Jordan Schlansky kovbojem

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:926
Počet zobrazení:10 141
První video z Conanovy návštěvy amerického jihu je tady a samozřejmě u toho nemohl chybět "miláček" publika Jordan Schlansky, který si vyzkoušel, jaké to je stát se kovbojem a nechat se při tom Conanem povinně zesměšnit.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Tady Conan O'Brien. Jsem v obchodě s kovbojskými potřebami Chicka Elmse. A tohle je Chick Elms. - Rád tě poznávám Chicku. Jak je? - Zdravím. Mám se dobře a ty? Výborně. Odkud je jméno Chick? Ani nevím... - Nevíš. - Je to taková přezdívka. - To je teda úžasnej příběh, Chicku. To je mi historka.

- Jaké je tvoje pravé jméno? - To nemůžu říct. Vážně? Je blbější než Conan? - Možná. - Opravdu? - Sheryl. - Cože? - Sheryl. Rodiče tě pojmenovali "Sheryl"? Takže ses rozhodl, že si pořídíš trochu mužnější jméno... - a rozhodl ses pro "Chicka". - Vlastně to byl mámin nápad. Měli bysme si o ní popovídat.

Narazil jsi někdy na někoho, komu prostě kovbojské oblečení nesluší? - Nebo to každému sedne? - Každému to sedne. Mám pro tebe výzvu. Přivedl jsem kamaráda. Je z New Yorku. Nezlob se, je z New Yorku, tak už to u někoho bývá. Je to někdo, komu říkáme "metrosexuál". Víš, co to je? To nevím. Jen klid, tohle to není.

Není to někdo, kdo by měl sex s vlaky. On je ale divnej. Jmenuje se Jordan Schlansky. Chicku, tohle je Jordan Schlansky. Přivezli jsme tě sem do tohoto městečka vzdáleného zhruba 60 mil jihovýchodně od Fort Worthu, abysme tě oblékli do kovbojskýho a udělali z tebe pořádnýho chlapa, protože upřímně... pracuju s tebou už nějakou dobu a máš takovej...

evropskej nádech, což nás, pravé Američany, docela uráží. Navíc je italština krásný jazyk a ovládání v italštině mi nepřijde na škodu. To je salám Creminelli... a sýr s trochou mleté kávy navrchu v bagetě. - To je biscotti zadarmo? - Ano. Biscotto. - Pardon? - Je to "biscotto". Biscotti?

To by jich muselo být víc, ale je tam jen jedno. Co říkáš na to... - nechat se obléct do kovbojskýho? - Nevadí mi to. Fajn. - Rád ti poradím. - Děkuji, Chicku. Máte úžasnou chemii. Začněme botama. Dobrýma kovbojskýma botama.

Vidím, že tady máte slušný výběr. Tyhle by se mi na Jordanovi líbily. - Co myslíte? - Možná je tam zbytečně růžové. - Moc růžové... Co ty na to, Jordane? - Ta růžová mi přijde zženštilá. Opravdu? Přijde ti to zženštilé? Co kdybys řekl Chickovi o své životosprávě? Probudím se, dám si cappuccino a nějaké pikantní pečivo. Dvakrát do týdne se holím.

Zbavím se přebytečných chlupů. Holíš se výhradně na obličeji? Holím se i jinde. Kde jinde, Jordane? Na rozličných místech. I níž? - To je soukromá záležitost. - Chicku... co si myslíš o chlapovi, který si holí tělo?

Páni... Ani nevím. Myslím si to samý, Chicku, myslím si přesně to samý. Koukněte, indiánské motivy. Většina kovbojských bot byla vlastně ovlivněna indiánskými návrhy nebo španělskými vaquero. Dokonce tak hodně, že termín "buckaroo" označoval kovboje z Velké pánve, západně odsud. Základem je slovo "vaquero". Ty komentuješ dokument?

O botách? Chtěl bys mít na botách karty? Řekni svůj upřímný názor. Na kovbojských botách je skvělé, že si člověk musí často domýšlet, protože tuhle část zakrývají džíny. Takže ano, to by mi nevadilo. Ne vždycky. Já předpokládám, že je budeš nosit... občas i k evropským pánským plavkám. To jsou plavky, které ty máš rád, ne? Spíš ty s 10centimetrovým vnitřním švem.

Takhle se mi to líbí. Jordane, máš k tomu připomínky? Takhle jsem si to nepředstavoval. Jak? Všechno je to autentické kovbojské oblečení. A docela ti sedne. V čem je problém? - Spousta přebytečných hrbolků.

- Kde? Všude. Nohy jsou trubicovité... Ne tady. Dostal jsem ho, Chicku, pěkně jsem ho utřel. Tohle je fantastické, podívejte. Chicku... Tenhle pásek je paráda. Naprosto fantastický. Je trochu barevnější, jsou do něj všité kravské chlupy. To jsou normálně kravské chlupy.

Jordane, malé doporučení. Tyhle chlupy nehol. Je mi zle. Vyzvracel bych se ti na košili, ale očividně to už někdo udělal. - Vyzkoušejme klobouk. - Dobrá. - Tenhle je docela malý. - Myslíš, že je malý? Co tenhle i s tím pytlíkem? Takhle budeš chráněný... před šplíchanci kávy, kterou si děláš ve svém italském kávovaru.

A když už tě budu mít dost, tak to můžu takhle stáhnout. A do minuty jsi tuhej. - Co myslíš? - Tenhle vypadá dobře. Dalo by se to upravit tak, abych neviděl jeho obličej? - Trochu se to dá ohnout. - Chci to ohnout pořádně. Líbí se ti nový kovbojský klobouk? Je to taková zajímavá mýlka, že je kovbojský klobouk kloboukem západu. Má vlastně nepraktický design, který snadno sfoukne vítr.

Kovbojský klobouk se začal používat teprve po konci Občanské války. Hlavně díky zásluze Johna Stetsona, který pocházel z New Jersey... ...pravděpodobně ze španělského "gallant" v podstatě znamenající "velice galantní", jak ho tehdy popisovali jeho uživatelé... - Už jsi přestal mluvit? - Ano. Tohle je dokonalost. Dokonalost. - Jak se cítíš, Jordane? - Nic nevidím. Já vím, Jordane.

Děkuji, Chicku. Jsi fajn, bylo mi ctí tě poznat. A ty Jordane si najdi cestu domů. Hotel je odsud vzdálený 85 mil. Pěšky, takže bys měl vyrazit, protože je tu brzo tma, dobře? Ten klobouk si nesundavej. Bude mrtvej do hodiny. HLEDANÝ MRTVÝ NEBO OPRAVDU MRTVÝ Zatleskejte Jordanovi Schlanskému, je to fajn chlap!

Omlouvám se, opravdu. Jsi v pohodě. Opravdu takovej je. Obchází Dallas a hledá biscotti. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

This is the location to the recycle bin here and you would be glad to find it at http://recyclebinwindows10.com

00

Odpovědět

:D :D :D :D sranda jak cyp, ale bylo mi Jordana trochu líto :D ... trošičku :D

10

Odpovědět

LEAVE JORDAN ALONE!

300

Odpovědět

Conan je vždy hrozně na přesd... :-D Jordan je skvělej - působí jak normální "Evropan". :-D

190

Odpovědět

Mě Jordan přijde, jakoby trpěl lehkou formou autismu :) Ale kloubouk dolů, nasmála jsem se! :D

273

Odpovědět

Možná bude můj příspěvek poněkud kontroverzní, ale uvědomujete si doufám, že Jordan je pouhý herec/nastrčená figurka/komediant?
Někdy nabývám pocitu, že si zřejmé někteří diskutéři, při sledování fiktivní kinematografie myslí, že sledují záznam reality.

Tato figura mi připadá poměrné vyčpělá.

1233

Odpovědět

Určitě má i herecký talent a vrozený smysl pro humor, ale jinak je to opravdu jeho zaměstnanec. Viz rozhovor s ním:
http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/1ajju2/i_am_jordan_schlansky_associate_producer_of_conan/

261

Odpovědět

Takže tvůj příspěvek není kontroverzní, jen vychází z mylného předpokladu a působí trochu nabubřele ;)

343

Odpovědět

By me zajimalo, co si zase Jordan za firemni prachy koupil, ze musel za trest pochodovat v kovbojskym - tipnul bych to na pec na pizzu :)

710

Odpovědět

Jak začal Jordan vyprávět o klobouku a v myšlenkách by ho Conan nejradši udusil, vzpoměl sem si na Jamese Maye z Top Gearu. Tam jsou také vždy nadšeni, kdyz se takhle rozpovídá :)

40

Odpovědět

1:32 Southwest tedy jihozápadně, nikoli jihovýchodně

50

Odpovědět

Chtěla bych vidět Jordana v roli nějakého psychopata, myslím, že by mu to sedlo skvěle :D

540

Odpovědět

Mňa by skôr zaujímalo koľko Jordanovi naozaj platia, keď je schopný robiť zo seba debila pred celým svetom, teda ak to hra :D

744

Odpovědět

Jordan to je prostě šoumen :D :D :D

1070

Odpovědět

jednoznačne najlepší Conan za poslednú dobu :D

405

Odpovědět

Díl přímo nabitej skvělejma hláškama.

232

Odpovědět

Zajímalo by mě, jestli se při natáčení videí Jordan také směje (a oni to pak vystřihnou) nebo jestli si ten poker face drží stále :D Jestli to hraje, tak je vážně dobrej :) Líbí se mi čím dál víc a hlavně je hrozně roztomilej, člověk má chuť ho pohladit :D

1322

Další