Conan s Jordanem Schlanskym v partnerské poradněCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 174
Počet zobrazení:15 081

Conan natočil po dlouhé době opět video s Jordanem Schlanskym, takže byla naše dnešní volba jasná. Jordan se má brzy ženit, a tak se Conan rozhodl, že ho vezme do partnerské poradny. Dozvíte se, že je Jordan naprosto normální člověk, který se rád holí a nesnáší klimatizaci, a že Conan je idolem všech žen. ;-)

Přepis titulků

- Lauren, děkujeme za přijetí. - Není zač. A Jordane, tobě děkuju, žes na to přistoupil. Jordan je zasnouben. Jak se jmenuje tvá... vyvolená? - Emma. - Emma? Takže si bereš ženu? Ano.

Ano, Emmu. Můžete mi povědět něco o Emmě a o tom, jak jste se poznali? Poznali jsme se v lékárně CVS. Vzpomínám si, co jsem si kupoval. Nebylo to holicí... náčiní pro muže? Ne. Výrobek, který používám, v CVS neprodávají.

- Co je to za výrobek? - Norelco Bodygroom. - Ty používáš Norelco Bodygroom? - Jo. - Každý den? - Ne. A které části těla si tím strojkem holíš? - Tady můžeme mluvit otevřeně. - Jistě, nemusíte mít žádné zábrany. - Přesně. - Dá se použít takřka na jakoukoli část těla. - Dostane se do každého záhybu a... - Bezbolestně. - ...pídě? Nový model BG2038 má skvělou Li-Ion baterii.

- Nevymejšlíš si teď? - Ne. - Jak že je ten typ? - BG2038. - Jak to, že si pamatuješ typové číslo? - Nahradil totiž strojek 2020, který měl bohužel NiMH baterii a nabíjel se dlouhých osm hodin. Nesmí se nabíjet moc dlouho, jinak se snižuje životnost baterie. Můžete se vrátit k tomu, jak jste poznal Emmu? To mi postačí. Narazili jsme na sebe při vstupu do lékárny.

- Nechci nikoho soudit. Od toho tu nejsme. - To ne. Ale tahle historka je příšerná. Stojí za prd. A to tě nesoudím. Chcete říct, že vás zklamal? - Nejradši bych mu zmaloval ksicht. - Takže máte zlost? - Jo. Mlátil bych ho, dokud by se mu neodloupnul obličej Pak bych viděl všechny ty elektrický obvody a zjistil bych, že je robot.

Conana zřejmě trápí, že nejste moc emotivní a působíte do jisté míry odtažitě. Jsem velmi emotivní muž. Tohle by velmi emotivní muž nikdy neřek. "Jsem velmi emotivní muž." Mám silné emoce a hluboké myšlenky. Slzy mi do očí dokážou vehnat i hřejivé sluneční paprsky. Určitě? Ty brečíš ze slunečních paprsků?

Asi proto, že ti to dráždí oči. Tebe by rozbrečelo spíš, kdyby vyprodali všechny holicí strojky. - Nechcete si zkusit role-playing? - Mohl bych hrát Emmu? Šlo by to? Promluvíme si a uvidíme, jak to půjde. Pojďme to zkusit. Nesnáším klimatizaci. Emma má klimatizaci ráda. Proto je klimatizace častým předmětem našich sporů.

Proč nemůžeme zapnout klimatizaci? Je tu jak v pekle. Venku je 43 stupňů. Proč nemůžeme zapnout klimatizaci? Jelikož jste teď Emma, zkuste mi popsat, co teď cítíte. Hic! Je mi hic. A ty na mě jen zíráš. Jako netvor. Jsi netvor!

Chci klimatizaci, ale ty mi ji nechceš dopřát! A pak na mě mlčky zíráš. Jdeš do skříně a mačkáš si tam ty svý čudlíky. A mluvíš jako mimozemšťan. S kým se tam pořád bavíš? Ty snad ani nejsi člověk! Proč mi zakazuješ klimatizaci?! Já chci pustit klimatizaci!

A ty furt zíráš... - Můžu poznámku? - Ano. Když se tvá přítelkyně hystericky rozpláče, měl bys sis k ní místo toho zírání ve stylu Amerického psycha přisednout, obejmout ji a snažit se ji utěšit. To my, ženy, potřebujeme. Okamžité utěšení. Takhle odtažitý jsi i v práci? Chováš se tam stejně jako doma?

Proto se tě všichni kolegové straní? Proto jsi tak osamělý? Ke Conanovi se chováš stejně? Taky jsi k němu takhle chladný? To bys neměl. Conan je úžasný! Je to výjimečný komik! A strašně mě přitahuje! Ostatně jako každou ženu!

Všechny ženy ho zbožňují! A já taky. Je tak sexy! Proč z tebe cítím parfém? Vždyť jsi chlap! To přece nejde, Jordane! Takhle to nejde. Obávám se, že v dnešní společnosti, tedy aspoň v té západní, je vcelku běžné zakrývat svůj tělesný pach. Dívej se na mě! Jsem tady a miluju tě! Třeba ve východní Africe deodoranty nepoužívají...

Jordane, ty mě neposloucháš! Děkuju, Jordane. Já věděla, že to v sobě máš. Teď si zahraješ Emmu ty. Já budu Jordan a předvedu ti... Předvedu ti, jak těžký to s tebou má. Co děláš obvykle v kuchyni? - Vařím.

- Dobře. Chápu. A děláš domácí těstoviny? Občas. Používám mouku typu 00, pět vajíček velikosti XL... Mouka 00 je podobná univerzální mouce, ale je jemněji... ...obsahuje z 50 % univerzální mouku, která je namletá s hladkou moukou... Na co že jste se ho ptal? Co dělá obvykle v kuchyni. Zkusíme to znova.

Jedem. Rád bych zapnula klimatizaci. Proč? Je mi hic. A je tu vlhko. Počasí musíš okusit v nezměněné formě. Ke snížování teploty není žádný důvod. Je to lidské. Lidské? Co to jsou lidé? Ano, jistě.

Vy, lidé... Tedy, er... my, lidé. Vydrž. Samičí družka má podezření. Co mám dělat? Pokračovat dle plánu. Invaze započne zítra! Děkuji, pane. Přepínám. Jsem pozvaný na vaši svatbu? Ještě jsme o tom nemluvili. No do p*dele!

Chci, abys Conana na tu svatbu pozval. Je to úžasný muž. Je jako bůh! Pro všechny ženy. Prosím, Jordane, pozveš ho? Budu šťastný, když budeš šťastná. Conan půjde na naši svatbu! Když ti na někom záleží, dělá ti radost, - když mu uděláš radost.

- Jordane, mluvte v první osobě. Ano, poslechni ji. - Když mi na někom záleží... - Ó, řekl "mi"! Pokračuj. - ...dělá mi radost... - Ano! ...když ti můžu udělat radost. Já tě tak miluju! Miluju tě! Myslím, že jsme odvedli kus práce.

To bylo... To bylo fakticky boží. Můžeme se na konci sezení obejmout? Super. Z jednoho z vás... cítím... Jo. Jo. Něčím si potřel čelo.

A ano, Jordan opravdu existuje. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

5:20 by melo byt "ostatne jako vsechny zeny" misto "ostatne jako kazdou zenu" :)

00

Odpovědět

Ne pardon, spatne jsem pochopil kontext. Ma to stejny vyznam. :D

00

Odpovědět

Je evidentní, že Jordan je prostě herecká role, já nechápu jak si můžete myslet, že je někdo takovej psychouš, celý to je nahráný, ostatně jako každej Conan...

2931

Odpovědět

Jordanovi to tak sluší, když se usměje! :)

550

Odpovědět

Takhle to dopadá když vám dojdou nápady a musíte plnit plán

1466

Odpovědět

Někdo tě nutí psát pravidelně komentáře na Videačesky?

875

Odpovědět

Opravdu se bude zenit, nebo jen vymysleli nejakou situaci? (ja chci videt jeho pritelkyni...)

250

Odpovědět

Ten týpek je buď naprostý suchar alebo má naprosto dokonalé sebaovládanie.

723

Odpovědět

Paní psychoterapeutka se pracovně vyčerpala na tolik, že potřebovala taky obejmout :D

260

Odpovědět

1:25 řiká painlessly ne výtečně

50

Odpovědět

Díky, opraveno. ;-)

31

Odpovědět

Conan mi príde ako moderátor dosť trápny, ale tie jeho skeče nemajú chybu. Navyše s Jordanom je to takmer dokonalé

5118

Odpovědět

Když se Jordan rozesmál, hned vypadal jak velký sympaťák....tak nevím, hraje to? Nehraje?

1903

Odpovědět

I když mě tohle video nenadchlo tolik, jako jiná od Conana (nemám rád přehrávání), tak Jordan, respektive ten střed emocí a absolutní absence emocí byl kouzelnej.

Víc Conana, respektive víc komiků, víc stand upů, víc těchto věcí.

1093

Odpovědět

Víc Conana!

8126

Odpovědět

Míň Conana.

38117

Odpovědět

Skoro celý video jsem se chechtal jak blázen. Conan to tu neskutečně rozjíždí a ukazuje, že opravdu JE komediálním géniem... Vždyť ani Jordan na konci neudržel svůj kamenný výraz, větší důkaz už nepotřebujete ;)

18427

Odpovědět

Zajimalo by mě, či to Jordan náhodou jenom nehraje :) Já si myslím že takový opravdu je :-)

1917

Odpovědět

Ricky Gervais má Karla Pilkingtona, Conan má Jordana :)

591
Další