Conan uklízí kancelář Jordana Schlanskyho

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 417
Počet zobrazení:16 853

Populární producent Jordan Schlansky je zpět! Tentokrát se Conan za asistence profesionální organizátorky pokusí udělat Schlanskymu v kanceláři pořádek a vy už určitě tušíte, že z toho nebude vůbec nadšený...

Přepis titulků

Ahoj, sedím u sebe v kanceláři s Julie Naylon. - Julie, vy jste profesionální organizátorka? - Ano. Dobře. Víte, proč jsme si vás pozvali? Jeden z místních producentů má nepořádek v kanceláři? Jmenuje se Jordan Schlansky a jeho kancelář je nechutná. Nerad bych, aby se stala nehoda. Stačilo by tam škrtnout zápalkou. Taky tam dost možná žije nějaká havěť.

Teda, kromě Jordana samotného. Navíc by ho mohlo nějaký to harampádí zavalit. - Je možný, že by to na Jordana... - Ano, mohlo by to na něj spadnout. Tak to necháme. Kašlem na to. Já nikoho neodsuzuju a v životě jsem viděla už leccos. U Jordana nejspíš uděláte výjimku. On je totiž...

Jak to jen říct? Nechci ho urazit. Trotl - to je ono. A ví o nás? To chci zdůraznit. Jordan neví, že k němu přijdeme. Jdeme na to. - Jordane. - Jak se máš? Panebože... - Seznamte se. Tohle je Julie. - Jak se máte? - Těší mě.

- Mě taky. - Julie je profesionální organizátorka. Chápu. Asi je to pro tebe překvapení, protože jsi nás nečekal. - Přesně tak. - Je to vidět, protože obědváš... Co to je? To je salám Creminelli sýr s trochou mleté kávy navrchu v bagetě. Dobře. Jo, tak si nech zajít chuť. - Dobře. - Zatím to odložím. - Teď se vrhneme na úklid kanceláře.

- Dobře. - První dojmy? - Určitě mu můžu pomoct to tu lépe zorganizovat. Jordane, nevadilo by ti, kdybych ti snědl ten sendvič? To by mi vadilo. - Pročpak? - Protože byl pro mě. - Jasně. Ale víš, že jsem tvůj šéf? Takže ti můžu sníst sendvič, když se mi zachce. Vadí ti, že jsem s sebou vzal štáb, když sis chtěl vychutnat tenhle výtečnej sendvič, se kterým ses tak dlouho piplal...

a teď se jím před tebou futruju? Spíš by to mělo vadit tobě. Ale mně to nevadí. Tak jo, Jordane... jak vysvětlíš tohle? Proč tu máš kysané zelí? Kysané zelí, tedy to bez octu, je skvělé probiotikum vyrobené přírodním kvašením, které zlepšuje střevní flóru.

Tedy prospěšnou střevní bakterii. Dnešní moderní pochutiny bohužel množství flóry u většiny lidí minimalizovaly. Tohle ji obnovuje. Teď upřímně. Neměla jste chuť mu jednu vlepit? - Nechtěla jste mu natáhnout? - Ne. - Dobře. Takže to byl jen můj pocit. Jen já jsem mu chtěl zmalovat ksicht. A takovejhle bordelář... tu má čistící ubrousky a utěrky na prach.

- Vidíte tu ironii? - Podle mě tu chce mít pořádek a čistotu, jen neví, jak to má udělat. Toužíš hluboko v nitru po čistotě? Je to možné, jen jsem trochu lhostejný. Takže chceš bejt prase? Ne ve smyslu, který teď myslíš. - Na co jsem se podle tebe ptal? - Na mou kancelář. Cože?

Rozuměl jsi. Bože můj! Dobře, tak se do toho pustíme. Julie, ujala byste se toho? Tohle je filtrační konvice na vodu s uhlíkovým filtrem. Rád bych ji odlišil od vody filtrované reverzní osmózou, kterou používáme v kuchyňce. Voda filtrovaná reverzní osmózou se nehodí do kávovaru, protože v sobě nemá minerály, ty si bere z kovového vnitřku kávovaru.

Proto by se neměla tahle voda do kávovaru vůbec lít. Tahle voda má lepší TDS, tedy množství rozpustných látek. Místní voda v sobě má asi 300 nebo 400 rozpustných pevných látek. A proto je tahle voda pro kávovar mnohem lepší a jinou do něj ani neliji. - Takže tohle je voda na kafe. - Správně. A tamhle je konvice na normální vodu, kterou piješ. Tahle má rozpustnost asi 400, zatímco tahle s osmózou má asi...

Hele, nechceš se rozpustit? Tohle je výrobek, se kterým jsem byl nakonec velmi nespokojen. Jordane, víš, co ti mohlo prozradit, že to bude stát za prd? Ten chlápek na obalu. To ti to z toho obrázku nedošlo? Vždyť se ti tlemí už jen za to, že sis to koupil. Hele, sedím na gauči. - Káva.

- Káva... Prázdná krabice od vín... - To bych rád... - Jasnej alkoholik. - Proč si ji tu syslíš? - Chodí mi v ní vína. A co tohle? - V tom mi taky chodí vína. - Dobře. My tady pracujeme, děláme na televizním pořadu. Ty si asi myslíš, že tu řídíme středně velkou italskou restauraci. Máš tu sýry, vína, salámy a různé druhy vody.

ale nevypadá to, že by ses předřel. Chceš vyhradit prostor pro všechny své restaurační zásoby? Co to je? - To je odpad? - Ne. Tohle je určitě odpad. - Tak jo, já prozatím končím. Julie, zůstanete tu? - Jo. - Dejte se do práce a já se tu pak zastavím. - Fajn. Julie, říkala jste, že úklid na pracovišti dokáže změnit i dotyčného člověka, že by to pro Jordana mohla být naprosto zásadní změna...

Jordane, cítíš nějakou změnu? Ne. - Nikdy nevíš. Není to možné? Julie sedí vedle tebe. - Je to možné. Dívej se jí do očí. - Nevěřím tomu, ale... - Ty ses jí nedíval do očí! Chtěl ses jí podívat do očí, ale když to pustíte zpomaleně, bude vidět, jak sis to rozmyslel.

Proč se lidem nedíváš do očí? Asi se mi špatně otáčí tělo, když jsi na mě takhle namáčklý. Já na tebe nejsem namáčklej, ty úchyle! Ježíš, ty si fandíš. Podívej se mi do očí. Tak radši ne. To bylo hrozný. Bože můj. Právě jsem v tvých očích viděl konec světa.

Mohli bysme to oslavit trochou vína. Na Jordanův nový kancl. Blahopřeju. Ta rapidní změna je na tobě jasně vidět. Děkuji vám oběma. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravdu cílená reklama, zapnu video s Jordanem a začne hrát reklama na holící strojek :-D

30

Odpovědět

Jordan má v kanclu gauč? Toho jsem si nikdy nevšimnul :-D

290

Odpovědět

Jordan, to je borec :D Ta jeho kamenná tvář, ten výraz, to je bezkonkurenční a strašně vtipný :D

401

Odpovědět

Tyhle videa s Jordanem mám rád, ale vždycky mi ho je trochu líto :D taky se mi líbí, jakej to gurmán :D

580

Odpovědět

Vim ze to bude znit jako oxymoron, ale je lepsi mit "organizovany bordel" kde ty veci najdu nez "chaoticky poradek" kde netusim co kde je.

354

Odpovědět

Klasika, člověk si chce zařídit práci podle sebe a hned ho někdo otravuje... Škoda, že se tím nechal vytočit, i když jen trochu, to by byl vůbec nový rozměr, kdyby byl naprosto v klidu... :)

100

Odpovědět

vykašlite sa na ostatné videá , prekladajte Conana, myslím že to úplne postačí :D :D

3917

Odpovědět

Tenhle Jordan je jako James May- když se zmíníte o jeho oblíbeném tématu, je konec :D

412

Odpovědět

Tak to je dobře, že si Conan nepřenastavil hodinky.

190

Odpovědět

ale zase sa mi páči že tá "organizátorka" určite nemá nízky honorár za "organizovanie" :D pritom upratovačka robí to isté a za upratanie nedostane asi toľko peňazí :D takže upratovačky, zmeňte sa na organizátorky :)

335

Odpovědět

Napřed jsem si říkal, že bude organizovat ten úklid, až pak mi došlo, že je to vznešeně nazvaný úklid.

202

Odpovědět

To je jako když mamka potřebovala účetní, ale nemohla si dovolit hledat do takové společnosti "účetní". Tak hold hledala Odborného poradce pro finanční matematiku :).

30

Odpovědět

+Inknebo když se u nás v práci přejmenovala pozice vrátného na First contact manager

250

Odpovědět

ešte by som poznámočku, na tie krabice hovorí že "I use that to ship wine" (že v tom posiela víno) nie že mu v tom chodí víno :) takže on nie je alkoholik, ale niekde v Taliansku trpí jeho rodina nedostatkom kvalitného vína a tak im tam posiela to kvalitnejšie americké a vy tu z neho robíte alkoholika ... shame on you :D

20

Odpovědět

Vím, co říká a nejdřív jsem to měl jako posílání, ale podle mě to myslel i tak, že si je nechává posílat, takže je v podstatě jedno, co se tam dá. I Conan pak naráží na to, že je alkoholik. ;-) Když tam ty bedny má, určitě mu v nich i něco přišlo.

71

Odpovědět

2:41 bych řek že říká "jar of sauerkraut" - zavařovačka se zelím, a ne german sauerkraut :)

70

Odpovědět

Díky, tam jsem si nebyl jistej, přiznávám a opravuji. ;-)

100

Odpovědět

Tohle je výborné. Sice hrané, jinak by se asi pozabíjeli, ale výborné :)

82

Odpovědět

Jordan očividně nesnáší Conana, asi jako zbytek lidí na pracovišti musí nesnášet Jordana :D

192

Odpovědět

svým způsobem mi Jordan příjde jako nesmírně inteligentní člověk ale tak nějak bez duše :D
jinač jsem rád, že má v chodbě pořád ten automat na kávu :D

731

Odpovědět

Oh, this is garbage :D

210

Další