám tohle, jen tak na efekt. Díky zapalovači balónek praskne a karta mi skočí přímo do ruky. To je celý. - Úžasný. - Slušný. Ještě nikdy jsem nezažil, aby kouzelník předvedl nějaký trik a pak všem řekl, jak se dělá. Já vím, je to škoda. Ale jestli chceš, ukážu ti jedno kouzlo. Hele, sleduj.

Alternativní verze. - Tomu říkám... - A karta je v balónku. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj. Nejdou mi titulky. Sleduji na tabletu přes prohlížeč flash fox. Nevíte někdo čím to je? Díky

25

Odpovědět

Stáhni si normální prohlížeč, Brave, firefox, chrome

00

Odpovědět

toto je strašně super server. najdeme tu plno expertů na kozla, lukostřelbu a mnoho mnoho dalšího :D

672

Odpovědět

No například tebe.

728

Odpovědět

Když sem byl malej tak v TV byl takovej scumbag kouzelník s maskou co vždy udělal nějaké kouzlo a pak vysvětlit jak to je :D

1731

Odpovědět

To si pamatuju! Nebylo to tohle? :) http://www.csfd.cz/film/247893-magie-kouzla-zbavena/

381

Odpovědět

+tatokJj, to mám doma stažený. Občas jsem fakt koukal, jak je vysvětlení jednoduchý... :-)

20

Odpovědět

Už jsem na to přišel. Všimněte si jak drží pořád balónek rukou v které má sice kartu ale tu stejnou má připravenou a už nalepenou uvnitř balonku - dokazuje to tím, že dlaní udělá jen takový pohyb aby kartu uvnitř balónku uvolnil a hned vzápětí kartu co má v ruce mačká a to jde vyloženě vidět kvůli dvěma prstům kterými drží balónek těsně před tím než ho pinkne mezi diváky. HAWK.

677

Odpovědět

Na hranici s ním!!!

1903

Odpovědět

Na hranici s tebou!!!

688

Odpovědět

První část byla jasná, tam to šlo poznat že ji má v ruce ale ta druhá část je závislá na té první. PODÍVEJTE SE JAK NECHÁ CONNANOVI VYBÍRAT KARTU. PŘÍMO ZVOJÍ AŤ SI VYTÁHNE TU PKOVOU OSMIČKU A BALONEK S TOU KARTOU MÁ PŘIPRAVENOU UŽ DOPŘEDU.

828

Odpovědět

Ty jsi lepší než Google

611

Odpovědět

nene, fakt vážně jo? vysvětlíš mi to prosim tě ještě jednou a POMALEJI??

342

Odpovědět

Ne, nemá jí připravenou dopředu... jako ano, je to jedna z možností - dá mu naschval vybrat kartu, kterou má připravenou v balónku... ale daleko pravděpodobnější je tohle https://www.youtube.com/watch?v=4f3fEgRatR8 karta, mobil, celej balík karet... cokoliv... jen si musí dávat pozor, aby tu izolepu nestrh a aby jí tam zase hned přimáčk.

133

Odpovědět

Stejně je nejlepší kouzlo Jokerovo zmizení tužky v Batmanovi...:-D

2904

Odpovědět


Odpovědět

+Cana96Fuj, tak to bylo drsné. :D

67

Odpovědět

+Cana96kasiny, delas jako bys to neznal ;)

02

Odpovědět

To je tedy podvod! To nebylo žádné zmizení tužky v Batmanovi, ale zmizení tužky v nějakém černochovi!

843

Odpovědět

+Scalexty jsi ale kráva
zmizení tužky ve filmu s Batmanem, kapiš?

364

Odpovědět

On tu kartu asi uz mel prilepenou zevnitr toho balonku a pak jen stacilo zatlacit aby se odlepila. Problem je, ze nemohl vedet ze budou potrebovat zrovna tuhle kartu. Cas jit se zeptat pana googla.

03

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=If4pPE3DPI4

Ok
there is no way, aby ta karta uz byla uvnitr takze jedine vysvetleni je opravdu magic:O

23

Odpovědět

+trdelinTo trdelínovo video je ale nějaký divný, když si ho pustíte od 1:15
Absolutně nechápu, jak to udělal

20

Odpovědět

+trdelinVieš ako to urobil? :D Keď nechal spľasnúť ten balón , tak ten balón v podstate obalil ten balík kariet... Vidíš ako to drží dlaňou? Neukáže tú zadnú stranu kárd pretože by to bolo vidno :D

20

Odpovědět

+trdelintrdelin: Ona ta karta ve skutečnosti byla nejspíš celou dobu u něj v kapse. V balíčku vůbec už nebyla. V 2:02 je vidět, jak si sahá do kapsy a tu ruku pokládá na balónek a taky ji už neukáže. Navíc, nejspíš tam ta karta jde lehounce vidět. Pak už jen při bouchnutí prostě tu kartu otočí a je to. :) Tak zní má teorie :D

51

Odpovědět

+trdelinTo sice obalil, ale chvilu potom jsou ty karty už uvnitř, kdy to jako otočil?

20

Odpovědět

Super,a si jdu vygooglit jak udelal ten konec :)

670

Odpovědět

Taky mě to napadlo :D

151