Conan a producentův předražený kávovarCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 045
Počet zobrazení:14 475

V nedávném díle Conan překvapil všechny diváky, když se rozhodl vyřídit si přímo ve studiu účty s jedním z producentů, na kterého si jeho kolegové stěžovali pro zbytečné rozhazování televizního rozpočtu. Podívejte se tedy sami, jak si dokáže Conan, jakožto šéf, došlápnout na někoho, kdo má prostě jen rád kvalitní kávu.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz S lítostí musím říct, že tady v zákulisí Conana vře určitá kontroverze. "Vře" je skutečně příhodné slovo, protože tahle kauza zahrnuje espresso kávovar a pána jménem Jordan Schlansky. Hodlám to vyšetřit právě teď a začnu panem Johnem Crotteauem. - Jak se máš, Johne? - Dobře. - Řekni nám něco o tom kávovaru na espresso. - Lidé tvrdí, že se pořídil drahý kávovar a Jordan ho dovoluje používat jen pár lidem.

Jordan miluje Itálii a dokonce věří, že možná Ital je. I když je jeho příjmení "Schlansky". Víš, co tu má Jordan na starosti? Ani ne. Máš o Jordana obavy poté, cos mi tohle řekla? - Ne. - Proč? Je takovej... mrtvej. - Je mrtvej?

- Je takovej lhostejnej. Mířím teď do kanceláře Jordana Schlanskyho, abych se ho zeptal na ten espresso kávovar. Ta kancelář není přístupná jako u ostatních, je schovaná na Jordanovo přání, tak uvidíme proč. Musíme tudy. Skrze tyhle dveře. A ještě tudy. Jordane, tady Conan O'Brien. Za prvé, tvoje kancelář je děs. Nechutný. Už tu byla hygiena? - Máš tady kávovar na espresso.

- Jeden kávovar tady je. - Jakej je mezi tím rozdíl... - Já ho nevlastním. Já ho nemám, je prostě tady, to neznamená, že mi patří. - To nechápu. - Používám ho, ale není můj. - Musel bych ho vlastnit, ale nevlastním. - Ty ho nevlastníš? - Nevlastním. Kdo ten přístroj zakoupil? Vlastně jsi to byl ty. Ty jsi zakoupil všechno v téhle kanceláři. - Vážně? - Ano. Koupil jsem tohle italské mandlové biscotti?

- Ne, to bylo zadarmo. - To je biscotti zadarmo? - Biscotto - Pardon? - Je to "biscotto". - Biscotti. To by jich muselo být víc, ale je tam jen jedno. - Můžeš mi ukázat ten kávovar? - Ano. Tohle je kávovar na espresso Lavazza Blue LB2312. Přístroj, který se prodává za 500 až 700 dolarů. - Docela drahý kávovar. - To je relativní. Existují kávovary, které stojí 5000.

- Proč jsi nekoupil ten? - Nechtěl jsem rozhazovat peníze. Přijde ti, že jsi byl ohledně umístění přístroje a jeho dostupnosti pro ostatní vstřícný? Rád bych zdůraznil, že není mou povinností být vstřícný a rozhlašovat to tady. Navrhnul jsem lidem tu koupi, ale nebudu je tady nijak nahánět. Nepřijde ti zajímavé, že je ten přístroj umístěn... Podívám se, kolik je to kroků. Sedm stop. Vlastně o trochu víc, protože mám velká chodidla. A dámy vědí, co to znamená.

Právě jsem si všimnul, že je ovládání v italštině. Není to trochu nevýhoda pro lidi, kteří chtějí ten přístroj použít, a neumí italsky? Přijde mi, jako bys předpokládal, že jsem vybral jazyk ovládání já. Navíc je italština krásný jazyk a ovládání v italštině mi nepřijde na škodu. - Takže jsi rozhodl za ostatní? - Ano, rozhodl. Stejně jako Mussolini rozhodoval za svoji zemi. Další Ital, který snil o bezproblémových věcech. Jsem velice vlídný ohledně používání...

Velice vlídný? I vůdce měl ve svém bunkru v roce 1945 míň dvěří než ty. To bych rád zdůraznil. Musel jsem projít asi sedmero dveřmi. Lépe jsi ten kávovar už schovat nemohl. Kdyby se Usáma bin Ládin krčil za tím kávovarem, dodnes je naživu. Nikdo by ho nikdy nenašel. Tohle je ta nechvalně známá vývěska. Základy používání. To jsi psal ty? Používám to jako příležitost ukázat z většiny americkým zaměstnancům, jak má vypadat správné espresso. Všiml jsem si, že mluvíš o Američanech skoro až s opovržením. Uvědomuješ si, že jsi z Buffala?

Používáš vůči těmhle "Američanům" pohrdavý tón. Mám pohrdavý tón vůči kvalitě kávy, která se ve Státech vaří. - Ty nemáš rád americkou kávu? - Nikdy jsem ji neochutnal. - V téhle zemi si kávu nedáš? - Nevěřím v překapávanou kávu. Jordane, rychlá otázka. Co tady máš na starosti? Mám rozličné povinnosti. Můj titul je zástupce producenta. To je nejlepší neodpověď, jakou jsem kdy slyšel. "Mám rozličné povinnosti a tohle je můj titul." Narovinu, co tady děláš?

Zastávám rozličné produkční úkoly. Ještě jednou řekni "rozličné" a nechám tě zatknout. Co tady děláš? - Zástupce producenta. - Co děláš, když přijdeš do práce? Mám rozličné... "Rozličné." "Tohle je můj titul." Ty jsi mi teda pěkně vychytralej falešnej Ital. Nechám ten kávovar na určitou dobu odstranit a nahradím ho... tímhle přístrojem.

Je to Windmere. Pokud vím, tak se ani na kávu nespecializují. Vyráběli sekačky, než zbankrotovali. Je špinavý, je starý, má jednoduché zapínání. V angličtině, protože Bůh žehnej Americe, ty jeden šmejde. Budeš si v tom dělat kávu... Tohle je snad dokonce krev. Budeš si kávu vařit v tomhle. Přesně tak, překapávanou. Budeš ji pít týden. Tak tedy... vyšetřování je u konce, trest byl uložen.

Tady Conan O'Brien, který svým jménem zaručí, aby se něco podobného už neopakovalo. Jordan Schlansky a jeho nový kávovar, dámy a pánové! Překlad: Brousitch facebook.com/conancz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zajímalo by mě, nakolik opravdové to bylo... Teda jestli opravduje flek, kde člověk nemusí nic dělat a nemá to ani v popisu práce :D

400

Odpovědět

fair play conan, rad si zgustne na takychto "ïtaloamericanoch" co schovavaju drahe kavomaty :))

262

Odpovědět

Moc se tomu italovi nedivím... Pít splašky jako Starbucks( poměr cena: kvalita) v práci každý den, tak si radši hodím mašli.

3014

Odpovědět

Opravdu zábava přijít z práce a dívat se na video, jak šéf j**e někoho v práci...

2019

Odpovědět

Nechoď každej den do práce a pak ti bude více do smíchu :-D

294

Odpovědět

Jebe v práci? Nevím, jestli jsem to náhodou špatně nepochopil, ale mě nepřišlo, že by to bylo myšleno nějak vážně. Alespoň já tam viděl jistou nadsázku.

281

Odpovědět

Si fakt myslíš, že by někdo jebal producenta za kávovar? :DDD

290

Odpovědět

Paráda, teďka zase čekat až do úterka.. ach jo. Co takhle zase přeložit k tradičnímu úterky i nějakej rozhovor s hercem či herečkou. :)

200

Odpovědět

Rozhovor se někdy objeví i v rámci úterního spotu. :-)

201

Odpovědět

Jednoducho ho dojebal, ani nevedel kam sa ma pozerat :D

197

Odpovědět

..in english cause god bless america you sonofabitch :D :D :D

249

Odpovědět

Pokud v práci řeší takovéhle věci tak to tam opravdu asi nemají co dělat, Vsadím se, že jeho první věc co udělá po příchodu do práce je, že si dá kafe :D

214

Odpovědět

a kdo to nedělá,....

259

Odpovědět

Jo jo přesně tohle jsem chtěl od něj slyšet .. ´:D

220

Odpovědět

Na konci jak zahejloval...

1999

Odpovědět

asi nevíš co to je že :D

202

Odpovědět

To je ten chlápek, jak mu na stole chybělo gay p***o. Příště by to chtělo ten Halloweenskej díl.http://www.youtube.com/watch?v=AmznnltVlmI

192

Odpovědět

Ex-talkshow host :DD

190

Odpovědět

Veľmi nepríjemný človek ten falošný Ital. Všetko vie, všade bol... Nadáva na americkú kávu, pri tom žiadnu nepil...^^ Eh, takýchto ľudí fakt zbožňujem. :D

19102

Odpovědět

Hmm, co se jim na to kávovaru nezdá? Stejnej máme v práci už pár let a jak dobře slouží :-D

192

Odpovědět

Nejlepší, zasloužilo by to 11*.

1915

Odpovědět

Nechápu proč mu dáváš 1* když se na to ani nepodíváš -_-

1814

Odpovědět

Onan překvapivě.. kdo jiný by nakrmil konzumní diváky VČ

19164

Odpovědět

Ano, je to velice překvapivé, vzhledem k tomu, že ho překládáme každé úterý ve 20:00 pravidelně. :-) Asi tak překvapivé jako že se tu v pondělí v 17 hodin objeví Vsauce nebo v pátek ve 20 AVGN. Dobrou noc, Zlosyne. ;-)

215

Odpovědět

+BugHer0BugHero další kdo se chytl na mucholapku

20102

Odpovědět

+BugHer0Nebylo by tu jednodušší řešení, než mu pořád něco vysvětlovat? ;-)
(teď mám na mysli vraždu nebo ban..)

222

Odpovědět

+BugHer0Netřeba stačí napsat jeho rodičům ať ho nepouštěj na jejich počítač, že tam pak prudí dospělí :)

232

Odpovědět

Don't feed the troll, já vím. Ale Zlosyne, pověz mi, jaké video by se ti líbilo? Kluci z VČ ti ho určitě rádi přeloží ;)

201

Odpovědět

+krajnik1Mě by se líbilo video, kde tu internetovou m***u věší na prádelní šňůře.

A nejenom mě...

1843

Odpovědět

+krajnik1Pepku,
víš že internetovou m***u ze sebe děláš možná tak ty? Očividně neumíš udržet nervy na uzdě a pod každým videem používáš nevhodný výrazy.

Lidi jako ty, slabší duše, jsou jako mouchy - a já jsem mucholapka.

I got you

1960

Odpovědět

+krajnik1když jsi jeden z těch "nekonzumních" diváků

202

Odpovědět

+krajnik1Zlosyne chápu dobře, že máš rád když se na tebe chlapi lepí mucholapko ? :D

213

Odpovědět

+krajnik1Ach jo Pepek... Si to hezky zkazil. Kdyby jsi neodpovídal, tak nám Zlosyn možná i řekl co mají překladatelé podle jho přání přeložit.
Takhle z toho zase nic není :D

230

Odpovědět

+krajnik1Tak tedy znovu: "Ale Zlosyne, pověz mi, jaké video by se ti líbilo? Kluci z VČ ti ho určitě rádi přeloží."

200
Další