Conan se zbavuje přebytečných zaměstnancůCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 136
Počet zobrazení:18 743

Conan se pro svůj dnešní klip inspiroval u vlády Baracka Obamy, která se před nedávnem ocitla v platební neschopnosti a byla nucena dát statisícům státních zaměstnanců neplacenou dovolenou. Conan se proto rozhodl přehodnotit, zda jsou všichni jeho zaměstnanci skutečně nepostradatelní. A asi by to nebyl on, kdyby jeho hledání neskončilo u Jordana Schlanskyho.

 

Přepis titulků

Překlad: qetu www.videacesky.cz Dobrý večer. Jsem Conan O'Brien, prezident pořadu Conan. Jak jistě víte, čelíme vládní krizi. Zatímco tu natáčíme, chod naší vlády se zastavil a všichni postradatelní zaměstnanci byli nuceni jít na neplacenou dovolenou. Abych držel krok s dobou a podpořil svoji vlast, rozhodl jsem se propustit všechny postradatelné zaměstnance tady u nás.

Mimochodem na sobě mám tuhle mikinu Guinness, protože doufám, že ji uvidí v Guinnessu a já dostanu pivo zadarmo, zatímco budu propouštět zaměstnance. Co právě děláš? Dívám se na menu obchodu Simple Things. - Simple Things? K čemu to je? - Prodávají sendviče a koláče. - Požádal jsem tě o to já? - Ne. - Je to pro mě?

- Ne. Takže ten sedvič by byl pro tebe. - Byl by to koláč. - Ty si chceš objednat koláč. - Jo. - Ty si chceš objednat koláč. Zatímco hledám postradatelné zaměstnance, narazím na tebe, jak si... - Cos to dělala? Objednávala sis koláč? - Jo. - Objednávka koláče na internetu. Jaké máš povinnosti? Mojí povinností je, abych ti pomáhala a asistovala v životě. - Ne, vážně.

Dobře, abys mi pomáhala. - V tvém pracovním i osobním životě. Řekla bys, že jsi pro nás nepostradatelná? Ne, neřekla bych, že jsem nepostradatelná. Sono, co má tohle znamenat? Ty si tady luštíš křížovku? Ne. - Je tohle tvoje písmo? - Ano. - A tohle je křížovka. - Ano. Ležela ti na stole. Takže jsi luštila křížovku? Před kamerou lhát nemůžeš. Nemůžeš lhát. - V tom případě je to pravda.

- Dobře. - Kde ses zasekla? - V téhle části. - Co je to za slovo? - To říct nemůžu. - Jen nám to řekni. Když to řeknu a tohle skončí na internetu, všichni si budou myslet, že jsem blbá, protože to nevím. Takže to říct nechci. Vozidlo na čtyři, který začíná na A, je auto. NEPOSTRADATELNÁ Zjišťuju, kteří zaměstnanci jsou nepostradatelní. - Jaké jsou tvoje povinnosti?

- Asistuju výkonnému producentovi. V čem mu přesně asistuješ? Prostě mu organizuješ život? Zvedám mu telefony a odpovídám na e-maily. NEPOSTRADATELNÁ Pracuje tady někdo, kdo je podle tebe postradatelnej? - Kdybys někoho musela jmenovat, kdo by to byl? - Jordan Schlansky. - Chceš si to promyslet? - Ne. - Jordan? Jordan je postradatelnej. - Jo. Proč?

Co dělá? Já nevím. Jen ho vždycky vidím, jak si napouští konvici. - Kdybych někoho měl propustit, navrhla bys... - Jordana Schlanskyho. - A vůbec se necítíš provinile, žes ho jmenovala. - Ne. Marie, chci se tě zeptat, jestli tady pracuje někdo postradatelnej. Někdo, kdo toho podle tebe moc nedělá a můžeme ho vyřadit. - Jen jeden? - Jo. - Kdybys někoho říct musela. - Řekla bych Jordana Schlanskyho. - Proč Jordana Schlanskyho?

- Ani nevím, co tady vlastně dělá. Musí to být pořádnej vůl. NEPOSTRADATELNÁ Mohl bys prosím popsat svoje povinnosti? Dohlížím na celou IT infrastrukturu. - Dohlížíš na IT infrastrukturu. - Jo, zajišťuju, aby ti došly e-maily. NEPOSTRADATELNÝ Kdo je podle tebe postradatelnej? Neboj se někoho jmenovat. Zamysli se. - Postradatelnej?

- Jo. Kdybys musel, koho bys propustil? Buď upřímnej. Jedno jméno tě napadlo. - Je to můj kamarád. - Kdo je to? - Řekl bych Jordana Schlanskyho. - Panebože. Nikoho jsme nijak nenaváděli a všichni jste jmenovali... To je neuvěřitelný. - Takže bys řekl Jordana Schlanskyho. - Je to můj kámoš. Jo, očividně. Jseš dobrej kamarád. Vážně doufám, že my dva nikdy kamarádi nebudeme.

Kde je Kramer? - Právě šel dolů. - On šel dolů? - Jo. Hledám postradatelný zaměstnance. Hádám, že když někdo není u svýho stolu, asi je postradatelnej. Nemám pravdu? - Asi jo. - Právě jsi zaprodal chlápka, vedle kterýho pracuješ. Jseš kretén. KRETÉN - Jordane?

- Ano? - Postav se, prosím. Už jsme spolu v průběhu let mnohokrát mluvili. Tohle je ale vážný. Mluvil jsem se všemi, co tady pracují. Jedno jméno zaznělo opakovaně. Myslím, že to bylo devětkrát. Byls to ty, Jordane. Lidi netuší, co děláš. Nerozumí tvojí práci. Vidí, jak si napouštíš filtrační konvici. Je tohle ta voda, kterou si tak často napouštíš na chodbě?

To, že rád dodržuju pitný režim, neznamená, že nemám co na práci. - Kolik téhle vody denně vypiješ? - 2,3 litru. To jseš snad vrba? Jseš snad strom? To je tuna vody. Kolik toho denně vymočíš? - Kolikrát denně jdeš na záchod? - Ideálně jednou za hodinu. Ty močíš jednou za hodinu? Proč ideálně jednou za hodinu? Musím se ujistit, že mám téměř čirou moč. - Ty vypiješ 2,3 litru denně.

- Vypiju víc než 2,3 litru denně. 2,3 litru vody vypiju, když jsem tady. - Kolik vody denně vypiješ? - Dvojnásobek. - Dvakrát 2,3? - Přesně tak. Ty vypiješ přes čtyři litry vody denně? 4,6. To je dvakrát 2,3. Pokaždé, když se tě zeptám, co děláš... Mluvil jsem o tom s tebou už několikrát. Používáš slova jako nesčetný, rozličný, rozmanitý, ale nikdy....

ku*va neřekneš nic konkrétního. Co vlastně děláš? Když to neřekneš mně, komu to řekneš? Všichni, kdo to vědět potřebují, to už ví. Co? O čem to mluvíš? To mám být já. - Jordane, jseš nepostradatelnej? Ano, nebo ne? - Ano. Kdybys teď zmizel... Což je nesmírně lákavá představa...

- ...ovlivnilo by to naši show? - Mohl bych polemizovat, že až na tebe můžeme eliminovat jakéhokoli zaměstnance, aniž by se to nějak projevilo ve vysílání. Máš stejnou řeč těla jako Lee Harvey Oswald. NEPOSTRADATELNÝ Všichni jsou nepostradatelní.

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a co ty lidi vlastně dělají? Pijí vodu a luští křižovku.

20

Odpovědět

jako 6l vody to nevypiji ani za týden fakt machr ten je fakt nepostradatelnej. Světoví unikát se musí hýčkat :)

41

Odpovědět

Snad všichni jeho zaměstnanci mají skvělý smysl pro humor :P A ikdyž nemají, o to víc je to vtipné :D

452

Odpovědět

Nejspíše prohlížečem? Pokud ne, tak něčím mezi počítačem a židlí.

256

Odpovědět

Nejde mi to spustit :/ nevíte někdo čím to může být?

210

Odpovědět

Toto je asi nejlepší formát, který Conan produkuje. Rozhovory samotné a Clueless gamer nejsou nic moc.

2133

Odpovědět

Jordan je vážně nepostradatelný. Bez něj by nebyla spousta skvělých dílů. :)

400

Odpovědět

Conan nemá chybu, som sa nasmial zase :D ale Jordan je proste ultra, nemá chybu, jak ho napadaju take vetne konštrukcie, to je neuveriteľné, aj keď poznám pár ľudí podobných ako on, ale naňho proste nikto nemá :D to musi byť pre Conana zlatá žila humoru očividne, toho neprepustia, aj keď má zamestnanie ako Barney Stinson očividne :D

310

Odpovědět

takže tam fakt dělá úplný ho**o :D nic kloudného z něj nevylezlo :D

213

Odpovědět

Vím, že to sem nepatří, ale ještě jsem nevykoumala kam to dávat. Prosím prosím! Přeložili byste nějaké video Daniela Slosse? Nejlépe toto? http://www.youtube.com/watch?v=WWTv4ZQdg8g ?? Právě jsem koupila lístky na jeho představení a ráda bych to pustila našim, aby věděli na co to jako vůbec jdu :D Díky předem, jestli to tu najdu :)

195

Odpovědět

Přesně tohle video jsem před pár dnama dopřekládala. Momentálně leží připravený v konceptech, takže by se tady během jednoho, dvou týdnů mělo objevit. Stand-upy dáváme každej čtvrtek v 8:00, tak měj oči na šťopkách. ;)

190

Odpovědět

+qetuSuper! Díky za odpověď :)

191

Odpovědět

Chlápek co tam není má na nástěnce nápis "DONT PANIC".


Toho bych nevyhodil ani kdyby se nevrátil :D

340

Odpovědět

Chybí kamera u Jordana v kanclu, kterou tam nechal nainstalovat několik dílů zpátky....cítím fan correction?

250

Odpovědět

Aj tie obrovské hodiny chýbajú :-)

250

Odpovědět

A taky nejede video, kde si Conan pozval Jordana na večeři. :-\

261

Odpovědět

Super jako vždy:)

jen ted nemužu dostat z očí ten jeho make-up, nějak mi to při recenzich(je tam zabíranej víc zblízka než v ConanShow) začlo bít do očí a už se toho nemužu zbavit:D:/

240

Odpovědět

Já si vždycky u Conana vypnu HD a nejde ten jeho přepudrovaný obličej tak vidět :D

220

Odpovědět

No jo, taky už nám pěkně stárne... je to vidět hlavně na jeho rukách.

220

Odpovědět

Miluju díly z Conanových kanceláří :D Nikdo tam nemaká :D

250

Odpovědět

:D Opravdu by mě zajímalo, co tam dělá...

210

Odpovědět

Já si říkám, že on musí být snad nějaký herec co je součástí pořadu, protože to je až nezkutečný, co je to za zvláštního maníka :D

203

Odpovědět

Taky chvilema dumam jestli to hraje, ale takovyho "magora" by asi zahrat nedokazal. Ty jeho hlasky jsou fakt neskutecny, na to by zadnej scenarista snad ani neprisel... Proste nepostradatelnej typek kterej je hoodne svuj. :-D

213
Další